Zmodernizuj aptekę prostym i szybkim leasingiem!

Tutaj zamówisz leasing dla apteki w 30 sek. Zapytanie o leasing apteczny wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Kiedy aptece potrzebny jest leasing?

Jeśli prowadzisz aptekę albo dopiero ją otwierasz – choć w dobie „AdA” jest to zapewne trudne zadanie – wiesz, że biznes apteczny wiąże się z wysokimi kosztami. Nawet, jeśli przejmujesz aptekę po poprzednich właścicielach na pewno zakładasz przeprowadzenie remontu i wyposażenia lokalu w odpowiedni sprzęt apteczny. Jeżeli zaś Twoja apteka funkcjonuje już od wielu lat to zapewne przyda się jej modernizacja, która przyciągnie większą liczbę pacjentów.

Niezależnie, na którym etapie ścieżki biznesowej znajduje się Twoja apteka, zapewne będziesz rozważać lub już wiesz, że pewne inwestycje w sprzęt apteczny trzeba będzie niebawem przeprowadzić.

W tym miejscu oferujemy Ci korzystne warunki na leasing potrzebnych Ci rzeczy do apteki. Współpracujemy tylko z wybranymi i zaufanymi firmami leasingowymi dzięki czemu mamy stały dostęp do szeregu odpowiednich ofert na leasing apteczny. Zamów leasing na sprzęt apteczny korzystając z formularza leasingu online. Masz gwarancję, że dostarczymy finansowanie, które pozytywnie wpłynie na bilans Twoich kosztów i przychodów z apteki.

Laikowi mogłoby się wydawać, że wyposażenie apteki to niski koszt. Nic bardziej mylnego, prawda? Profesjonalne mebel apteczne, podświetlane półki i gabloty wystawiennicze, wystrój i urządzenie pierwszego stołu czy receptury, witryny chłodnicze, miksery recepturowe, lampy bakteriobójcze, szuflady głębokiego składowania, sprzęt komputerowy, kasy fiskalne z czytnikami kodów a nawet oprogramowanie apteczne KS-AOW lub inne – to wszystko wydatki liczone w dziesiątkach tysięcy złotych.

Co jednak ważne. Wydawanie własnej gotówki na sprzęt apteczny, jeśli na zewnątrz dostępne jest tanie finansowanie stanowi – z ekonomicznego punktu widzenia – działanie pozbawione racjonalności. Stąd też apteki, jak i każda inna firma, powinny korzystać z nowoczesnych rozwiązań finansowania swoich potrzeb inwestycyjnych. Rozwiązaniem tym jest. m.in. leasing, który jest najatrakcyjniejszą formą finansowania dostępną dla aptek na polskim rynku.

Dlaczego sprzęt apteczny w leasing?

Sedno każdej dobrej inwestycji to odpowiednie dobór proporcji między wydatkowaniem własnej gotówki a pozyskaniem finansowania zewnętrznego. Najwygodniejszy i najtańszy do osiągnięcia tego celu jest leasing operacyjny. Nie bez przyczyny 63% polskich firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wskazało właśnie leasing, jako główne źródło finansowania ich potrzeb.

Tyle się przecież mówi o leasingu samochodów, który jest bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanych wśród aptekarzy, jak również wśród lekarzy. Skoro leasing samochodów osobowych a także dostawczych jest tak popularny tzn., że jest opłacalny i atrakcyjny. Może zatem być z powodzeniem stosowany również do finansowania potrzeb związanych z wyposażeniem i urządzeniem Twojej apteki.

Czy coś powstrzymuje Cię przed leasingiem aptecznym?

Tak jak kredyt, leasing jest formą finansowania zewnętrznego. Spłacany w miesięcznych ratach pozwala dysponować niezbędnymi przedmiotami, urządzeniami i wyposażeniem w aptece, bez ponoszenia pełnych wydatków na ich zakup (co miałoby miejsce przy zakupach za gotówkę).

Pamiętajmy, że średni obrót apteki indywidualnej na koniec 2021 r. to ok. 186 000 zł miesięcznie, podczas gdy sieciowej to już ponad 368 000 zł (wg danych IQVIA dla Naczelnej Izby Aptekarskiej). Spodziewając się zatem podobnych obrotów Twoja apteka może spokojnie poradzić sobie z wydatkiem leasingowym rzędu 1000 czy nawet 2000 zł netto raty miesięcznej przez okres 5 lat.

Czy zatem powstrzymuje Cię coś przed sięgnięciem po leasing w celu sfinansowania nowych mebli aptecznych, lodówek, komputerów z nowoczesnymi monitorami dotykowymi, urządzeń laboratoryjnych niezbędnych do prowadzenia receptury czy też maszyn do wydawania leków Rx, które samym swoim wyglądem i rozmiarem przyciągają zaciekawionych sposobem ich funkcjonowania pacjentów?

Chcę skorzystać z leasingu dla mojej apteki!

Rozważając wszelkiego rodzaju modernizacje w aptece trzeba sięgać po dobre rozwiązania dostępne na rynku finansowym – w szczególności omawiany tu leasing. Pozwoli on aptece zachować płynność finansową (nie trzeba wydawać nadmiernie własnej gotówki), jednocześnie zapewniając pozyskanie niezbędnego wyposażenia i urządzeń.

Jako leasing.sos.pl mieliśmy wielokrotnie okazję wspomóc polskich aptekarzy w procesie leasingowania związanego:

  • z wymianą mebli aptecznych zarówno na ekspedycji, jak i na zapleczu, w tym na recepturze,
  • z zakupem sprzętu komputerowego i oprogramowania IT, czytników kodów a nawet telewizorów i telefonów,
  • z instalacją coraz popularniejszych w polskich aptekach i przyciągających uwagę pacjentów automatów do wydawania leków.

Prosta i szybka procedura leasingu aptecznego

Aptekarzy należą do tej grupy zawodowej, którą firmy leasingowe obdarzają szczególnym zaufaniem. Przejawia się to szczególnie w procedurze leasingowej, która dla lekarzy i całej branży medycznej jest wyjątkowo prosta i nieuciążliwa.

Prostota polega na tym, że Twoja apteka może otrzymać na dowolny cel:

  • do 50 tys. zł – wyłącznie na podstawie pisemnego oświadczenia, bez zbędnej dokumentacji firmowej.
  • powyżej 50 tys. zł – w oparciu jedynie o podstawowe dokumenty finansowe firmy, w tym deklaracje PIT lub CIT.

Szybkość polega natomiast na tym, że rozpatrzenie zgłoszenia zajmie maksymalnie:

  • 24 godziny (w praktyce najczęściej odbywa się to już w przeciągu 1 godziny) – dla wnioskowania o dofinansowanie do 50 000 zł.
  • 48 godzin – w przypadku gdy wartość planowanych zakupów przekracza kwotę 50 000 zł.

Czy nie przyszedł czas na zamówienie leasingu online dla Twojej apteki?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Wyślij swoje zgłoszenie by błyskawicznie spełnić potrzeby apteki!