Leasing maszyn i urządzeń produkcyjnych, przemysłowych oraz technologii

Tutaj zamówisz leasing na każdą maszynę w 30 sek. Zapytanie o leasing maszyn czy urządzeń wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Popularność leasingu na maszyny przemysłowe, urządzenia produkcyjne oraz linie produkcyjne i technologiczne

Od lat najczęściej leasingowanymi w Polsce maszynami (ilościowo za ZPL) są kolejno:

Za nimi plasuje się sprzęt i maszyny CNC do obróbki metali, maszyny i urządzenia używane w gastronomii, poligrafii i przemyśle spożywczym oraz maszyny i automaty CNC do produkcji tworzyw sztucznych.

Powyższa lista nie wyczerpuje oczywiście wszystkich typów maszyn i urządzeń produkcyjnych, które można wziąć w leasing. Warto wspomnieć jeszcze o maszynach używanych w przemyśle chemicznym, odzieżowym, geodezyjnym, kamieniarskim, stolarskim czy paliwowo-energetycznym. Co jednak ważne – wszystkie te maszyny produkcyjne i przemysłowe lub całe linie produkcyjne i technologiczne można wyleasingować! W dodatku – z roku na rok skala leasingu na maszyny produkcyjne oraz leasingu na maszyny przemysłowe rośnie, w czym udział – za naszym skromnym pośrednictwem – mają nasi klienci, prowadzący biznes w szeregu różnych branż, którzy zamawiają sprzęt, urządzenia i maszyny idące w dziesiątki i setki tysięcy złotych!

Tutaj zamówisz oferty na leasing maszyn produkcyjnych, leasing na maszyny przemysłowe a także na linie produkcyjne w leasing. Zapewniamy jedne z najkorzystniejszych warunków na finansowanie maszyn produkcyjnych, na leasing linii technologicznych oraz finansowanie maszyn przemysłowych i CNC.

Wzrost zainteresowania leasingiem maszyn przemysłowych nie powinien dziwić bo zalety leasingu maszyn produkcyjnych i urządzeń wytwórczych dostrzegają przedsiębiorcy z wielu branż. Choć nie we wszystkich gałęziach gospodarki leasing zadomowił się na dobre to tam gdzie jest oferowany, stanowi źródło najkorzystniejszego sposobu finansowania inwestycji w maszyny i urządzenia różnego przeznaczenia. Przeciętnie uznaje się, że już co trzecia maszyna w polskich firmach jest finansowana właśnie leasingiem a 63% firm sektora MSP określa leasing, jako najlepszy wybór. Ten stan rzeczy nie powinien ulec zmianie bo leasing to oszczędności nie tylko podatkowe dla firm ale i większa elastyczność działania, szybsze tempo rozwoju własnego biznesu oraz prostota pozyskania tej formy finansowania.

Dlaczego leasing maszyn przemysłowych, urządzeń produkcyjnych albo linie technologiczne w leasing?

Otóż każdej firmie zależy na możliwie najbardziej wydajnym zarządzaniu finansami i jak najwyższym dochodzie. Aby realizować te cele niejednokrotnie trzeba ponosić spore wydatki na potrzebny do działalności gospodarczej sprzęt i narzędzia specjalistyczne. Sfinansowanie maszyn i urządzeń staje się wtedy koniecznością. Choćby dlatego by uzyskać więcej zleceń, przyspieszyć bieżące realizacje, być stale konkurencyjnym na rynku pod kątem innowacji czy też pracować efektywniej. W sytuacji, gdy chodzi o urządzenia i maszyny produkcyjne czy sprzęt specjalistyczny, często wysoce zaawansowany technologicznie i z reguły drogi to problemem staje się przeznaczenie na nie jednorazowo dużej gotówki. Z ekonomicznego punktu widzenia zakupy wyłącznie gotówkowe w sferze urządzeń i maszyn produkcyjnych to grzech, o czym dobrego managera przekonywać nie trzeba. W takich przypadkach z pomocą przychodzi leasing na maszyny produkcyjne czy całe linie technologiczne. Dzięki niemu przedsiębiorcy nie muszą pokrywać kosztów ich zakupu z własnej kieszeni, jednocześnie obracając wolną gotówką i wykorzystując przy tym zbawienne prawo dźwigni finansowej.

Leasing narzędzi, przyrządów, maszyn, urządzeń, sprzętu i całych linii technologicznych daje więc szansę na rozwój każdego biznesu. A że w dzisiejszych czasach można leasingować właściwie wszystko to tym bardziej warto rozważyć taką opcję. Szczególnie, jeśli działamy w branżach, które wykorzystują drogie maszyny produkcyjne czy urządzenia przemysłowe. Tym firmom zależy by warunki leasingu na maszyny i urządzenia produkcyjne można było dopasować do ich sytuacji finansowej i specyficznych potrzeb …a z tego zadania, jako centrum leasingu, wywiązujemy się wzorowo.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

W swojej historii wyleasingowaliśmy maszyny do parków rozrywki, nowatorskie maszyny vendingowe, które można spotkać na ulicach polskich i europejskich miast, wiele przyrządów i maszyn do siłowni zarówno tych zamkniętych, jak i na powietrzu. Pomogliśmy firmom w uzyskaniu leasingu na specjalistyczne maszyny pakujące do przemysłu spożywczego, szwalnicze w branży dziewiarskiej oraz kompletne linie technologiczne dla przemysłu mleczarskiego oraz linię produkcyjną dla firmy paliwowo-energetycznej. Wiele maszyn produkcyjnych wyleasingowanych za naszym pośrednictwem stoi obecnie w firmach z branży obróbki i przerobu drewna. Również oprogramowanie do maszyn CNC udało się pozyskać dla wielu firm przetwórczych.

W jakich branżach i jakie maszyny produkcyjne, urządzenia przemysłowe lub sprzęt wezmę w leasing?

By choćby odkryć czubek góry lodowej zwróć uwagę jak różnorodne maszyny i urządzenia mogą stać się przedmiotem leasingu. W dobie, kiedy pozyskanie leasingu na maszyny produkcyjne czy specjalistyczny sprzęt odbywa się przez internet, trudno oprzeć się temu – z wielu stron korzystnemu – rozwiązaniu. Polskie firmy (zarówno te małe, jak i te większe) sięgają po leasing w ramach różnych dziedzin działalności gospodarczej. Sprawdźmy, co leasingują polscy przedsiębiorcy:

 • Branża szeroko rozumianej obsługi rolnictwa leasinguje maszyny rolnicze takie, jak traktory, kombajny, kopaczki, kosiarki, ładowacze, przyczepy, opryskiwacze, rozsiewacze, sadzarki, siewniki, wertykulatory, rozdrabniacze czy przetrząsacze. Choć ostatnio leasing rzadziej jest udzielany samym rolnikom to firmy świadczące usługi na rzecz rolnictwa bez problemu ubiegają się o leasing rolniczych maszyn . Tutaj znajdują też ujście potrzeby dotyczące leasingu maszyn i urządzeń leśnych. Wykorzystywane do prac leśnych są, poza popularnymi pilarkami, rębaki, korowarki, łupiarki, okrzesywiarki i ścinarki. Te dwie ostatnie, rzadko spotykane, coraz częściej pojawiają się w naszym kraju dzięki leasingowi na maszyny leśne. Wśród maszyn leśnych, które brane są w leasing spotkać można skidery, klembanki, forwardery, harwestery oraz harwardery, stanowiące połączenie funkcji forwarderów i harwesterów.
 • Szeroko rozumiana branża budowlana potrzebuje leasingu na maszyny budowlane i drogowe. Leasinguje zatem do celów własnych lub pod wynajem wywrotki, koparki, ładowarki, dźwigi, spycharki, walce, zgarniarki, zrywarki, zagęszczarki, ubijarki, rozściełacze do asfaltu, stabilizatory podłoża, frezarki asfaltu, pogłębiarki, pompy, rurociągi, urządzenia wiertnicze, ssawniki, młoty kafarowe, palownice, kruszarki, betoniarki, przenośniki, dźwignice. W zakresie maszyn i urządzeń pomocniczych w budowlance firmy wykończeniowe i ogólnobudowlane leasingują często frezarki do betonu, piły do glazury, maszyny tynkarskie, agregaty malarskie, zacieraczki do posadzek, młoty udarowe a także szalunki, stojaki, zawiesia czy rusztowania.
 • W wielu gałęziach przemysłu wykorzystuje się maszyny CNC służące do obróbki materiałów za pomocą komputerowo sterowanych urządzeń. Zakres zastosowania maszyn CNC jest tak szeroki, że trudno podać jednoznacznie w jakich tylko branżach są one wykorzystywane. Wspomnijmy jedynie, że wyleasingowane maszyny CNC służą firmom w ich centrach frezarskich, frezarsko-wiertarskich, frezarsko-wytaczarskich, wiertarsko-wytaczarskich, w centrach tokarskich czy szlifierskich. Stosuje się je jako maszyny do obróbki metalu, jako maszyny do obróbki tworzyw sztucznych a także szkła i drewna.
  Postępująca robotyzacja oraz spadek cen sprzętu komputerowego powoduje, że maszyny CNC dostępne są w leasingu nawet dla mikro-przedsiębiorców!

Już za 15 minut…

…potrzebne Ci rzeczy mogą być Twoje!

Weź prosty i szybki leasing przez Internet!

OD RĘKI . BEZ DOKUMENTÓW . DO 100 000 ZŁ

 • Po leasing sięga również branża gastronomiczna. Niezbędne do gotowania kotły warzelne, streamery i autoklawy, do smażenia patelnie, grille, frytkownice czy ruszty, do pieczenia piece konwekcyjne, piekarniki, piece konwekcyjno-parowe czy kuchnie mikrofalowe a do serwowania stoły, wanny czy bemary. Wszystkie te urządzenia gastronomiczne finansuje się bardzo często leasingiem. Prosty leasing urządzeń do gastronomii obejmuje też maszyny dla małej gastronomii, w tym dla wytwórni lodów, waty cukrowej czy urządzenia vendingowe, pozwalające ma zautomatyzowane wydawanie gotowych produktów klientom.
 • W związku z rozwojem techniki branża medyczna, w tym aptekarska sięga po leasing maszyn i urządzeń medycznych. Producenci leków, laboratoria, szpitale, apteki czy salony kosmetyczne często korzystają z leasingu różnego typu sprzętu medycznego. Przedmiotem leasingu urządzeń medycznych może być sprzęt do wyposażenia gabinetów lekarskich, urządzenia diagnostyczne, sprzęt laboratoryjny, wyposażenie przychodni czy aptek. Często leasinguje się unity stomatologiczne, aparaty USG, aparaty mammograficzne, maszyny do wydawania leków.
 • Firmy z branży spożywczej w leasingu słusznie upatrują rozwiązania do pozyskania maszyn do obróbki mięsa i ryb, w tym kotleciarek – tzw. steakerów do mięsa, pił do cięcia mięsa i kości, kutrów masarskich czy maszyn do mielenia mięsa (tzw. wilki). Piekarnie biorą w leasing maszyny i urządzenia piekarnicze, w tym bagieciarki, chłodnie i zamrażalnie, komory mrożenia, linie do chleba czy bułek, piece, całe systemy załadowcze. Leasing maszyn do warzyw i owoców dotyczy m.in. pasteryzatorów, płuczek, sortowników, blanszowników, kalibrowników, odszypułczarek a także urządzeń do obróbki produktów gotowych, w tym maszyn sortujących i chłodzących.
 • Stolarnie, producenci mebli i szeroko pojęta branża stolarska sięga po leasing maszyn do obróbki drewna. Duzi wytwórcy mebli, stolarze a także tartaki leasingują maszyny stolarskie umożliwiające obróbkę drewna, którymi mogą być m.in. piły tarczowe, frezy i wały nożowe, pilarki tarczowe stołowe i formatowe (tarczówki i formatówki), pilarki tarczowe poprzeczne (kapówki), przenośne pilarki łańcuchowe, pilarki taśmowe stolarskie, rozdzielcze i do kłód (taśmówki i traki taśmowe), strugarki grubiarki (grubościówki) i strugarki wielostronne, strugarki wyrówniarki (wyrówniarki), frezarki pionowe dolnowrzecionowe, wiertarko-frezarki górno wrzecionowe, tokarki, szlifierki czy całe linie technologiczne do montażu mebli.
 • Dużą grupę klientów korzystających z leasingu maszyn stanowią drukarnie. Druk offsetowy, druk cyfrowy a także reprint i postprint to główne kategorie druku, w których maszyny drukarskie znajdują swoich klientów wśród polskich drukarni. Poza leasingiem maszyn do druku offsetowego a także leasingiem maszyn do druku cyfrowego drukarnie sięgają także po maszyny introligatorskie, okrawacze naroży, urządzenia do opraw twardych, prasy, stoły do montażu, foliarki półautomatyczne, falcerki czy automatyczne bigówko-falcerki. W branży poligraficznej leasing odpowiada prawie za połowę wszelkich inwestycji w maszyny drukarskie cyfrowe i offsetowe.
 • Firmy z branży kamieniarskiej korzystają z leasingu pił, łupiarek, boczkarek, frezarek, kruszarek, piaskarek, wiertnic, cyrkularkek i automatów polerskich. Obróbka kamienia, cięcie płytek ceramicznych czy glazury stanowi domenę różnych zakładów z branży kamieniarskiej i wykończeniowej. Leasing na maszyny do obróbki kamienia to często jedyna alternatywa w stosunku do zakupów gotówkowych, nie wspominając o uciążliwym i czasochłonnym zaciąganiu kredytu.
 • Leasing wózka widłowego to rozwiązanie wybierane przez firmy z wielu dziedzin gospodarki. Obsługa magazynów i centrów logistycznych, wysokie składowanie towarów, przeładunek i załadunek towarów to podstawowe zadania jakie stoją przed wózkami widłowymi. Wbrew pozorom zakup wózków widłowych do firmy nie jest tanie. Wózki widłowe marek Linde, Still, Hyster, Nissan, Manitou, Jungheinrich czy Toyota to wydatki rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stąd też świadomy manager nie sfinansuje ich gotówką ale sięgnie po leasing wózka widłowego, szczególnie, że często jest on przyznawany w ramach procedury uproszczonej.

Powyższa lista branż oraz maszyn przemysłowych, urządzeń produkcyjnych i całych linii technologicznych, które można wziąć w leasing online nie wyczerpuje tematu.

LEASING?

WYPEŁNISZ W 30 SEKUND!

Leasing czy pożyczka leasingowa - wypełnij formularz i załatw sprawę od ręki.
Leasing? W 30 sek.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web potwierdzają to!

Jakie są warunki leasingu maszyn przemysłowych, urządzeń produkcyjnych oraz linii technologicznych?

Jako przedsiębiorca rozważający leasing na maszyny produkcyjne lub urządzenia specjalistycznego przeznaczenia weź pod uwagę poniższe parametry:

 • Wiek planowanych do sfinansowania maszyn i urządzeń:
  • Firmy leasingowe najchętniej udzielają leasingu na maszyny nowe, popularny i od znanych producentów, czyli w skrócie taki, który najłatwiej będzie można zbyć na rynku wtórnym w przyszłości. Jest to związane z kwestią mniejszego ryzyka takiej transakcji w sytuacji gdy leasingobiorca zwróci taki sprzęt (np. z powodu zaległości finansowych).
  • Maszyny używane także mogą być leasingowane, jednak tutaj mamy do czynienia z pewnymi obostrzeniami. Każda firma ma swoje warunki leasingowe, na przykład finansuje tylko maszyny 3, 4, 5-letnie, albo maszyny, których wiek po zakończeniu umowy nie będzie większy niż 8, 9, 10 lat. Możliwe jest jednak uzyskanie leasingu na starsze urządzenia, ale warunkiem może być ich dobry stan, wysoka wartość lub przydatność technologiczna czy też wspomniana już wcześniej łatwa zbywalność na rynku wtórnym.
 • Specyfika sprzętu:
  • Jeśli mamy do czynienia z urządzeniem typowym dla danej branży, to uzyskanie na niego leasingu nie powinno stanowić problemu. Do takich urządzeń należą szeroko stosowane maszyny jak na przykład te używane w budownictwie czy rolnictwie, albo chociażby wózki widłowe, zwłaszcza jeśli pochodzą od renomowanego producenta.
  • Jeśli zaś chcemy wylizingować sprzęt nietypowy, rzadki, wykonany na specjalne zamówienie czy zaprojektowany zgodnie z własną specyfikacją, to musimy się liczyć z dodatkowymi zabezpieczeniami jakie nałoży na nas leasingobiorca aby zminimalizować swoje ryzyko, np. jeśli przedmiot leasingu zostanie mu zwrócony.
 • Maszyny i urządzenia z zagranicy:
  • Zasadniczo leasingodawcy finansują importowane maszyny i linie produkcyjne jeśli pochodzą od znanych firm (producentów lub pośredników).
  • Zagraniczny sprzęt można też najpierw sprowadzić do Polski przez pośrednika handlującego maszynami danego typu, a dopiero potem wziąć na niego leasing. Należy jednak wcześniej złożyć wniosek leasingowy celem upewnienia się, że otrzyma się zgodę na leasing importowanej maszyny lub linii technologicznej.
  • Ostatnią opcją jest zakup urządzenia za granicą z własnej kieszeni, następnie import do kraju i odsprzedanie tak za-importowanej maszyny czy linii produkcyjnej leasingodawcy. W tym przypadku również należy się wcześniej upewnić co do wspomnianej wyżej zgody.

Przepisy ordynacji podatkowej wymagają by Twój leasingodawca (np. bank) przesłał zgłoszenie zawartej z Tobą umowy leasingowej do Urzędu Skarbowego, jeśli pominięto etap ofertowania a Ty sam zgłosiłeś się do banku lub firmy leasingowej po finansowanie?

Za uchybienia w tym zakresie grozi sankcja również i Tobie. Możesz tego uniknąć w bardzo prosty sposób korzystając z usług centrów leasingu, które zajmując się pośrednictwem leasingowym przeprowadzają etap ofertowania za Ciebie. Zgłoś się po ofertę na leasing!

 • Status leasingobiorcy:
  • Oczywiście najłatwiej otrzymać leasing firmom, których działalność na rynku można liczyć w latach, które operują w znanych branżach i które mają dużą wiarygodność i płynność finansową.
  • W przypadku nowych firm, leasingodawcy wymagają minimum 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej, a najczęściej roku lub niekiedy nawet dwóch. Dodatkowym atutem, który ułatwi otrzymanie leasingu na wybraną maszynę czy linię technologiczną dla start-up’u będzie: popularny typ maszyny będącej przedmiotem leasingu, podpisany kontrakt z odbiorcą naszych produktów czy usług gwarantujący płynność finansową albo gotowe pieniądze na wyższy wkład własny.
  • Możliwym rozwiązaniem jest też poproszenie o pomoc wiarygodnego żyranta. Dzięki takiemu poręczeniu leasing może otrzymać nawet przedsiębiorca dopiero rozpoczynający swoją przygodę z biznesem.
 • Wkład własny:
  • Dla maszyn, urządzeń i narzędzi popularnych jest możliwy leasing bez wpłaty własnej, aczkolwiek najczęściej jednak konieczna jest pierwsza wpłata w wysokości od 5%.
  • Dla urządzeń maszyn nowych i mniej powszechnych standardowo wkład własny zaczyna się od poziomu 10%.
  • Dla maszyn i urządzeń używanych podobnie tj. należy liczyć się z min. 10% pierwszą wpłatą.
 • Cena i wartość przedmiotu leasingu:
  • Jeśli występujemy o leasing na typowe i łatwo zbywalne maszyny, sprzęt lub urządzenia o wartości nie przekraczającej 50 tys. zł powinniśmy zakładać, że proces udzielenia leasingu będzie prosty i krótki. To cechy procedury uproszczonej, o którą można wystąpić w każdej chwili wysyłają formularz o leasing online. Odpowiedź otrzymamy szybko bo maksymalnie do 24 godzin (w trybie dni roboczych).
  • Dla leasingu maszyn i urządzeń droższych również przewidziana jest procedura uproszczona, jednak skala jej stosowania ogranicza się jedynie do powszechnych maszyn i urządzeń. Z reguły jednak stosowana jest procedura pełna, która w przeciwieństwie do kredytu nie nastręcza wielu problemów ze skompletowaniem dokumentów niezbędnych do wydania decyzji przez firmę leasingową.

W poniższej tabeli prezentujemy zagregowane informacje o warunkach leasingu maszyn i urządzeń jakich przedsiębiorcy mogą spodziewać się od firm leasingowych w Polsce.

Forma finansowania maszyn i urządzeń:a) leasing finansowy (wybierany przez te firmy, które same chcą amortyzować maszynę lub odliczyć pełny VAT jednorazowo a także te, które stosują stawkę podatku VAT niższą od 23%).
 b) leasing operacyjny: (stosowany głównie przez firmy opodatkowane stawką VAT 23%, które każdą opłatę leasingową chcą zaliczać w koszty i rozliczać od każdej raty leasingowej VAT).
 c) możliwe specjalne warunki leasingu maszyn produkcyjnych i urządzeń specjalistycznych do 84 a nawet 96 miesięcy.
Okres trwania umowy leasingowej:a) przy leasingu finansowym: standardowo od 6 do 60 miesięcy (wraz z ostatnią ratą maszyna lub urządzenie przechodzi na własność Twojej firmy – tu nie ma opcji wykupu, jak przy leasingu operacyjnym).
 b) leasing operacyjny: standardowo od 36 do 72 miesięcy, w zależności od rodzaju maszyny lub urządzenia w kontekście jej normatywnej stawki amortyzacyjnej.
 c) możliwe specjalne warunki leasingu maszyn produkcyjnych i urządzeń specjalistycznych od 84 do 96 miesięcy.
Wpłata własna:a) standardowo: od 5 % do 40%  a przy bardzo wiarygodnych finansowo firmach często nawet rezygnuje się z wpłaty inicjalnej.
 b) dla sprzętu o wartości niższej i w ramach procedury uproszczonej: 0%.
Procedury leasingowe:a) uproszczona: szczególnie w przypadku maszyn i urządzeń o wartości do 50 tys. zł. Wystarczą wtedy dokumenty rejestrowe oraz dowody osobiste, ewentualnie wyciąg z konta bankowego. Decyzja podejmowana w 24h.
 b) standardowa: dotyczy leasingu maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych o znacznej wartości. Wymagane jest przedstawienie dokumentów finansowych firmy. Załatwienie spraw zajmuje 2-3 tygodnie  w przypadku firm o długim stażu na rynku i posiadających dobrą sytuację finansową.
Przedmiot leasingu:a) głównie maszyny i urządzenia nowe.
 b) w przypadku używanych zwyczajowo leasingujemy maszyny i urządzenia 3 – 5-letnie ale negocjujemy też warunki leasingu dla maszyn produkcyjnych, urządzeń specjalistycznych i linii technologicznych znacznie starszych bo nawet 10-12 letnich!
Leasingobiorca:a) standardowo taki, który prowadzi działalność min. 6-12 miesięcy, jednak wtedy musi liczyć się z koniecznością wpłaty własnej.
 b) możliwe są specjalne warunki leasingu na maszyny produkcyjne lub linie technologiczne, szczególnie w zakresie braku wpłaty inicjalnej dla firm o stabilnej pozycji rynkowej.

Gdzie udać się po leasing maszyn i urządzeń?

Przygotowanie kilku ofert na leasing maszyn i urządzeń dla Twojej firmy może zająć 1 dzień a nawet ciut więcej. Są to często poważnego kalibru inwestycje dlatego staramy się celować w te oferty leasingodawców, które będą możliwie najtańsze ale też gwarantujące otrzymanie finansowania. By nadać sprawie bieg wypełnij formularz leasingu na maszyny i urządzenia.

Chcemy by korzyści z leasingu stały się udziałem Twojej firmy. Pamiętaj, że leasing na maszyny produkcyjne i przemysłowe albo linie produkcyjne i technologiczne:

 • nie wymaga inwestowania własnych pieniędzy;
 • pozwala zachować płynność finansową firmy;
 • pozwala obniżyć koszty podatkowe firmy;
 • wymaga niewielkich formalności w porównaniu do kredytu;
 • umożliwia dostosowanie warunków oferty do potrzeb firmy
 • gwarantuje swobodę i elastyczność w prowadzeniu biznesu.

Czy nadszedł czas na zakup lub wymianę parku maszynowego w Twojej firmie?

Spróbuj przeszukać oferty banków i firm leasingowych albo po prostu wypełnij nasz formularz leasingu online w 60 sek.

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert