Tutaj zamówisz leasing bez BIK w 30 sek. Zapytanie o trudny leasing wyślemy do 10 firm leasingowych z prośbą o oferty dla Ciebie. Któraś z nich powinna się zgodzić! Oczekuj na kontakt w ciągu 20 godz.

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Trudny leasing bez BIK

Dzięki możliwości wyboru spośród ofert kilku firm leasingowych (zarówno bankowych, jak i pozabankowych), które są skłonne udzielać „trudnego” leasingu mamy możliwość pozyskania finansowania dla tych klientów, którzy mają problem z otrzymaniem leasingu z różnych względów.

Na leasing.sos.pl oferujemy możliwie najbardziej korzystne warunki leasingu bez BIK. To wszystko dzięki zapewnieniu szerokiego wyboru ofert tylko od wybranych firm leasingowych, z którymi współpracujemy, które znamy i możemy polecić ich ofertę z ręką na sercu. Upatrzony przedmiot w leasingu zamówisz w wygodnej formule – wystarczy, że wypełnisz ten wniosek o leasing online! Nie gwarantujemy, że otrzymasz finansowanie ale staniemy na głowie by udało się je uzyskać!

Kiedy korzystać z trudnego leasingu bez BIK?

Trudny leasing to oferta specjalna leasingu, nakierowana na przedsiębiorców ze złą historią kredytową, choć niekoniecznie ze złymi wynikami czy perspektywami finansowymi. Adresowana jest do firm z zadłużeniem, w tym z negatywnym standingiem w BIK lub BRKN a także figurujących, jako dłużnicy w bazach KRD, BIG.

Kierowana jest też do firm czy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają zaległości w Urzędzie Skarbowym albo ZUS, jak też obciążonych komornikiem. To oferta dla tych, którzy mają trudności z otrzymaniem leasingu.

Jakie przedmioty leasingu pozwala pozyskać „trudny leasing”?

Będą to przede wszystkim nowe:

…czyli przedmioty raczej powszechne i łatwo zbywalne na rynku wtórnym. Taka jest generalna zasada. Leasingodawca – w ten sposób – zapewnia sobie możliwość w miarę łatwego zbycia danego przedmiotu, jeśli leasingobiorca np. zaprzestałby spłacania rat leasingowych.

Jednak patrząc przez pryzmat doświadczenia na rynku finansowania dłużnego należy przyznać, że klienci często dostają taki przedmiot leasingu, na którym im zależy. Kwestia w tym, by o taki przedmiot do wyleasingowania zapytać. Trzeba dobrze go opisać, nakreślić cel, któremu ma on służyć, ewentualnie pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu a doradca leasingowy skieruje się do odpowiednich firm, by w imieniu klienta urzeczywistnić jego oczekiwania. To niełatwe zadanie dla doradcy ale możliwe do realizacji.

Znajomość branży leasingowej i wewnętrznych procedur banków oraz firm leasingowych to klucz do wyboru właściwego leasingodawcy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Dzięki temu zapewnisz Twojej firmie większą skuteczność uzyskania szybkiego i możliwie najtańszego leasingu. Weź leasing online.

Jaką korzyść daje leasing operacyjny nawet w trudnej sytuacji leasingobiorcy?

 • Dostęp do niezbędnych środków trwałych bez konieczności angażowania znacznych środków własnych, które możesz wykorzystać na inne, alternatywne cele.
 • Zwiększenie kosztów uzyskania przychodów, które osiągniesz w większej skali niż miałoby to miejsce np. przy kredycie.
 • Optymalizację kosztów podatkowych, co przyjmuje postać obniżonej podstawy opodatkowania – w przypadku leasingu operacyjnego oddajesz fiskusowi mniej bo posiadasz realne koszty.
 • Zapewnienie sobie ochrony przed komornikiem – własność przedmiotu w leasingu w trakcie trwania umowy spoczywa w rękach leasingodawcy, nie zaś Twoich czy Twojej firmy.
 • Gwarancję wykupu przedmiotu lizingu po zakończeniu okresu leasingowego, najczęściej za przysłowiową złotówkę – jeśli taka będzie strategia optymalizacji podatkowej.
 • Istnieje możliwość przeniesienia praw i obowiązków podmiotu, który korzysta z leasingu na inny podmiot lub osobę trzecią – jest to często stosowana cesja leasingu na okoliczność kryzysu i problemów ze spłatą.
 • W leasingu operacyjnym nie obowiązuje Cię amortyzacja, która dotyczy tych, którzy nabywają środki płacąc gotówką lub zaciągając kredyt. Dzięki leasingowi zaliczasz całą sumę wskazaną na fakturze leasingowej w koszty działalności. Nie musisz czekać na postęp amortyzacji.
 • Szansę odbudowania własnej zdolności kredytowej, na co pozwala brak ujmowania leasingu operacyjnego w księgach firmowych, jako własnego środka trwałego. Miałoby to miejsce w przypadku leasingu finansowego lub kredytu.
 • Zapewniasz płynności finansowej swojej firmie – nie wydajesz wszystkich wolnych środków na zakup środka trwałego ale finansujesz go ratami i rozkładasz te wydatki w czasie.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Kto może skorzystać z trudnego leasingu?

Po trudny leasing mogą sięgać praktycznie wszystkie podmioty. Dotyczy to:

 • Osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Spółek:
  • cywilnych.
  • jawnych.
  • komandytowych.
  • z o.o.
 • Rolników prowadzących działalność wytwórczą (działalność rolniczą) oraz rolników ryczałtowych.
 • Pozostałych form organizacyjnych: innych spółek prawa handlowego; podmiotów państwowych, komunalnych jednostek organizacyjnych, komunalnych podmiotów budżetowych.

Na jakie warunki mogę liczyć w ramach oferty „trudny leasing”?

Należy się przede wszystkim liczyć z tym, że koszt takiego leasingu będzie wyższy niż w standardowym przypadku. Niemniej jednak powinny to być:

 • Dobre (choć nie bardzo dobre!) warunki dla przedsiębiorców z negatywną historią w bazie BIK, KRD, BRKN i innych biurach informacji gospodarczej.
 • Indywidualne negocjowanie warunków umowy trudnego leasingu.
 • Racjonalność w ocenie wyników finansowych Twojej firmy na podstawie, zarówno tych bieżących, jak i przewidywanych dochodów.
 • Sfinalizowanie umowy leasingowej w siedzibie Twojej firmy.
 • Brak ograniczeń odnośnie wartości przedmiotu, na który chcesz wziąć trudny leasing.
 • Okres, na który leasingujesz dany przedmiot – od 24 do 72 miesięcy.
 • Wysokość pierwszej wpłaty (tzw. czynszu inicjalnego) od 10% wartości przedmiotu a w dobie kryzysu nawet od 20%.
 • Możliwość negocjowania kryteriów udzielenia leasingu przy braku zaświadczeń z ZUS, US.

Czy chcesz skutecznie pozyskać leasing będąc jednocześnie ujawnionym w bazach Biura Informacji Kredytowej lub w Krajowym Rejestrze Długów, posiadającym zaległości i zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego albo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak również komornika?

 • Skorzystaj z naszej aplikacji i wypełnij wniosek o leasing on-line.
 • Dodaj w opisie przedmiotu, jakiej natury problem dotyczy Ciebie i Twojej firmy?
 • Wstępną decyzję przekażemy na mail lub telefonicznie.
Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert