Twoj kalkulator leasingu zmierz teraz leasing od reki.

ZMIERZ SWÓJ LEASING!

Kalkulator leasingu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t.

Kalk rat auto os
 • 1. Podaj parametry
 • 2. Oblicz ratę
 • 3. Sprawdź koszt
 • 4. Zamów online
5%
1%45%
48(m-ce)
24(m-ce)72(m-ce)
15%
1%45%
JAKI BĘDZIE STAN POJAZDU?*
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Kalkulacja rat leasingu przeprowadzana jest w oparciu o średnie oprocentowanie stosowane przez towarzystwa leasingowe w przeciągu ostatnich 30 dni. Uwzględnia średnie marże narzucane przez leasingodawców w ostatnim miesiącu oraz aktualną stawkę WIBOR1M.

Czym jest kalkulator rat leasingowych samochodów osobowych?

Kalkulator rat leasingowych dla samochodów osobowych i dostawczych to narzędzie, które pozwala na symulację realnych warunków finansowych, jakie oferują krajowe firmy leasingowe na leasing operacyjny samochodów nowych oraz używanych. Mówiąc inaczej to kalkulator opłat leasingowych dotyczących samochodu osobowego lub dostawczego.

Z uwagi na zmienność ofert polskich leasingodawców, samodzielne obliczanie raty leasingowej samochodu osobowego albo dostawczego może być uciążliwe i odbiegające od realiów rynku finansowego. Dzięki bieżącej analizie ofert – dokonywanej przez naszą firmę – prezentowany kalkulator leasingu samochodu pozwala na rzeczywistą symulację auto leasingu bo uwzględniającą aktualną stawkę WIBOR oraz średnią wysokość oprocentowania oraz średnie marże stosowane przez współpracujące z nami firmy leasingowe m.in:

Co istotne, wyliczenia pochodzące z kalkulatora rat leasingowych samochodów osobowych i dostawczych nie powinny być traktowane jako oficjalna oferta ww instytucji finansowych. Wynika to z faktu, że kalkulator leasingowy samochodu prezentuje obliczenia rat i innych opłat leasingowych dokonane na podstawie uśrednionych marż i wysokości oprocentowania stosowanego przez wymienionych powyżej leasingodawców.

Z uwagi na to, iż kalkulator leasingu operacyjnego samochodów osobowych i dostawczych zarówno używanych , jak i nowych ukazuje uśredniony koszt leasingu liczony w oparciu o rzeczywistą ofertę firm leasingowych niezwykle istotne jest by przesłać do nas zapytanie ws leasingu interesującego Cię auta.

Na podstawie wybranych parametrów leasingu, podanych przez Ciebie w kalkulatorze rat leasingowych, będziemy w stanie przygotować oficjalne oferty na auto leasing.

Kalkulator leasingu samochodu – jak z niego skorzystać?

Kalkulator leasingu samochodowego to niezwykle wygodne narzędzie jeśli chcesz oszacować ile wyniesie miesięczna rata leasingu i całkowity koszt leasingu.

Wystarczy wpisać w formularzu podstawowe dane: wpłatę inicjalną, kwotę wykupu oraz czas trwania leasingu i stan samochodu (nowy lub stary). Otrzymasz kalkulację raty leasingu netto (bez VAT), a po kolejnym kliknięciu poznasz prognozowany koszt całkowity leasingu.

Jednak na tym nie kończą się zalety jakie ma kalkulator leasingu samochodu.

Leasing samochodowy – kalkulator wielokrotnego użytku

Wybierając auto w leasing możesz rozważać różne opcje, np. finansowanie z mniejszą lub większą wpłatą inicjalną czy też dłuższy lub krótszy okres trwania umowy leasingowej. W takiej sytuacji kalkulator leasingu samochodowego przyjdzie Ci z pomocą.

Możesz dowolnie i wielokrotnie zmieniać preferencje, które wpiszesz w formularzu kalkulatora leasingu samochodowego. Dzięki temu skonstruujesz leasing dopasowany do Twoich możliwości finansowych.

Jakie parametry leasingu wpisać w kalkulator leasingu samochodu?

Warunki leasingu samochodowego będą różne w zależności od zmiennych, które wpiszesz w kalkulator leasingowy samochodu:

 • Wpłata inicjalna – możesz wybrać od 1 proc. do 45 proc. wartości auta.
 • Kwota wykupu – tutaj masz wybór między 1 proc. a 30 proc. Przy czym musisz pamiętać, że dla najkrótszego okresu leasingu minimalna kwota wykupu wynosi 19%. Im dłuższy okres leasingu wybierasz tym niższą kwotę wykupu możesz zastosować. W niektórych przypadkach istnieje możliwość podwyższenia kwoty wykupu nawet do 40% jednak wymaga to indywidualnych negocjacji z firmą leasingową, które przeprowadzimy za Ciebie.
 • Okres leasingu – dla samochodów osobowych zawiera się przeważnie w przedziale od 2 do 6 lat. Pamiętaj, że im dłuższy okres finansowania wybierzesz tym koszt leasingu będzie wyższy!

Od czego zależy wysokość raty za leasing samochodu?

Musisz pamiętać, że oficjalna kalkulacja rat leasingu samochodu osobowego lub dostawczego będzie się niewiele różnić od tej, którą uzyskasz z obliczeń kalkulatora leasingu samochodowego. Różnica ta wynikać będzie z tego, iż firmy leasingowe do obliczenia oprocentowania leasingu biorą pod uwagę m.in.:

 • Zdolność kredytową Twoją i/lub Twojej firmy (im bardziej ryzykowna jest kondycja finansowa Twojej firmy tym wyższy będzie koszt leasingu).
 • Cenę samochodu, który chcesz wziąć w leasing operacyjny (im droższe auto przy słabej zdolności kredytowej tym większa szansa nawet na odmowę finansowania).
 • Zaproponowaną wysokość wpłaty własnej (im wyższą wpłatę zaproponujesz tym bardziej, w oczach leasingodawcy, wyglądasz na wiarygodnego klienta).
 • Stan i wiek samochodu osobowego (im starsze auto tym oprocentowanie jest wyższe).
 • Preferowany okres leasingu, który determinuje wysokość raty leasingowej.

W kalkulatorze rat leasingu samochodu osobowego i dostawczego możesz zmieniać podstawowe parametry leasingu wielokrotnie w taki sposób aby koszt leasingu samochodu osobowego dopasować do możliwości finansowych własnej firmy. Dzięki temu, z dużym prawdopodobieństwem, uzyskana symulacja leasingu będzie zbliżona do tej, którą ostatecznie uda się uzyskać dla Ciebie od najlepszej firmy leasingowej.

Leasing samochodu – kalkulator i co dalej?

Kalkulator leasingowy dla samochodów osobowych i dostawczych pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę spośród propozycji ponad 20 banków i instytucji leasingowych, z którymi współpracujemy.

Korzystając z tego narzędzia masz pewność, że uwzględniasz tylko aktualne, najnowsze oferty leasingodawców.

Kalkulacja wysokości rat leasingu i kosztu całkowitego leasingu samochodowego to nie wszystko. Wpisałeś parametry, które Cię satysfakcjonują i znasz już uśredniony koszt leasingu?

Teraz od ręki możesz zamówić leasing na samochód osobowy albo dostawczy według tych parametrów!

Wystarczy jedno kliknięcie, a my przekażemy Twoje zapotrzebowanie do leasingodawcy. Zapytamy o leasing samochodu dla Ciebie, a odpowiedź – oficjalne oferty – dostaniesz w ciągu 12 godzin.

To bardzo wygodne rozwiązanie – nie musisz samodzielnie przeszukiwać dziesiątek jeśli nie setek ofert najróżniejszych podmiotów. Uciążliwą pracę wykonamy za Ciebie. Wystarczy, że użyjesz kalkulator leasingu samochodowego i podasz w nim podstawowe dane dotyczące warunków finansowania.

Kalkulator rat leasingu samochodów osobowych – najważniejsze cechy

Kalkulator rat leasingu samochodu stanowi proste i intuicyjne narzędzie pomocnicze. Należy mieć jednak na uwadze, że stanowi wstępną propozycję na leasing auta. Prezentuje on średni koszt i wylicza ratę leasingu na samochód nowy albo używany bazując na rzeczywistych ofertach leasingodawców, których reprezentujemy. Kalkulacja leasingu samochodu uzyskania z naszego narzędzia nie stanowi zatem oficjalnej oferty tych firm i nie może być traktowana, jako ostateczna. Jest zatem wskazane – bo ułatwi i bardzo przyspieszy proces pozyskania leasingu na auto – by obliczenia leasingu, które najbardziej Tobie odpowiadają przesłać do nas byśmy mogli skierować się do firm leasingowych po najlepszą ofertę dla Ciebie.

Nie tylko leasing auta – kalkulator innych środków trwałych

Leasing samochodów nowych i używanych jest z pewnością najbardziej popularnym segmentem w tej formule finansowania inwestycji. Jednak oprócz samochodów osobowych i dostawczych małe i średnie przedsiębiorstwa chętnie biorą leasing na inna środki trwałe.

Dlatego warto pamiętać, że udostępniamy tez inne kalkulatory leasingowe, które możesz z powodzeniem użyć do obliczenia raty leasingu operacyjnego popularnych maszyn i urządzeń czy też wyliczenia rat za leasing ciągników siodłowych, naczep i przyczep, do przeprowadzenia niezbędnej w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych i produkcyjnych kalkulacji rat leasingu sprzętu i narzędzi albo sprawdzenia kosztu leasingu samochodu ciężarowego.

Mechanizm korzystania i funkcjonowania każdego kalkulatora jest podobny – podajesz parametry i otrzymujesz informacje o wysokości rat leasingu i koszcie całkowitym leasingu.

Sprawdź też kalkulacje leasingu na samochody osobowe, dostawcze lub samochody ciężarowe: