fbpx

Leasing aut osobowych i dostawczych

: 91

Leasing samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony to bodaj najbardziej korzystne podatkowo rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy pragną zakupić nowy albo używany samochód na firmę.

 

WYCEŃ BEZPŁATNIE LEASING NA SAMOCHÓD DO SWOJEJ FIRMY

 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodowy?

 • Przy lizingu nie kupujesz auta ani za gotówkę ani na kredyt dlatego zaliczasz wydatki w koszty znacznie szybciej niż w przypadku amortyzacji własnego środka trwałego.
 • Ilość niezbędnych dokumentów wymaganych przy kredycie jest znacznie większa niż przy rozpatrywaniu wniosku o leasing, szczególnie leasing operacyjny.
 • Procedura udzielenia kredytu jest bardziej skomplikowania i o wiele dłuższa niż przy procedowaniu leasingu.
 • Zyskujesz możliwość uzyskania korzyści podatkowych w postaci obniżenia podstawy opodatkowania – przy leasingu operacyjnym nie oddajesz niepotrzebnie pieniędzy fiskusowi!
 • Chronisz się przed komornikiem albowiem twój samochód w trakcie trwania umowy leasingu jest własnością firmy leasingowej.
 • Nie obniżasz swojej zdolności kredytowej gdyż leasing operacyjny ujmowany jest jako koszt w księgach firmowych.
 • Zapewniasz płynność finansową swojej firmie. Oznacza to, że nie wydajesz wszystkich wolnych środków na zakup środka trwałego ale finansujesz go ratami i w dłuższym czasie.
 • Wydatki związane z eksploatacją wyleasingowanego pojazdu oraz koszty jego obowiązkowego ubezpieczenia zaliczasz w 100% do wydatków obniżających podatek dochodowy, jeśli wykorzystujesz auto tylko do celów firmowych. W 75%, jeśli samochód osobowy służy celom zarówno firmowym, jak i prywatnym.
 • Zaliczasz do kosztów uzyskania przychodu wszystkie wydatki związane stricte z finansowaniem leasingiem (opłata wstępna, raty leasingowe, wykup), jeśli cena Twojego samochodu nie przekracza realnej wartości 150 000 zł. Czy jest to kwota neto czy brutto zależy od Twojej firmy i jej formy opodatkowania. Możesz to sprawdzić korzystając z naszego kalkulatora leasingowego samochodów na 2019 r.

WYBIERZ AUTO Z GOTOWYM RABATEM

Dla kogo przeznaczony jest leasing samochodów w naszej ofercie?

 • Osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Spółek cywilnych, jawnych, komandytowych oraz spółek z o.o.
 • Rolników prowadzących działalność wytwórczą (działalność rolniczą) oraz rolników ryczałtowych.
 • Pozostałych form organizacyjnych: inne spółek prawa handlowego; podmiotów państwowych, komunalnych jednostek organizacyjnych, komunalnych podmiotów budżetowych.

Oblicz maksymalną wartość samochodu osobowego do swojej firmy, która pozwoli Ci odliczyć 100% wydatków leasingowych a tym samym zmieścić się w nowym limicie 150 tys. zł!
W tym celu pobierz darmowy kalkulator leasingu w Excelu.

Znajdziesz w nim również wykaz rabatów na auta Skoda, Nissan, Ford, VW, Jaguar, Land Rover, Lexus, które dostępne są od ręki w promocyjnym “leasingu z SOS”.

Na co możesz liczyć w ramach oferty S.O.S. Leasing?

Jeśli chcesz pozyskać leasing na samochód skorzystaj z naszej prostej ścieżki i wypełnij wniosek o leasing on-line. Wyszukamy dla Ciebie leasing na najkorzystniejszych warunkach. Wstępną decyzję, na podstawie podanych informacji, uzyskasz już na drugi dzień!

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy!

zadzwonić: +48 732 737 776

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny