Leasing.Bezpośredni.

Leasing online - zamówisz w 30 sekund

Szukasz leasingu?

Zobacz jak szukał leasingu jeden z naszych klientów!


 

Zacznijmy od początku

Zobacz! Kisiel zaczyna szukać leasingu w internecie 13 listopada 2020 o 16:22. Nota bene – internet to najwygodniejszy i najprostszy sposób na otrzymanie dobrych ofert od sprawdzonych i rzetelnych firm leasingowych.

W jaki sposób szuka leasingu?

Korzysta z popularnych wyszukiwarek internetowych typu google czy bing. W ten sposób Kisiel znajduje naszą stronę . Treść i informacje na temat leasingu, które zawarte są na naszym portalu powodują, że na stronie wypełnia formularz o leasing online.

Tak właśnie trafiają do nas niezbędne informacje w sprawie przedmiotu, który Kisiel chce wziąć w leasing. W tym przypadku wybór padł na Maszyny budowlane.

Co dalej się działo z danymi z formularza?

Poza danymi kontaktowymi – numerem telefonu oraz nr NIP firmy, którą Kisiel reprezentuje – otrzymaliśmy informacje, że koszt przedmiotu leasingu kształtuje się w granicach 100 001-150 000 zł. Dowiedzieliśmy się również, że firma, którą reprezentuje Kisiel osiągnęła przychody za ostatni rok rzędu 100 000-299 999 zł i działa na rynku powyżej 4 lat. Te informacje wystarczyły byśmy zabrali się do pracy!

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansującymi, dzięki temu mamy dostęp do wielu ofert firm leasingowych, co ważne – ofert aktualnych. Wybieramy tylko te, które mogą być atrakcyjne dla naszych klientów i które z ręką na sercu możemy zarekomendować. W imieniu klienta negocjujemy warunki finansowania i przedstawiamy ofertę, która – wg naszej najlepszej wiedzy oraz możliwości klienta – jest adekwatna do jego potrzeb.

Efekt poszukiwań leasingu?

Umowę leasingu przywieźliśmy do podpisania pod adres, w którym Kisiel codziennie urzęduje. Bez konieczności wizyty w oddziale umowa została podpisania. Zagwarantowaliśmy w niej najlepsze z aktualnie dostępnych i możliwych do zastosowania warunki finansowania. Przedmiot leasingu trafił w ręce leasingobiorcy dwa dni później.

Czy Ty również chcesz znaleźć leasing?

Jeśli potrzebujesz leasingu to nie ma prostszej i łatwiejszej drogi, jak pomoc doświadczonego doradcy. Specjaliści Leasing SOS pozostają do Twojej dyspozycji na każdym etapie poszukiwania leasingu. Sprawdź i wypełnij wstępny wniosek o leasing online!

 

 
 

Interesująca lektura – przegląd artykułów o leasingu