Tutaj zamówisz leasing na samochód ciężarowy w 30 sek. Zapytanie o leasing transportu ciężkiego wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing na samochody ciężarowe

Niezależnie, czy szukasz pojazdu do przewozu palet, mobilnej chłodni, zestawu ciężarowego, ciągnika siodłowego z naczepą czy samochodu do przewozu śmieci, postaramy się dostarczyć Ci jak najlepsze warunki oraz oferty na leasing samochodów ciężarowych używanych, jak i nowych.

Na leasing.sos.pl oferujemy korzystne warunki leasingu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, zestawów ciężarowych oraz ciężarowych pojazdów specjalistycznych. To wszystko dzięki zapewnieniu szerokiego wyboru ofert tylko od wybranych firm leasingowych, z którymi współpracujemy, które znamy i możemy polecić ich ofertę z ręką na sercu. Upatrzony samochód ciężarowy w leasingu zamówisz w wygodnej formule – wystarczy wypełnić ten wniosek o leasing online! Gwarantujemy, że otrzymasz finansowanie, które zapewni Ci optymalny bilans między kosztami a przychodami z inwestycji w transport ciężki.

Nasi klienci zamawiają oferty leasingowe samochodów ciężarowych i korzystają z leasingu na ciężarówki, ciągniki siodłowe i zestawy ciężarowe takich marek, jak Volvo, Renault, Mercedes-Benz, M.A.N., Scania, Iveco, DAF, w tym na naczepy takich producentów, jak Schmitz, Krone, Kögel, Wielton, Schwarzmüller czy Lecitrailer.

Kiedy przyda się leasing samochodów ciężarowych?

Leasing samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep a także samochodów dostawczych powyżej 3,5 tony DMC, w tym leasing autolawet to rozwiązanie szczególnie dobre i korzystne podatkowo dla tych firm transportowych i spedycyjnych, które potrzebują kupić nowy albo używany pojazd ciężarowy by móc rozwijać swoją działalność logistyczną.

To rozwiązanie pożądane przez firmy, które chcą pozyskać ciężarówki na potrzeby własne i bez konieczności zamrażania własnych środków pieniężnych. Dla których ważna jest możliwość rejestracji pojazdu w dowolnym polskim mieście oraz sposobność odliczenia 100% VAT.

Jeśli dokupić do tego jeszcze najtańsze i najpełniejsze – wg naszej najlepszej wiedzy – ubezpieczenie GAP Defend to możemy spokojnie prowadzić działalność transportową i czuć się bezpiecznie!

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Dlaczego samochody ciężarowe w leasing?

Rozważając leasing aut ciężarowych w relacji do kredytu czy gotówki warto zwrócić uwagę na pewne istotne korzyści, mianowicie:

 • Procedura przyznawania kredytu na auta ciężarowe jest bardziej skomplikowania. Jest przede wszystkim o wiele dłuższa niż przy procedowaniu leasingu transportu ciężkiego.
 • Zgromadzenie niezbędnych dokumentów wymaganych przy kredycie jest znacznie większe niż przy rozpoznawaniu wniosku o leasing samochodu ciężarowego, szczególnie o najpopularniejszy leasing operacyjny.
 • Pamiętaj, że jeśli nie kupujesz ciężarówki za gotówkę czy na kredyt to – dzięki leasingowi środków transportu ciężkiego – zaliczysz wszystkie wydatki (100%) w koszty swojej firmy transportowej. I to o wiele szybciej niż gdybyś amortyzował taki pojazd wg z góry narzuconej stawki amortyzacyjnej.
 • Obniżeniu ulega podstawa opodatkowania Twojej firmy – przy leasingu operacyjnym ciągnika siodłowego nie przekazujesz pieniędzy do urzędu skarbowego w nadmiarze. Generujesz koszty, które i tak musisz ponieść ale zmniejszasz obciążenia fiskalne w większym stopniu niż gdyś korzystał z kredytu czy gotówki!
 • Jeśli masz problem z komornikiem leasing powoduje, że środek transportu – w trakcie trwania umowy leasingu ciężarówki – jest własnością firmy leasingowej. Nikt Ci go zatem nie odbierze!
 • Masz gwarantowaną możliwości wykupienia pojazdu ciężarowego po zakończeniu okresu leasingowego za kwotę minimalną.
 • Nie obowiązuje Cię limit amortyzacji, co ma miejsce przy zakupie ciężarówki na kredyt czy gotówkę gdyż w koszty swojej firmy transportowej możesz zaliczyć pełną kwotę wskazaną na fakturze za raty leasingowe pojazdu ciężarowego a nie tylko kwoty wynikające ze stawki amortyzacyjnej.
 • Nie obciążasz swojej zdolności kredytowej albowiem leasing operacyjny samochodu ciężarowego ujmowany jest jako koszt w księgach firmowych. Nie widnieje zatem jako zobowiązanie zmniejszające Twoją zdolność do zaciągnięcia kredytu. Posiadanie ciężarówki na kredyt już tę zdolność znacznie pomniejsza!
 • Zapewniasz lepszą płynność finansową swojej firmie – nie wydatkujesz wolnych środków na zakup zestawu ciężarowego ale finansujesz niezbędny Ci transport ciężki opłacając rozłożone w czasie raty leasingu.
 • Opłaty, które ponosisz w związku z eksploatacją leasingowanego pojazdu ciężarowego a także wydatki na ubezpieczenie takiego ciągnika, naczepy czy przyczepy zaliczasz do kosztów uzyskania przychodu a podatek VAT z faktury leasingowej odliczasz w całości. Generujesz koszty na i tak obowiązkowych wydatkach.
 • Zawierając umowę leasingu na ciągnik siodłowy możesz skorzystać z najtańszego ubezpieczenia GAP aut ciężarowych na polskim rynku. Ubezpieczenie GAP na ciągnik siodłowy, naczepy i przyczepy możesz wykupić również dla trwającej umowy leasingu. To nowość na polskim rynku!

Przepisy ordynacji podatkowej wymagają by Twój leasingodawca (np. bank) przesłał zgłoszenie zawartej z Tobą umowy leasingowej do Urzędu Skarbowego, jeśli pominięto etap ofertowania a Ty sam zgłosiłeś się do banku lub firmy leasingowej po finansowanie? Za uchybienia w tym zakresie grozi sankcja również i Tobie. Możesz tego uniknąć w bardzo prosty sposób korzystając z usług centrów leasingu, które zajmując się pośrednictwem leasingowym przeprowadzają etap ofertowania za Ciebie. Oferty zaś otrzymasz po wypełnieniu formularza leasingu online.

Kto może skorzystać z oferty na leasing samochodu ciężarowego?

Leasing pojazdów ciężarowych skierowany jest do:

 • Osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą;
 • Spółek cywilnych;
 • Spółki jawnej;
 • Spółki komandytowej;
 • Spółek z o.o;
 • Rolników prowadzący działalność wytwórczą (działalność rolniczą) oraz rolników ryczałtowych.
 • Pozostałych form organizacyjnych: inne spółki prawa handlowego; podmioty państwowe, komunalne jednostki organizacyjne, komunalne podmioty budżetowe.

Znajomość branży leasingowej i wewnętrznych procedur banków oraz firm leasingowych to klucz do wyboru właściwego leasingodawcy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Dzięki temu zapewnisz Twojej firmie większą skuteczność uzyskania szybkiego i możliwie najtańszego leasingu. Skorzystaj z leasingu online na transport ciężki.

Jakich warunków leasingu samochodów ciężarowych możesz oczekiwać?

 • Indywidualnego podejścia do negocjowania warunków Twojej umowy leasingowej w różnych firmach udzielających leasingu na transport ciężki.
 • Elastyczności w ustalaniu wysokości wpłaty wstępnej w zależności od wiarygodności finansowej i stabilności Twojego biznesu.
 • Podpisania umowy leasingowej na niezbędne auta ciężarowe w siedzibie Twojej firmy. Wygodnie i bez angażowania Twojego cennego czasu na dopilnowanie formalności.
 • Braku ograniczeń odnośnie górnej wartości przedmiotu leasingu, czyli ciągnika siodłowego, z naczepą lub przyczepy.
 • Czasu trwania umowy leasingowej na środki transportu ciężkiego od 24 do 60 miesięcy, przy jednoczesnej możliwości wydłużenia warunków leasingu do 72 a nawet do 84 miesięcy!
 • Wysokości pierwszej wpłaty (tzw. czynszu inicjalnego) już od 1% wartości ciężarówki.
 • Zapewnienia możliwość finansowania zakupu używanych aut ciężarowych, których wiek wynosi nawet 7 lat.
 • Braku konieczności wyceny rzeczoznawcy, jeśli wartości netto używanego TIRa nie przekracza 120 tys. zł. lub gdy pojazd ciężarowy kupujesz od autoryzowanego dealera pojedynczo lub w zestawie z naczepą lub przyczepą.
 • Wyrozumiałości w podejściu do przedsiębiorców z negatywną historią w bazie BIK, KRD, BRKN lub innym BIG.
 • Zapewnienia możliwość negocjacji warunków udzielenia leasingu przy braku zaświadczeń ze skarbówki albo z ZUS-u.
 • Braku narzucania oferty ubezpieczeniowej – byś mógł wybrać ją sam w swojej zaufanej firmie ubezpieczeniowej lub zakupić taniej na rynku a nie u leasingodawcy!
 • Oferty ubezpieczenia GAP na preferencyjnych zasadach!

Czy wiesz, że GAP uratował już kieszeń niejednego naszego klienta? Co więcej! Poza ubezpieczeniami GAP oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji na samochody ciężarowe na najlepszych warunkach finansowych w kraju!

Czy chcesz pozyskać leasing na samochód ciężarowy lub inny leasing transportu ciężkiego?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert