Leasing oprogramowania

Tutaj zamówisz leasing na oprogramowanie w 30 sek. Zapytanie o leasing oprogramowania wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing programów komputerowych, technicznych i specjalistycznych 

Leasing to atrakcyjny sposób na sfinansowanie programów i algorytmów niezbędnych w działalności każdej nowoczesnej firmy. Przemawiają za nim niskie koszty, szybkość pozyskania finansowania i wygodne procedury. Sprawdź nasz przewodnik o tym, jak wziąć leasing na oprogramowanie ogólne, biurowe, techniczne lub wysoce specjalistyczne, niezbędne w automatyzacji procesów produkcyjnych i zarządczych.

W tym miejscu oferujemy Ci korzystne warunki na leasing oprogramowania. Współpracujemy tylko z wybranymi i zaufanymi firmami leasingowymi dzięki czemu mamy stały dostęp do szeregu odpowiednich ofert na leasing oprogramowania. Zamów oprogramowanie w leasingu korzystając z formularza leasingu online. Masz gwarancję, że dostarczymy Ci finansowanie, które zapewni Twojej firmie niskie koszty oraz wzrost produktywności!

Z tego przewodnika dowiesz się dlaczego większość przedsiębiorców wybiera leasing zamiast kredytu bankowego, co zyskasz leasingując oprogramowanie, jakie warunki musisz spełnić, żeby uzyskać finansowanie, jak wygląda procedura i czym się różni leasing oprogramowania choćby od auto leasingu, leasingu maszyn produkcyjnych, leasingu sprzętu komputerowego, leasingu koparek kryptowalut czy innych rzeczy niezbędnych w Twojej firmie.

Leasing oprogramowania – odpowiedź na przyspieszoną cyfryzację biznesu

W quizie z pytaniem o długotrwałe efekty pandemii COVID-19, wśród odpowiedzi z pewnością znajdzie się ta: duża część naszego życia przeszła do internetu. Pracujemy zdalnie, robimy zakupy w e-sklepach, a administracja państwowa wprowadza udogodnienia, które jeszcze dwa lata temu wydawały się nieosiągalne (np. zachęca do korzystania z dokumentów elektronicznych). Z drugiej strony firmy stawiają na automatyzację procesów wytwórczych i zarządczych. To wszystko wymaga odpowiedniego oprogramowania.

Leasing IT software w firmach

Z punktu widzenia przedsiębiorców oznacza to konieczność wskoczenia do pędzącego pociągu z tabliczką “cyfryzacja / informatyzacja / automatyzacja”. Dla wielu firm digitalizacja usług oraz automatyzacja produkcji nie jest już kwestią wyboru tylko koniecznością – bez wdrożenia nowoczesnych rozwiązań przegrają walkę z konkurencją.

Już rok temu 32 proc. polskich firm zaczęło używać bądź zwiększyło użycie internetu, mediów społecznościowych oraz wyspecjalizowanych aplikacji czy platform cyfrowych żeby poprawić sprzedaż, marketing i zarządzanie (badania PARP). Największe przyspieszenie cyfryzacji i automatyzacji zauważono w handlu i usługach, a w przemyśle użycie platform cyfrowych zwiększyło 20 proc. polskich firm.

To nie wszystko. Większość spośród przedsiębiorców z naszej części Europy twierdzi, że informatyzacja jest obecnie priorytetem w realizacji celów biznesowych i dlatego chcą inwestować w technologie związane ze sztuczną inteligencją oraz w systemy analizy danych (raport międzynarodowej kancelarii CMS „CEE Digital Horizons”).

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT przynosi efekty. Zdecydowana większość pytanych menedżerów i pracowników wskazuje na wzrost efektywności ich pracy właśnie dzięki digitalizacji procesów i komunikacji wewnętrznej (badania Gfk dla Instytutu Humanites).

Cyfryzacja oznacza też coraz większą automatyzację procesów produkcyjnych. W praktyce nie jest ona możliwa bez odpowiednio dobranych, zaawansowanych programów i algorytmów, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie skomplikowaną linią produkcyjną czy samą firmą np. raportowaniem, kontrolą jakości, relacjami z kontrahentami, sprzedażą, finansami czy też kadrą.

Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej szukają systemów, które pomogą w skomplikowanym zarządzaniu działalnością nowoczesnego przedsiębiorstwa, a jednocześnie będą proste i intuicyjne w obsłudze. Przykładem są zaawansowane systemy klasy ERP, które można dobrać do wielkości przedsiębiorstwa, typu i skali produkcji. Taki system oferuje np. polski Comarch. Z drugiej strony cenione, polskie firmy informatyczne oferują pisanie oprogramowania dla firm na zamówienie – np. pod dany proces wytwórczy lub do obsługi specjalistycznych maszyn czy całych ciągów produkcyjnych.

Ten medal ma jednak drugą stronę. Informatyzacja oznacza dla przedsiębiorców kosztowne inwestycje.

Wysyłanie indywidualnych zapytań o leasing, kredyt czy pożyczkę do poszczególnych banków lub firm leasingowych powoduje obniżenie ratingu Twojego lub Twojej firmy w oczach instytucji finansującej. Może to prowadzić ostatecznie do odmowy udzielenia finansowania. Możesz tego uniknąć korzystając ze wsparcia pośredników finansowych, którzy w ramach „jednego okienka” dopełnią realizacji Twojej potrzeby i znajdą odpowiedni leasing dla Ciebie. Sprawdzisz to wypełniając proste zapytanie o leasing online.

Leasing oprogramowania – nowoczesna alternatywa dla kredytów

Oprogramowanie dla firm to nie tylko stosunkowo tanie systemy operacyjne czy też pakiety MS Office lub popularne programy księgowe czy magazynowe. 

W grę wchodzą o wiele bardziej rozbudowane i kosztowne programy. Wśród nich znajdziemy np. programy pisane na zamówienie, do obsługi maszyn CNC w fabrykach (maszyn sterowanych numerycznie), związane z grafiką inżynierską (systemy CAD), oprogramowania Autodesk (przeznaczone do projektowania) czy też służące do zarządzania siecią logistyczną w centrach spedycyjnych.

Inwestycja w potrzebne lecz drogie lub bardzo drogie rozwiązania IT może być dla wielu firm problemem. Skąd wziąć pieniądze na komputery, urządzenia, software?

Część przedsiębiorców rozważa kredyt, inni szukają dotacji z Unii Europejskiej, niektórzy myślą o zainwestowaniu własnych środków. Każde z tych rozwiązań ma wady i zalety. 

Kredyt to skomplikowane i długotrwałe procedury, wiele firm nie spełnia też wyśrubowanych kryteriów. Unijne dotacje są ciekawą opcją, choć konkursy trwają dość długo, a pula pieniędzy jest ograniczona. Jak na tym tle wypada leasing?

Przedsiębiorcy głosują nogami – od 2014 roku leasing jest dla właścicieli firm ważniejszym źródłem finansowania inwestycji niż kredyt bankowy czy też dotacje z UE. W ubiegłym roku uważało tak 63 proc. właścicieli polskich małych i średnich przedsiębiorstw (badanie Komisji Europejskiej SAFE 2020).

Po leasing sięgają przede wszystkim mikro, małe i średnie firmy (o obrotach do 20 mln zł). To one stanowiły w ubiegłym roku 73 proc. klientów firm leasingowych.

Rynku leasingowego nie zniszczyła pandemia COVID-19. Owszem, w 2020 roku nastąpiło tąpnięcie, jednak w tym roku przedsiębiorcy wrócili do inwestowania i używają w tym celu leasingu. Branża leasingowa odrabia straty, a Związek Polskiego Leasingu przewiduje, że do końca 2021 r.  wróci ona do poziomu sprzed pandemii.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Leasing oprogramowania oferty

Przedsiębiorcy najchętniej leasingują samochody osobowe, samochody ciężarowe oraz maszyny i inne urządzenia (w tym sprzęt komputerowy czy maszyny poligraficzne do drukarni). Jednak na tym nie koniec. 

Właściciele firm dbając o zwiększenie produktywności, optymalizację kosztów i rynkową atrakcyjność, sięgają po leasing oprogramowania komputerowego.

Nie dziwi zatem dlaczego fraza “leasing oprogramowania oferty” jest tak chętnie wpisywana w przeglądarkach www, prawda?

Spójrzmy na zalety leasingu, a potem dowiesz się jak konkretnie skorzystać z leasingu oprogramowania, na jakie warunki możesz liczyć oraz czego powinieneś dopilnować przed podpisaniem umowy.

Leasing oprogramowania – zalety

Dlaczego leasing jest optymalnym narzędziem do finansowania w rozwój firmy? Oto jego najważniejsze atuty:

 • Nie musisz angażować własnych pieniędzy – w niektórych przypadkach leasingodawca nie wymaga nawet czynszu inicjalnego (opłaty wstępnej) lub jest on niski, np. 5-10 proc., a nawet 1 proc.
 • Rata leasingowa oraz opłata początkowa jest w całości kosztem uzyskania przychodu (KUP) – ma to miejsce w przypadku leasingu operacyjnego, który dotyczy głównie oprogramowania gotowego, którego obowiązuje stawka 23%. W przypadku pisania oprogramowania na zamówienie, pod konkretny proces wytwórczy lub zarządczy, stosowana jest 8% stawka VAT – w tym przypadku lepiej skorzystać z leasingu finansowego; wtedy cały 8% VAT zapłacimy z góry a do KUP zaliczymy część odsetkową raty podczas gdy wartość kapitałową będziemy amortyzować. Unikniemy jednak w ten sposób konieczności opłacania wraz z ratą leasingu 23% stawki VAT, którą objęty jest leasing operacyjny.
 • Możesz odliczyć cały podatek VAT już na początku transakcji leasingu finansowego albo odliczać go z każdą ratą w przypadku rzadziej stosowanego przy oprogramowaniu leasingu operacyjnego.
 • Leasing operacyjny nie wpływa na twoją zdolność kredytową, podczas gdy finansowy ją obniża. Dzieje się tak dlatego, że leasing finansowy jest podobny do kredytu – Twoja firma staje się wtedy właścicielem oprogramowania od razu i ujmuje go w koszty w procesie amortyzacji wartości niematerialnych i prawnych. Musi zatem wykazać leasing finansowy jako swoje zobowiązanie.
 • Czeka Cię mniej formalności niż w przypadku zaciągnięcia kredytu czy starań o dotację ze środków Unii Europejskiej – w leasingu w procedurze uproszczonej wystarczy tylko przedstawić dowód osobisty, oświadczenie o wynikach finansowych oraz braku zaległości w skarbówce.
 • Decyzja w sprawie udzielenia leasingu zapadnie nawet w kilka godziny od wyboru najlepszej oferty oraz wypełnienia i złożenia wniosku o leasing do wybranego leasingodawcy. Proces ten przeprowadzamy z naszymi klientami szybko i sprawnie – wystarczy wypełnić wstępny wniosek o leasing by nadać sprawie bieg.
 • W przeciwieństwie do kredytu, leasing jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw, które mogą mieć problemy z uzyskanie bankowego kredytu.

Z lotu ptaka leasing oprogramowania nie różni się niczym od leasingu samochodu osobowego lub dostawczego, leasingu maszyn do przetwórstwa spożywczego czy leasingu maszyn do obróbki plastiku. Tak jest w rzeczywistości, choć trzeba zwrócić uwagę na jedną, istotną różnicę.

Leasing jest doskonałym narzędziem do generowania dodatkowych kosztów podatkowych. Szczególnie z końcem każdego roku, kiedy przedsiębiorcy szukają szybkich i prostych metod obniżenia podstawy opodatkowania sprawdza się nie tylko leasing samochodowy, leasing na maszyny i urządzenia produkcyjne i wytwórcze, leasing na sprzęt IT albo leasing na życzenie.

W leasingu istnieje bowiem możliwość wpłacenia jednorazowo do 45% wartości leasingowanego przedmiotu. Powoduje to, że zawierając np. umowę na leasing oprogramowania można wygenerować pokaźne koszty w miesiącu jej podpisania.

Na czym polega leasing oprogramowania?

Prawo mówi, że leasing dotyczy przedmiotów materialnych. W przypadku leasingu sprzętu IT to oczywiście komputery stacjonarne, laptopy, serwery czy też urządzenia peryferyjne (myszki, klawiatury, monitory).

Jak w takim razie potraktować oprogramowanie, które nie jest przedmiotem materialnym?

Umowy leasingowe reguluje Kodeks cywilny (art. 709). Zgodnie z jego zapisami, leasing dotyczy tylko przedmiotów materialnych. Odpowiedź – dobrą dla osób, które chcą zdobyć finanse na oprogramowanie – przynosi ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Tam w kontekście leasingu mowa jest o “wartościach niematerialnych i prawnych”.

Dlatego w przypadku oprogramowania w grę wchodzą prawa autorskie (prawa majątkowe). Leasingodawca udostępnia przedsiębiorcy prawo do odpłatnego używania programu. 

W umowie leasingowej strony ustalają zatem warunki korzystania z praw autorskich (licencji). To ważne – w umowie musi być wyraźnie określone, że przedmiotem leasingu nie jest oprogramowanie, ale jego licencja (prawa autorskie).

Warto też pamiętać, że leasingodawca musi mieć zgodę producenta software’u na odsprzedaż praw do użytkowania oprogramowania na co wielu producentów oprogramowania wyraża zgodę bo wie, że leasing ich oprogramowania jest często najlepszym wyjściem dla firm zainteresowanych ich produktem.

I jeszcze jedna kwestia – z oprogramowania korzystamy kupując je lub płacą abonament (np. w przypadku popularnych programów typu Office). Dobrze sprawdzić to przed złożeniem wniosku leasingowego, bo wiele firm nie finansuje abonamentowej formy korzystania z programów komputerowych.

Leasing oprogramowanie – procedura

Leasingowanie oprogramowania wygląda podobnie, jak w przypadku samochodów czy maszyn. Dla przedsiębiorców dostępna jest ścieżka tradycyjna oraz w formule uproszczonej.

Procedura leasingowa zaczyna się formalnie od złożenia wstępnego wniosku o leasing przez przedsiębiorcę. Doradca leasingowy będzie mógł wtedy zorientować się w potrzebach i możliwościach ich sfinansowania. Naturalnie właściciel firmy lub osoba, która odpowiada w niej za inwestycje/finanse powinna zbadać propozycje różnych instytucji oferujących finansowanie leasingiem i właśnie w tym pomoże doświadczony pośrednik leasingowy. Dlatego: 

 1. Niezłym rozwiązaniem jest telefon (732 73 77 76) lub e-mail [email protected] do doradcy leasingowego, który ma wiedzę, doświadczenie i dostęp do najbardziej korzystnych ofert.  
 2. Oto kolejne kroki w procedurze leasingowej:
  • przedsiębiorca wypełnia i składa oficjalny wniosek leasingowy do wybranej, wraz z doradcą, firmy leasingowej,
  • dostarcza wymagane dokumenty rejestrowe z CEIDG czy KRS choć obecnie większość leasingodawców sama sprawdza te dane w ogólnodostępnych bazach,
  • przedstawia dane finansowe (o ile leasingodawca ich wymaga – czasem wystarczy oświadczenie o wynikach finansowych z ostatniego pełnego roku obrotowego),
  • instytucja finansująca ocenia wniosek przedsiębiorcy oraz sprawdza u wskazanego producenta możliwość leasingu wskazanego oprogramowania,
  • zapada decyzja o przyznaniu lub odmowie finansowania,
  • w przypadku pozytywnej decyzji, strony podpisują umowę,
  • ostatni krok to zakup oprogramowania i wydanie go wnioskującej firmie.

Procedura leasingowa jest zdecydowanie szybsza niż ta związana z wizytą w banku w celu zaciągnięcia kredytu a cała droga przebiega w bezpłatnej asyście profesjonalnego doradcy.

Teraz przyjrzyjmy się warunkom przy leasingu IT software

LEASING?

WYPEŁNISZ W 30 SEKUND!

Leasing czy pożyczka leasingowa - wypełnij formularz i załatw sprawę od ręki.
Leasing? W 30 sek.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web potwierdzają to!

Leasing programów komputerowych – warunki

Czego możesz spodziewać się występując o sfinansowanie zakupu programów IT? 

 • całkowity koszt leasingu od 4 proc.,
 • wkład własny od 1-45 proc., a w niektórych wypadkach wkład własny 0 proc.,
 • okres finansowania 16, 18, 24, 30 lub 36, a nawet 60 miesięcy (im krótszy czas, tym leasing jest bardziej atrakcyjny finansowo),
 • raty miesięczne lub kwartalne,
 • nawet przy kosztownych inwestycjach (do 500 000 zł), leasingodawca nie będzie wymagał od Ciebie dokumentów finansowych, zaświadczeń, poręczeń czy weksli – wystarczy, że wypełnisz prosty wniosek, który Ci dostarczymy,
 • szybka decyzja – nawet w 24 godziny. Niekiedy otrzymasz odpowiedź o przyznaniu leasingu w godzinę – musisz jednak wtedy skorzystać z szybkiej ścieżki dostępnej na stronie: https://leasing.sos.pl/szybki-leasing-przez-internet-od-reki/,
 • stałej lub zmiennej stopy procentowej,
 • finansowanie inwestycji od 2000 zł,

Wiele firm leasingowych oferuje w standardzie finansowania licencji wraz z usługą wdrożeniową oraz sprzętem IT. 

Z dzierżawą oprogramowania wiąże się jeszcze jeden aspekt. To sprawa aktualizacji software’u. Warto o niej pamiętać przed podpisaniem umowy, bo może się wiązać ze sporymi wydatkami.

Leasing oprogramowania – aktualizacje

Firmy IT dbają o ciągłe doskonalenie swoich produktów, ważne jest też zabezpieczenie programów przed atakami hakerów, kradzieżą danych czy też wirusami. Dlatego oprogramowanie jest regularnie aktualizowane.

Leasingując program komputerowy musisz pamiętać, że w przyszłości czeka Cię jego aktualizacja. Bardzo często nie jest to opcja do wyboru – brak uaktualnienia oznacza brak możliwości korzystania z software.

Jeśli wziąłeś oprogramowanie w leasingu, to kto zapłaci za aktualizację?

Większość firm i banków oferujących leasing nie finansuje uaktualniania programów. Dlatego koszty ich aktualizacji ponosi przedsiębiorca.

Warto pamiętać, że w przypadku najbardziej zaawansowanego oprogramowania, w grę wchodzi wydatek nawet kilku tysięcy złotych.

Dlatego dobrym pomysłem jest dopytanie o finansowanie aktualizacji przed podpisaniem umowy z leasingodawcą. Pomocą służą również wyspecjalizowani i doświadczeni doradcy leasingowi.

Leasing oprogramowania – kalkulator kosztów

Zanim sięgniesz po leasing oprogramowania, możesz skorzystać z kalkulatora kosztów: https://leasing.sos.pl/kalkulator-rat-leasingu-operacyjnego-sprzetu-urzadzen-i-narzedzi/. Dzięki niemu szybko, nie wstając od komputera, wstępnie ocenisz warunki, jakich możesz się spodziewać przy leasingu software’u.

Jakie dane wprowadzisz do kalkulatora rat leasingu?

To kwota wpłaty inicjalnej i wykupu (w procentach) oraz okres leasingu i cena programu, który Ciebie interesuje.

Teraz wystarczy kliknąć przycisk “oblicz” i dostajesz informację o możliwej wysokości raty leasingu netto (bez VAT). Dowiesz się również, jaki jest koszt całkowity leasingu (w procentach).

Kalkulacja opiera się na średnim oprocentowaniu stosowanym przez towarzystwa leasingowe. Wartość ostateczna kalkulacji całkowitego kosztu leasingu może się różnić u różnych leasingodawców. Zależy ona od m.in. przedmiotu leasingu, zasad wewnętrznych banku lub innej firmy finansującej oraz wiarygodności finansowej leasingobiorcy (np. długość prowadzenia biznesu czy też ewentualnych zaległości zapisanych w bazach BIG – BIK, KRD).

Jeśli masz już na oku potrzebne oprogramowanie, które chcesz wziąć w leasing to wystarczy, że wypełnisz formularz o leasing on-line. Zajmie Ci to 1 minutę! Dzięki podanym informacjom zostaną przygotowane dla Ciebie oferty leasingowe na oprogramowanie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc w podjęciu trafnej decyzji przy wyborze najlepszej z nich.

Doradcy leasingowi – dlaczego warto skorzystać z ich pomocy

Leasingu możesz szukać na własną rękę. W internecie znajdziesz sporo banków i innych instytucji, które oferują taką formę finansowania inwestycji. 

Jednak to wymaga sporo czasu i podstawowej wiedzy o rynku usług finansowych. Przedsiębiorcy, który jest specjalistą w swojej branży trudno wyłapać najlepszą ofertę leasingową spośród wielu dostępnych ofert. Na pierwszy rzut oka większość propozycji leasingodawców wydaje się atrakcyjna.

Kuszącym rozwiązaniem jest korzystanie z usług jednego leasingodawcy. Jeśli przedsiębiorca wyleasingował samochody w firmie X, to być może poprosi tą samą instytucję o sfinansowanie oprogramowania dla linii produkcyjnej. To pozwala oszczędzić czas, choć zdecydowanie ogranicza możliwość zdobycia leasingu na optymalnych warunkach. 

Dlatego niezłym rozwiązaniem jest skorzystanie z rady doradców, którzy latami działają na rynku finansowym. Solidni doradcy dogłębnie znają branżę finansową, a to klucz do znalezienia najlepszej oferty leasingu oprogramowania dla Twojej firmy szczególnie, że przy oprogramowaniu warto wiedzieć czy bardziej opłaca się leasing finansowy oprogramowania (8%) czy jego leasing operacyjny (23% VAT).

Podsumowanie

Nowoczesny software od dawna nie jest już kwestią zamiłowania właściciela firmy do nowinek technologicznych ale koniecznością do automatyzacji procesów w firmie. W dodatku pandemia koronawirusa przyspieszyła digitalizację biznesu. Na zatłoczonym rynku przewaga konkurencyjna jest na wagę złota a tę zapewnia informatyzacja. Do sytuacji w wielu branżach świetnie pasuje słynne hasło francuskiej Legii Cudzoziemskiej “maszeruj lub giń”. Konkurenci nie próżnują, a brak inwestycji w rozwój cyfrowy i optymalizację działalności, może się zemścić. 

Rozwój i przewagę nad konkurencją może dać dobrze dobrane oprogramowanie, które zwiększy wydajność Twojej firmy, poprawi jakość produktów i w efekcie przełoży się na zadowolenie klientów i większe wpływy.

Problemem dla wielu firm jest zdobycie pieniędzy na inwestycję w nowoczesne rozwiązania IT. Odpowiedzią jest leasing oprogramowania – bardzo atrakcyjna alternatywa dla innych sposób finansowanie inwestycji (np. kredytów bankowy).

Oto zalety leasingu oprogramowania w pigułce:

 • korzystasz z oprogramowania bez jego zakupu (nie musisz używać zapasów gotówki na inwestycję, spłacasz miesięczne raty),
 • amortyzujesz oprogramowanie tak, jakby zakupiła je Twoja firm a koszty raty odsetkowej zaliczasz do kosztów uzyskania przychodu (dotyczy to leasingu finansowego – najczęściej stosowanego przy leasingu oprogramowania pisanego na zamówienie),
 • sam dobierasz liczbę rat czyli okres obowiązywania umowy, choć maksymalnie stosuje się 5 letni okres,
 • po zakończeniu umowy leasingu finansowego oprogramowanie przechodzi na własność bez konieczności dodatkowych opłat,
 • formalności potrzebne do zawarcia umowy leasingowej ograniczone są do minimum.

Czy szukasz dobrego leasingu na oprogramowanie do firmy?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert