Ogłoszenia poleasingowe na maszyny rolnicze i leśne

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na maszyny rolnicze i leśne?

Kiedy umowa leasingu dobiega końca istnieje możliwość wykupienia lub nie maszyn rolniczych lub leśnych. Z reguły firmy z branży rolniczej czy leśnej lub też sami rolnicy wykupują sprzęt na własność. Czasami jednak rezygnują z wykupu. Wtedy maszyny czy sprzęt rolniczy albo leśny wraca do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Jednak najwięcej poleasingowego sprzętu czy poleasingowych maszyn rolniczo-leśnych „powstaje” w związku z problemami ze spłaceniem leasingu, kiedy firmy lub rolnicy z zaległościami w płatnościach są zobligowani do zwrotu wyleasingowanych wcześniej maszyn i urządzeń. W ten sposób sprzęt i maszyny wykorzystywane w rolnictwie lub gospodarce leśnej, które pozostają w gestii firm leasingowych, trafiają na publiczne licytacje lub do sprzedaży bezpośredniej.

Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych maszyn, urządzeń czy sprzętu rolniczo-leśnego, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród tych firm i rolników, którzy cenią sobie stan i jakość sprzętu i maszyn w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowy sprzęt rolniczy czy maszyny leśne nie przekraczają swoim wiekiem 4-5 lat – można dla nich spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe maszyny rolnicze i sprzęt leśny w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm z branży leśnej, jak i sami rolnicy, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzone maszyny rolnicze czy leśne, używane albo pochodzące z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing maszyn rolniczych i leśnych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących traktory, siewniki, przyczepy czy harwestery – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie maszyn w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowe maszyny rolnicze czy leśne – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe maszyny rolnicze i leśne?

Ogłoszenia na rolniczy sprzęt poleasingowy wystawiane są głównie w Internecie. Jeśli interesują Cię pozycje oferowane przez firmy leasingowe to nie musisz szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych finansujących sprzęt rolniczy i leśny znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używane maszyny rolnicze i leśne wystawiane są na licytacje, które trwają z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na rolnicze i leśne urządzenia poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu czy urządzenia.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla maszyn rolniczych i leśnych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji maszyn rolniczych i leśnych
Alior PoleasingoweOferty poleasingowe Alior Leasing 
BNP Paribas PoleasingoweOferty poleasingowe BNP Paribas Leasing 
BOŚ PoleasingoweOferty poleasingowe BOŚ Leasing
De Lage Landen PoleasingoweOferty poleasingowe De Lage Landen Leasing
EFL PoleasingoweOferty poleasingowe EFL
Idea Getin PoleasingoweOferty poleasingowe IdeaGetin Leasing 
Impuls Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe Impuls Leasing 
ING Lease PoleasingoweOferty poleasingowe ING Lease 
ING PoleasingoweOferty poleasingowe ING Bank
Millennium PoleasingoweOferty poleasingowe Millennium Leasing 
mLeasing PoleasingoweOferty poleasingowe mLeasing
Pekao PoleasingoweOferty poleasingowe Pekao Leasing 
PKO Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe PKO Leasing 
Santander PoleasingoweOferty poleasingowe Santander Leasing 
SG Equipment PoleasingoweOferty poleasingowe SG Equipment Leasing
SGB PoleasingoweOferty poleasingowe SGB Leasing
Siemens PoleasingoweOferty poleasingowe Siemens Finance