Leasing koparki kryptowalut

Tutaj zamówisz leasing na koparkę kryptowalut w 30 sek. Zapytanie o leasing koparki kryptowalut wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Koparka kryptowalut w leasing!

Kryptowaluty są dla wielu złotem naszych czasów. Wirtualna waluta może być niezłym źródłem zarobku, choć część osób nie chce lub boi się ryzyka związanego z wahaniami cen na kryptogiełdach. Dlatego często wybieranym rozwiązaniem – zamiast gry na giełdzie – jest „kopanie” Bitcoina, Ethereum czy Ravencoina przy pomocy własnej koparki do kryptowalut. W praktyce potrzebny Ci będzie odpowiednio skonfigurowany i pokaźny zestaw komputerowy oraz miejsce, w którym będziesz go trzymał. Koniecznie zaopatrzone w bezcenny w tym przypadku prąd oraz dobre łącze internetowe.

W tym miejscu możesz złożyć zamówienie na leasing koparki kryptowalut! Współpracujemy tylko z wybranymi i zaufanymi firmami leasingowymi dzięki czemu mamy stały dostęp do szeregu odpowiednich ofert na leasing krypto-koparek. Zamów koparkę kryptowalut w leasingu korzystając z formularza leasingu online. Dostarczymy finansowanie, które zapewni Ci optymalny balans między kosztami a dochodami z inwestycji w kopanie kryptowalut.

Jak sfinansować taką inwestycję? Czy wyjściem jest tylko zakup gotówkowy odpowiedniego sprzętu komputerowego? A może dobrym rozwiązaniem będzie leasing koparki kryptowalut? W sieci nie znajdziesz zbyt wielu informacji na ten temat. Dlatego poza ofertą na leasing koparki kryptowalut przygotowaliśmy też przewodnik z praktycznymi wskazówkami.

Leasing koparki kryptowalut – po co?

Cyfrowe waluty Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, XRP, Stellar czy Polkadot ciągle zyskują na popularności i szturmem podbijają portfele i wyobraźnię nie tylko przedsiębiorców. Chiny planują zastąpić fizyczne banknoty cyfrowym juanem, Elon Musk zainwestował fortunę w Bitcoina, a coraz liczniejsza rzesza “zwykłych” ludzi widzi w wirtualnej walucie przyszłościową inwestycję. Nic więc dziwnego, że leasing koparki kryptowalut stał się pożądany.

Słowo wyjaśnienia. Kryptowaluty to inaczej mówiąc wirtualna waluta. Jest ich kilka tysięcy – możesz je kupić lub sprzedać, możesz też nimi płacić. Wszystkie transakcje odbywają się w internecie bez pośredników i nadzoru np. rządu czy banku. 

Wirtualne waluty notowane są na giełdach. Cenę cyfrowego pieniądza reguluje zasada podaży i popytu. Jednak jeśli chcesz zwiększyć stan swojego portfela, to możesz kryptowaluty wykopać. Do kopania używa się odpowiednio dobranych zestawów komputerowych (tzw. koparek, miner-ów). Inwestując w taki sprzęt możesz spodziewać się pokaźnych zysków w przyszłości.

Sprawdźmy jak działa koparka kryptowalut i ile dla Ciebie zarobi?

Jak działa koparka kryptowalut?

Wirtualne waluty można kopać czyli tworzyć jednostki wybranej waluty w ramach wbudowanego algorytmu przy pomocy sprzętu komputerowego i oprogramowania typu “open source”, które ściągniesz z internetu.

Na koparkę kryptowalut GPU (przeznaczoną do kopania Ethereum czy Ravencoin’a) składają się z reguły:

 • zestawy kart graficznych – to najważniejszym element, im bardziej wydajne karty, tym większy urobek,
 • procesor, 
 • pamięć operacyjna, 
 • dyski SSD,
 • zasilacz do napędzania kart,
 • specjalna płyta główna.

Do tego można jeszcze dodać wygodną obudowę typu rack czyli montowaną bezpośrednio w szafach serwerowych.

Są też koparki ASIC, które w zamkniętej obudowie zawierają już wszystko, co niezbędne do kopania Bitcoina. Są to tzw. antminer’y.

W kwestii doboru odpowiednich parametrów sprzętu do kopania, optymalnej konfiguracji albo możliwości jego ulokowania na specjalnej „farmie” krypto-koparek polecamy zaufany i doświadczony zespół Minershop. Odradzamy zakupy z przypadkowych ogłoszeń lub od niesprawdzonych sprzedawców, którzy bazują na kiepskiej jakości sprzęcie i szybko eksploatujących się komponentach, tak istotnych dla tego biznesu.

Jak wygląda kopanie? Mówiąc najogólniej, bo tu nie miejsce na wchodzenie w techniczne szczegóły, to działanie połączonych mocy obliczeniowych zestawów komputerowych. Najczęściej polega na przyłączeniu własnej koparki do ogólnodostępnych kopalni. Członkowie takich kopalni dostają wynagrodzenie proporcjonalnie do udostępnionej mocy obliczeniowej. Tym wynagrodzeniem jest właśnie crypto-waluta.

I teraz najważniejsze pytanie. Ile zarabia koparka kryptowalut i ile trzeba zainwestować?

Koparka kryptowalut – opłacalność 

Opłacalność kopania wyliczysz m.in. na stronie https://www.cryptocompare.com/mining/calculator. Należy jednak pamiętać, że kursy crypto-walut podlegają wahaniom. Zasadniczo zysk rośnie przy większej liczbie kart graficznych. Przy podwojonej liczbie kart zarobek może wzrosnąć nawet pięciokrotnie.

Uwaga! Potencjalny zysk w przypadku kryptowalut podlega wahaniom. Jeśli chcesz pogłębić własne obliczenia, to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę “koparka kryptowalut kalkulator” i będziesz mógł dogłębnie ocenić opłacalność kopania.

Ile trzeba zainwestować, jeśli lubisz gotowe rozwiązania?

Za gotową koparką zapłacisz na popularnym serwisie aukcyjnym nawet 2 mln zł! Dużo, prawda? W tej cenie dostaniesz jednak 50 zestawów wydobywających kryptowaluty. Większość zadowoli jednak mniejsza liczba zestawów w cenie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dobry zarobek dają już z reguły zestawy w cenie do 100 tys. zł i takie zestawy możesz wziąć w leasing!

Na marginesie: coraz większa popularność walut wirtualnych sprawia, że rosną ceny kart graficznych. Trudno się dziwić, każdy chce zarobić… Należy jednak podkreślić, iż pojawiają się obecnie nowe metody „kopania” oparte nie o karty graficzne lecz o dyski twarde. Tą metodą kopie się obecnie walutę CHIA przy pomocy specjalnych koparek CHIA.

Stworzenie koparki kosztuje (samo kopanie też, bo pochłania gigantyczną ilości energii elektrycznej). Im mocniejszym – w domyśle droższym – zestawem dysponujesz, tym potencjalnie więcej zarobisz.

I tu przechodzimy do sedna naszego tematu – jak zdobyć pieniądze na koparkę kryptowalut.

LEASING?

WYPEŁNISZ W 30 SEKUND!

Leasing czy pożyczka leasingowa - wypełnij formularz i załatw sprawę od ręki.
Leasing? W 30 sek.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web potwierdzają to!

Dlaczego leasing sprzętu do kopania kryptowalut

Jak przy każdej inwestycji w grę wchodzą fundusze własne lub pożyczone. Jeśli nie chcesz wydawać nadmiernie własnych pieniędzy to warto zastanowić się nad bardzo popularnym wśród przedsiębiorców leasingiem.

Z takiego finansowania korzysta lub zamierza skorzystać aż 63 proc. średnich i małych przedsiębiorstw (badanie SAFE 2020). Oto argumenty, które przemawiają do właścicieli firm za wyborem leasingu zamiast kredytu czy zakupu gotówkowego:

 • nie musisz angażować własnych środków,
 • możesz zaliczyć koszty leasingu do kosztów uzyskania przychodu (KUP),
 • do KUP wliczasz każdą ratę (leasing operacyjny),
 • leasing nie obciąża twojej zdolności kredytowej,
 • odliczysz VAT od każdej faktury (przy leasingu operacyjnym),
 • po zakończeniu leasingu możesz stać się właścicielem przedmiotu.

To nie wszystko. Procedura przyznawania leasingu jest o wiele krótsza i bardziej przyjazna (mniej papierologii!) niż w przypadku kredytu bankowego. Decyzję otrzymasz po kilku dniach.

Co ważne! W wielu przypadkach (i tak będzie w przypadku koparki do kryptowalut) wyposażysz swoją firmę w niemal każdy przedmiot korzystając z procedury uproszczonej leasingu. Pokazujesz wtedy tylko leasingodawcy swój dowód osobisty (czasem dane rejestrowe działalności/spółki) oraz spisujesz oświadczenie o wynikach finansowych z ostatniego pełnego roku obrotowego, ewentualnie oświadczenie o braku zaległości w ZUS i skarbówce. Decyzję usłyszysz najpóźniej po dobie.

Skoro leasing jest tak bardzo poręcznym narzędziem inwestowania, to dlaczego nie wziąć w leasing koparki kryptowalut, prawda?

Koparka kryptowalut. Co na to leasingodawcy?

Na serwisach internetowych znajdziesz zapytania “szukam leasing koparki kryptowalut” lub “potrzebuję leasingu, koparka kryptowalut” czy też oferty sprzedażowe “nowa koparka kryptowalut” lub “koparka krypto”.

Leasing to odpowiednie rozwiązanie do pozyskania kryptokoparki. Trzeba jednak wiedzieć jak do tego tematu podejść bo gotowych koparek firmy leasingowe – z reguły – nie chcą finansować!

Czy to oznacza, że jesteś skazany na użycie własnej gotówki lub pożyczkę z banku? Na szczęście nie. Istnieją sposoby, żeby zleasingować takie przedsięwzięcie.

Banki lub inne instytucje oferujące leasing nie mają nic przeciwko leasingowaniu komputerów, drukarek, monitorów czy całych zestawów komputerowych, w tym serwerów danowych. 

Jaki z tego wniosek dla potencjalnych kryptowalutowych górników?

Leasing koparki trzeba odpowiednio ująć i przedstawić firmie leasingowej. Nie zrobisz tego samodzielnie. Wielu naszych klientów zaprzepaściło sobie crypto-leasing zanim trafiło do nas. Jak zatem to zrobić? Tutaj bardzo ważne jest doświadczenie i znajomość warunków udzielania leasingu przez poszczególne firmy leasingowe. By nie spalić na starcie takiej inwestycji konieczne jest wsparcie doświadczonego doradcy, który w Twoim imieniu wystąpi o leasing koparki kryptowalut.

Zapytaj o potrzebną Ci koprakę do kryptowalut wypełniając formularz o leasing online.

Leasing sprzętu komputerowego do kryptowalut – warunki

Choć nieodmiennie na rynku króluje auto leasing, to leasing komputerów, laptopów, serwerów, hardware czy programów ma swój udział w torcie leasingowym.

Powód jest prosty: posiadanie nowoczesnego sprzętu IT jest dla przedsiębiorców wymogiem, a nie kosztowną fanaberią. Postępująca digitalizacja biznesu wymusza korzystanie z najnowszych technologii i daje przewagę konkurencyjną.

Firmy, które nie chcą lub nie mogą wydawać własnych pieniędzy na zakup komputerów, serwerów czy oprogramowania, sięgają po leasing. Podobnie ma się sytuacja w przypadku kryptokoparek, które w rzeczy samej stanowią zestawy komputerowe.

Warunki, których można oczekiwać występując o leasing koparki kryptowalut to:

 • czas leasingu od 24 do nawet 60 miesięcy (a w przypadku leasingu finansowego od 6 miesięcy),
 • czynsz inicjalny z reguły na poziomie 10-15 proc. choć możliwa jest wpłata własna na poziomie 1 proc. dla leasingobiorcy, który może pochwalić się dobrą kondycją finansową,
 • zazwyczaj obowiązuje procedura standardowa, czyli leasingodawca poprosi o dokumentację finansową, choć procedura i tak jest prostsza w porównaniu do tej obowiązującej przy bankowej pożyczce czy kredycie,
 • sprzęt odbierzesz zazwyczaj w ciągu kilku dni (choć w przypadku mniej popularnych urządzeń lub oprogramowania może to potrwać dłużej),
 • leasingodawcy rzadko godzą się na finansowanie używanego sprzętu IT – wybieraj więc oferty nowe!

Warto pamiętać, że w przypadku sprzętu komputerowego, banki czy inne instytucje wolą finansować inwestycje warte powyżej 25 tys. zł. To dobra wiadomość w przypadku osób, które chcą kopać kryptowaluty i myślą o droższych i bardziej wydajnych zestawach – mają dzięki temu większe szanse na zdobycie pomocy. 

To najważniejsze warunki dotyczące leasingu sprzętu IT, w tym miner-ów.

Jest jeszcze szczegół, o którym trzeba pamiętać szukając firmy, która sfinansuje zakup sprzętu komputerowego pod koparkę kryptowalut.

Leasing koparki kryptowalut – praktyczna porada

Chcąc wziąć kryptoleasing będzie on dotyczył sprzętu w postaci zestawu komputerowego czy serwera danowego. 

Pojawia się jednak problem. Firmy leasingowe źle się patrzą np. na leasing 2 procesorów, 6 kart graficznych, 4 wentylatorów…z czego z reguły składa się zestaw do kopania kryptowalut. Już niejeden klient „spalił” sobie możliwość finansowania bo nie wiedział jak to zrobić.

Wniosek? Nie występuj o leasing koparki kryptowalut samodzielnie! Możesz zaprzepaścić sobie zupełnie możliwość wzięcia leasingu, jeśli zapytasz o leasing kryptokoparki wiele firm leasingowych. Jeśli chcesz wziąć koparkę kryptowalut w leasing i prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś rolnikiem, to zgłoś się do doświadczonych w tym temacie doradców wypełniając krótki formularz o leasing online. Skontaktujemy się z Tobą by przeprowadzić proces leasingowania bezproblemowo i szybko!

Podsumowanie – leasing koparki kryptowalut

Kopanie kryptowalut może być intratnym zajęciem. Musisz jednak zainwestować na start. W grę wchodzi kupno sprzętu komputerowego lub antminera za kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych.

Zazwyczaj lepiej zachować gotówkę, a inwestycje finansować ze środków zewnętrznych. Dlatego pieniądze możesz pożyczyć z banku lub pozyskać na korzystniejszych warunkach i przy uproszczonej procedurze w formie leasingu.

Choć leasingodawcy nie są zainteresowani finansowaniem koparek kryptowalut, to u nas możesz znaleźć szybką pomoc w tym zakresie. Złóż zamówienie na leasing koparki kryptowalut. Wrócimy do Ciebie z gotowym rozwiązaniem!

Czy chcesz wziąć koparkę kryptowalut w leasing?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert