Kalkulator maszyn popularnych

Leasing online - zamówisz w 30 sekund

Szukasz leasingu na maszynę?

Zobacz jak szukał leasingu na maszynę jeden z naszych klientów!


 

Zacznijmy od początku

Zobacz! zaczyna szukać leasingu na maszyny i urządzenia produkcyjne w internecie 15 października 2020 o 15:33. Nota bene – internet to najwygodniejszy i najprostszy sposób na otrzymanie dobrych ofert od sprawdzonych i rzetelnych firm leasingowych.

W jaki sposób szuka leasingu?

Korzysta z popularnych wyszukiwarek internetowych typu google czy bing. W ten sposób znajduje naszą stronę . Treść i informacje na temat leasingu maszyn i urządzeń, które zawarte są na naszym portalu powodują, że na stronie korzysta z aktualnego kalkulatora leasingu popularnych maszyn i urządzeń i wypełnia formularz online.

Tak właśnie trafiają do nas niezbędne informacje w sprawie maszyn czy urządzeń, które chce wziąć w leasing. W tym przypadku była to

Co dalej się działo z danymi z formularza?

Poza danymi kontaktowymi – numerem telefonu czy nr NIP firmy, którą reprezentuje – otrzymaliśmy informacje, że potrzebna maszyna realnie kosztuje zł 152.403,25 a maksymalny koszt jej leasingu powinien wynieść 109.18%. Dowiedzieliśmy się również, że planuje zaciągnąć leasing na okres 72 miesięcy oraz chce dokonać wpłaty własnej w wysokości 24% wartości maszyny. Były to wystarczające informacje byśmy zabrali się do pracy!

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansującymi, dzięki temu mamy dostęp do wielu ofert firm leasingowych, co ważne – ofert aktualnych. Wybieramy tylko te, które mogą być atrakcyjne dla naszych klientów i które z ręką na sercu możemy zarekomendować. W imieniu klienta negocjujemy warunki finansowania i przedstawiamy ofertę, która – wg naszej najlepszej wiedzy oraz możliwości klienta – jest adekwatna do jego potrzeb.

Efekt poszukiwań leasingu?

Umowę leasingu przywieźliśmy do podpisania pod adres, w którym codziennie urzęduje. Bez konieczności wizyty w oddziale umowa została podpisania. Zagwarantowaliśmy w niej najlepsze z aktualnie dostępnych i możliwych do zastosowania warunki finansowania. Potrzebne maszyny i urządzenia trafiły w ręce leasingobiorcy dwa dni później.

Czy Ty również chcesz znaleźć leasing?

Jeśli potrzebujesz leasingu to nie ma prostszej i łatwiejszej drogi, jak pomoc doświadczonego doradcy. Specjaliści Leasing SOS pozostają do Twojej dyspozycji na każdym etapie poszukiwania leasingu. Sprawdź i wypełnij wstępny wniosek o leasing online!

 

 
 

Interesująca lektura – przegląd artykułów o leasingu