Myjnia bezdotykowa w leasing

Tutaj zamówisz leasing na myjnie bezdotykowe w 30 sek. Zapytanie o leasing myjni samochodowej wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Myjnia bezdotykowa i leasing – wszystko, co trzeba wiedzieć!

Myjnia bezdotykowa może być dobrym pomysłem na własny biznes i dochód pasywny. Jednak poszukiwanie finansowania na taką inwestycję potrafi być wyczerpujące. To godziny spędzone na przeglądaniu internetowego gąszczu z nadzieją znalezienia optymalnej oferty. Na szczęście trafiłeś na naszą stronę, dzięki której leasing myjni bezdotykowej będzie o wiele łatwiejszy. Dlaczego?

Na leasing.sos.pl oferujemy korzystne warunki leasingu samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, zestawów ciężarowych oraz ciężarowych pojazdów specjalistycznych. To wszystko dzięki zapewnieniu szerokiego wyboru ofert tylko od wybranych firm leasingowych, z którymi współpracujemy, które znamy i możemy polecić ich ofertę z ręką na sercu. Upatrzony samochód ciężarowy w leasingu zamówisz w wygodnej formule – wystarczy wypełnić ten wniosek o leasing online! Gwarantujemy, że otrzymasz finansowanie, które zapewni Ci optymalny bilans między kosztami a przychodami z inwestycji w transport ciężki.

Jak zdobyć leasing myjni bezdotykowej?

Współpracujemy z bankami i innymi instytucjami, które oferują leasing na myjnie bezdotykowe. To znaczy, że korzystając z naszej pomocy nie będziesz wysyłał pytań na oślep, do leasingodawców, którzy nie finansują myjni bezdotykowych. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy do kogo się zgłosić po ofertę, a także wiemy, kto nie udziela leasingu na myjnie bezdotykowe. Pomożemy Ci dotrzeć tylko do tych firm, które finansują leasing myjni bezdotykowych. 

Wystarczy, że zgłosisz nam zapotrzebowanie na leasing myjni bezdotykowej i przedstawisz fakturę pro-forma na zakup myjni lub zamówienie od producenta. Od tej chwili przejmujemy poszukiwania leasingu na siebie. Dzięki temu oszczędzisz czas, a gotowe rozwiązania – najlepszą ofertę leasingu na myjnie bezdotykowe – prześlemy na Twojego maila. 

Masz gwarancję, że dostarczymy Ci leasing myjni bezdotykowej na warunkach, które w danej chwili są najkorzystniejsze na rynku bo sprawdziliśmy oferty leasingodawców, którzy oferują finansowanie takich obiektów.

Z naszą pomocą leasing myjni bezdotykowej jest prosty. Skontaktujemy się ze wskazanym leasingodawcą, a potem na podpisanie umowy przyjedziemy do Ciebie.

Udając się do banku możesz liczyć tylko na ofertę tego jednego banku. Bez możliwości porównania go w szerszym kontekście i wiedzy, co jeszcze oferuje rynek. Nie opieraj się też na rankingach leasingowych bo porównywanie leasingów nie ma uzasadnienia praktycznego. Z prostej przyczyny – każdy leasing jest analizowany osobno a czynniki, które wpłyną na ostateczny jego koszt nie zależą tylko od warunków, które oferuje bank (marża banku za udzielenie + WIBOR). Cena leasingu zależy od zdolności do zaciągania zobowiązań przez potencjalnego leasingobiorcę oraz od przedmiotu leasingu, jego stanu oraz ceny. Stąd właśnie prawdziwe rankingi leasingów bankowych nie istnieją i odradzamy Ci z nich korzystanie.

By mieć możliwość wyboru najtańszego albo najkorzystniejszego leasingu (tani, nie zawsze oznacza korzystny!) warto kierować się do pośredników leasingowych, którzy mają rozeznanie w większej liczbie ofert niż tylko jednego banku. Znając sytuację leasingobiorcy są w stanie dla niego wyszukać na raz kilka ofert i wskazać najkorzystniejszy leasing na myjnie bezdotykowe. Możesz to sprawdzić wysyłając już teraz zapytanie o leasing online.

Myjnia bezdotykowa leasing – cena

Najpierw spójrzmy ile trzeba zainwestować w postawienie myjni bezdotykowej?

Koszt myjni bezdotykowej zależy przede wszystkim od liczby stanowisk. Na małą myjnię – z 2 stanowiskami – należy przeznaczyć przynajmniej 300 tys. zł. Większa – z 6 stanowiskami – to wydatek przynajmniej 600 tys. zł. Na rynku dostępne są oferty myjni nawet z 8 stanowiskami.

Ostateczna cena zależy od wyposażenia oraz takich elementów jak rodzaj zadaszenia i instalacji, a także kosztu prac budowlanych (w tym przyłączy).

Warto pamiętać, że w internecie znajdziesz oferty myjni bezdotykowych używanych. Ceny są bardzo różne i zależą m.in. od lokalizacji obiektu i wieku urządzeń. 

Myjnię w wojewódzkim mieście z 4 stanowiskami i serwisowanymi, kilkunastoletnimi urządzeniami można kupić za niespełna 800 tys. zł. Z drugiej strony wiatę z 3 stanowiskami z 2018 roku – w pobliżu dużego dyskontu spożywczego – można mieć już za ok. 500 tys. zł. W cenie jest odstępne oraz przejęcie kilku rat leasingu.

Cena myjni bezdotykowej w leasing może się bardzo różnić, a zmiennych jest wiele – warto dobrze przemyśleć swój wybór lub skorzystać z podpowiedzi doświadczonego doradcy.

Myjnię bezdotykową trzeba ubezpieczyć do leasingu. Aby uniknąć problemów z przepisaniem ubezpieczenia z leasingodawcy na siebie powinieneś wybierać nieparzyste okresy leasingu – np. 60 a nie 59 miesięcy albo 71, nie zaś 72 miesiące. Ubezpieczenia są wystawiane na okresy 12 miesięczne. Dzięki krótszemu o jeden miesiąc okresowi trwania umowy leasingowej będziesz mieć opłacony jeden miesiąc ubezpieczenia z góry. Po przejęciu leasingu, ubezpieczyciel nie będzie stwarzał już problemów z zawarciem umowy ubezpieczenia na Ciebie czy Twoją firmę, co mogłoby mieć miejsce jeszcze miesiąc wcześniej.

Leasing na myjnie bezdotykowe – lepszy od kredytu i dotacji z UE

Niewielu przedsiębiorców decyduje się postawić myjnię samochodową za własne pieniądze. Angażowanie osobistego portfela nie jest w tym przypadku optymalnym rozwiązaniem. Dlatego firmy szukają finansowanie zewnętrznego.  

Jak w przypadku innych inwestycji, część osób sięga po kredyt bankowy, inne ubiegają się o dotacje z Unii Europejskiej. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa najchętniej wybierają leasing. Dlaczego?

Z zasady niemal każdy przedmiot potrzebny przedsiębiorcy do prowadzenia biznesu można zdobyć za pomocą leasingu. Tak jest również w przypadku myjni bezdotykowej. 

Leasing oferuje szereg korzyści, których brak kredytom bankowym. Nie obciąża Twojej zdolności kredytowej, możesz elastycznie dobrać warunki, nie potrzebujesz dużego wkładu własnego ani sterty dokumentów wymaganych przez banki. 

Leasing jest również zdecydowanie szybszy i pewniejszy niż fundusze unijne. Owszem, można zrealizować inwestycję za unijne dotacje, ale konkursy nie są organizowane zbyt często i nie ma gwarancji, że pieniądze trafią do Twojej firmy (przecież to konkursy…).

Z tych względów leasing myjni bezdotykowych wygląda na atrakcyjną opcję do rozważenia podczas konstruowania biznesplanu.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Leasing myjni samochodowej – zalety

Zestawiając koszty prowadzenia myjni z potencjalnymi zyskami, leasing zdecydowanie obniża te pierwsze. Oto główne zalety leasingu myjni bezdotykowej:

 • leasingowana myjnia bezdotykowa natychmiast zaczyna zarabiać,
 • raty leasingowe możesz w całości zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu (leasing operacyjny), a przy leasingu finansowym kosztem będzie część odsetkowa raty oraz amortyzacja,
 • wysokość, liczbę i rodzaj rat (równe, degresywne, sezonowe) dobierasz pod kątem swoich możliwości finansowych,
 • po spłaceniu ostatniej raty leasingu, myjnia stanie się Twoją własnością automatycznie (leasing finansowy) lub możesz ją wykupić za umówioną wcześniej kwotę (leasing operacyjny),
 • myjnia bezdotykowa w leasing wymaga od Ciebie minimum dokumentów, a w procedurze uproszczonej decyzję dostaniesz od leasingodawcy nawet w 24 godziny,
 • leasing myjni bezdotykowej nie obciąży Twojej zdolności kredytowej.

Leasing myjni bezdotykowych – na co finansowanie?

Myjnia bezdotykowa to spora inwestycja. Trzeba kupić lub wydzierżawić grunt, przygotować teren, postawić wiatę, zamontować urządzenia myjące oraz piec, który ogrzeje podłogę … Czy na wszystko dostaniesz finansowanie w formie leasingu? Spójrzmy na szczegóły.

Koszty myjni bezdotykowej to przede wszystkim dzierżawa gruntu i jego przygotowanie, ustawienie obiektu (wiaty) oraz montaż wyposażenia myjni. 

Leasing myjni bezdotykowych zapewni finansowanie urządzeń, w które “uzbroisz” myjnię oraz wszelkich środków trwałych. Natomiast banki czy inne instytucje leasingowe nie sfinansują robocizny.  

Dlatego za pomocą leasingu sfinansujesz m.in.:

 • ramę wiaty, 
 • lance i węże,
 • zmiękczacz wody, 
 • pompy ciśnienia, 
 • dozowniki chemii,
 • pulpity sterujące z elektronicznymi wrzutnikami na monety, 
 • urządzenia do sterowania silnikami pomp,
 • piec elektryczny, olejowy lub gazowy do ogrzewania wody myjącej auto,
 • pompę która zabezpieczy wodę przed zamarzaniem,
 • system ogrzewania podłogi z użyciem pieca olejowego czy też gazowego, ew. maty grzejne.

Wykorzystując leasing myjni samochodowej możesz wybrać różne opcje dodatkowe np. pompy zasilane falownikami, system opłat bezgotówkowych, sterownik z dostępem do internetu, rozmieniarkę do monet, monitoring czy system do obsługi kart lojalnościowych – te wszystkie rozwiązania też możesz sfinansować leasingiem.

Leasing myjni samochodowej może posłużyć do rozbudowy Twojego przedsięwzięcia o np. zadaszone odkurzacze, wielofunkcyjne stanowiska do m.in. prania tapicerki i pompowania kół, toalety czy też kontener z pomieszczeniem socjalnym lub biurem. Cena takiej myjni bezdotykowej w leasingu będzie zdecydowanie łatwiejsza do udźwignięcia – po rozłożeniu na raty – niż zakup za gotówkę np. z własnej kieszeni.

Udostępniamy intuicyjne i bardzo proste narzędzie w postaci aktualnego kalkulatora rat leasingu operacyjnego popularnych maszyn i urządzeń, do których można zaliczyć myjnie samochodowe.

Dzięki niemu sprawdzisz spodziewany koszt leasingu myjni bezdotykowej oraz dopasujesz parametry leasingu myjni do możliwości finansowych swojej firmy.

Myjnia bezdotykowa w leasing – nowe urządzenia a może cesja leasingu?

Jak już pisaliśmy, na serwisach ogłoszeniowych można znaleźć oferty odstąpienia leasingu myjni bezdotykowych. Cesja leasingu jest pomysłem dla przedsiębiorców, którzy tracą płynność finansową, zmieniają branżę lub kończą działalność i szukają chętnego do przejęcia np. leasingowanej myjni.

Ze względu na pandemię koronawirusa i niepewną sytuacją gospodarczą, ogłoszenia “odstąpię leasing” są coraz częstsze. Czy skorzystanie z takiej oferty to dobry pomysł jeśli myślisz o myjni bezdotykowej?

Przede wszystkim warto pamiętać na czym polega cesja leasingu. To przekazanie praw i obowiązków wynikających z np. leasingu myjni bezdotykowej z jednej firmy na drugą.  Z tym wiąże się pewna procedura.

Dotychczasowy leasingobiorca myjni bezdotykowej musi złożyć wniosek do leasingodawcy o cesję. Bank lub inna instytucja zbada Twoją sytuację finansową. Będziesz musiał przedstawić podstawowe dane finansowe dotyczące przedsiębiorstwa. Jeśli leasingodawca uzna, że udźwigniesz leasing, to dotychczasowy operator myjni uiści opłatę manipulacyjną, rozliczy się z Tobą i przekaże obiekt. Wszystko może zająć około 3 tygodni.

To bardzo ogólny zarys. Może się np. okazać, że odstępne jest zbyt wysokie i o wiele korzystniej jest wyleasingować nową myjnię.

Myjnia bezdotykowa leasing – zapytaj doradcę

Trudno przecenić rolę i pomoc pośrednika, który świetnie orientuje się w rynku finansowym. Doradca dysponuje pogłębioną wiedzą, która przyda się przy wyborze oferty leasingu. 

Propozycje leasingu ma myjnie bezdotykowe mogą się bardzo różnić, trzeba też znać aktualne warunki stosowane przez firmy leasingowe. Twój czas jest bezcenny, a poszukiwanie ofert na własną rękę trwa z zasady długo. Tymczasem doradca ma natychmiastowy dostęp do najbardziej aktualnych ofert. Może szybko znaleźć optymalną propozycję leasingu myjni, na którą być może sam nie trafisz poświęcając godziny na wertowanie bankowych propozycji. Pomoże również obliczyć jaką ratę miesięczną zapłacisz i na jaki całkowity koszt leasingu powinieneś się przygotować.

Leasing na myjnie bezdotykowe z doradcą będzie o wiele szybszy i łatwiejszy – zaoszczędzisz czas, nerwy i unikniesz kosztownych pomyłek.

Czy masz na oku myjnię samochodową, którą chcesz wziąć w leasing?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert