Tutaj zamówisz pożyczkę leasingową lub leasing na maszyny leśne oraz rolnicze w 30 sek. Zapytanie o leasing lub pożyczkę leasingową maszyn rolniczych albo leśnych wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing na maszyny leśne i rolnicze albo pożyczka leasingowa?

Na leasing.sos.pl oferujemy korzystne warunki leasingu na maszyny leśne i rolnicze dzięki możliwości wyboru spośród ofert szeregu firm leasingowych, które znamy i wiemy, co mają realnie do zaoferowania. Zamów maszynę leśną lub rolniczą w wygodnym leasingu online albo skorzystaj z pożyczki leasingowej. Przekonasz się, że dostarczymy Ci finansowanie na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb!

Nasi klienci wybierają wśród wielu rodzajów urządzeń rolniczych i maszyn leśnych takich marek, jak Case IH, Claas, Deere&Company, Deutz-Fahr, Massey Ferguson, New Holland Agriculture, Krone, Agromet, Rostsielmasz, AGCO, Fendt, Kubota czy McHale.

Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne albo przedsiębiorstwo w branży leśnej, działasz jako rolnik indywidualny albo potrzebujesz stałego dostępu do niezawodnych maszyn leśnych lub rolniczych – to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Na tej stronie zamówisz prawdopodobnie najlepszy leasing na maszyny rolniczo-leśne lub pożyczkę leasingową na maszyny rolnicze. Sprawdź bo leasing maszyn leśnych i rolniczych w naszej ofercie da Ci pełną satysfakcję.

Kiedy leasing maszyn leśnych lub pożyczka leasingowa dla rolników?

Leasing maszyn rolniczych i sprzętu leśnego lub pożyczki leasingowe to powszechna forma rozwiązywania problemów przez branżę rolniczą i leśną w obliczu braku ciągników rolniczych, siewników, kosiarek, naczep, pługów, bron, rozdrabniaczy, kombajnów, koparek, harwesterów, agregatów uprawowych, forwarderów, pras do belowania, maszyn rozrzucających, skiderów itp.

To sprawdzone rozwiązanie dla tych gospodarstw rolnych oraz leśnych, które nastawione na opłacalność i zyskowność swojej produkcji chcą skorzystać z prostego i taniego instrumentu finansowego, jakim jest leasing operacyjny, finansowy lub pożyczka leasingowa.

POŻYCZKA LEASINGOWA?

ZAMÓWISZ OD RĘKI!

Pożyczka leasingowa - zamówisz od ręki!

Pożyczka leasingowa – wypełnij i zamów!

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Stan przedmiotu:*
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Dlaczego leasing maszyn leśnych i rolniczych jest opłacalny?

 • Pamiętaj, że jeśli nie płacisz za maszynę lub urządzenie gotówką czy kredytem to możesz zaliczyć wydatki leasingowe w koszty znacznie szybciej niż przy amortyzacji – nawet 3 razy szybciej!
 • Procedura udzielenia leasingu i pożyczki leasingowej jest mniej skomplikowania i o wiele krótsza niż procedura kredytowa – leasing to strzał w dziesiątkę!
 • Kredyt wymaga udokumentowania w o wiele szerszym zakresie niż leasing czy pożyczka leasingowa. Rozpatrywanie wniosku leasingowego opera się najczęściej na mniejszej liczbie zaświadczeń i potwierdzeń.
 • Obniżysz podstawę do opodatkowania – mając umowę leasingu operacyjnego nie oddasz daremnie pieniędzy do kasy Skarbu Państwa.
 • Ochronisz się przed komornikiem. Przedmiot, który wyleasingowałeś operacyjnie stanowi własność leasingodawcy. Twoje wierzytelności nie mogą być zatem zaspokajane z majątku, który nie należy do Ciebie.
 • Możesz wykupić wyleasingowaną maszynę czy urządzenie po zakończeniu okresu lizingu. Będzie własnością Twoją albo Twojej firmy. Pamiętaj, w tym kontekście, by rozsądnie ustalić wysokość kwoty wykupu!
 • Nie musisz przejmować się wysokością stawek amortyzacyjnych! Te powinieneś przemyśleć gdy kupujesz coś na kredyt albo płacąc gotówką. W leasingu operacyjnym zaliczasz całą ratę leasingową w koszty, bez obawy przekroczenia limitów obowiązujących przy amortyzacji.
 • Masz możliwość odliczenia 100% podatku VAT!
 • Ponieważ leasing operacyjny traktowany jest jako koszt w ujęciu rachunkowym, nie zaniżasz swojej zdolności kredytowej, jeśli w przyszłości chciałbyś skorzystać np. z kredytowania innej inwestycji.
 • Utrzymujesz płynność finansową firmy na odpowiednim poziomie – nie inwestujesz całości wolnego kapitału w zakup środka trwałego lecz finansujesz go rozłożonymi w czasie ratami.

Przepisy ordynacji podatkowej wymagają by Twój leasingodawca (np. bank) przesłał zgłoszenie zawartej z Tobą umowy leasingowej do Urzędu Skarbowego, jeśli pominięto etap ofertowania a Ty sam zgłosiłeś się do banku lub firmy leasingowej po finansowanie? Za uchybienia w tym zakresie grozi sankcja również i Tobie.

Możesz tego uniknąć w bardzo prosty sposób korzystając z usług centrów leasingu, które zajmując się pośrednictwem leasingowym przeprowadzają etap ofertowania za Ciebie. Oferty zaś otrzymasz po wypełnieniu formularza leasingu online.

Dla kogo jest pożyczka lub leasing maszyn leśnych i rolniczych?

Z leasingu maszyn rolniczych oraz leśnych mogą korzystać praktycznie wszelkiego rodzaju firmy. Będzie się do nich zaliczała w szczególności:

 • Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.
 • Spółka cywilna.
 • Spółka jawna.
 • Spółka komandytowa.
 • Spółka z o.o.
 • Rolnik prowadzący działalność wytwórczą (działalność rolniczą) oraz rolnik ryczałtowy.
 • Pozostałe formy organizacyjne: inne spółki prawa handlowego; podmioty państwowe, komunalne jednostki organizacyjne, komunalne podmioty budżetowe.

Znajomość branży leasingowej i wewnętrznych procedur banków oraz firm leasingowych to klucz do wyboru właściwego leasingodawcy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Dzięki temu zapewnisz swojej firmie większą skuteczność uzyskania szybkiego i możliwie najtańszego leasingu… a zamówisz go online.

Jakich warunków leasingu rolniczego i leśnego oczekiwać?

 • Warunki umowy leasingowej na forwardera, harwestera, kombajn, traktor czy linię do obróbki drewna powinny pozostawać zawsze do negocjacji. Jeśli nie potrafisz negocjować umów – pozostaw to w rękach doświadczonych doradców, którzy wiedzą jak „załatwić” dobrą umowę leasingu dla klienta.
 • Bez wychodzenia – doradca przyjeżdża do Ciebie na podpisanie umowy leasingowej albo umowy pożyczki leasingowej. Nie kłopocz się szukaniem i chodzeniem po bankach. Cenne rady i dobre warunki leasingu otrzymasz w ramach dobrych centrów leasingowych, takich jak nasze.
 • Wartość leasingowanego przedmiotu nie powinna być objęta górnym limitem. Jeśli przedmiot jest drogi to znaczy, że może nie wszystkie towarzystwa leasingowe będą chciały je finansować ale znajdą się takie, które na pewno uda się przekonać by sfinansowały taki środek trwały.
 • Minimalny okres trwania umowy na leasing w rolnictwie albo w branży leśnej i obróbki drewna to 24 miesiące. Maksymalny zaś to najczęściej 108 miesięcy.
 • 1% wartości leasingowanego przedmiotu to minimalna wartość wpłaty własnej, jaką trzeba rozważyć. W czasach kryzysu leasingodawcy mogą podnosić jednak wymagania co do opłaty wstępnej np. do 10-20%.
 • Z reguły możesz wyleasingować urządzenia lub maszyny, których wiek nie przekracza 10 lat.
 • Wycena rzeczoznawcy potrzebna jest najczęściej dopiero gdy wartość netto używanego przedmiotu przekroczy 50 tys. zł.
 • Jeśli masz słaby standing w bazach wierzytelności, jak BIK, KRD czy BRKN – zgłoś to, doradcy leasingowi potrafią znaleźć „trudne” oferty.
 • Istnieje również sposobność udzielenia leasingu nawet przy braku zaświadczenia wystawionego przez ZUS, KRUS albo US.

Czy chcesz pozyskać leasing na maszyny leśne, rolnicze albo obróbki drewna?

Spróbuj przewertować oferty banków i firm leasingowych albo skorzystaj z naszego prostego formularza i wypełnij wniosek o leasing on-line w 60 sekund.

Dobierzemy odpowiednią ofertę do Twoich możliwości. Wstępną decyzję uzyskasz już na drugi dzień!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert