Kontakt, rozumiany jako wymiana informacji to podstawa każdego udanego biznesu.

Do dyspozycji oddajemy Ci zatem wiele kanałów komunikacyjnych.

Napisz e-mail, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego albo czatu, zadzwoń, wyślij SMS, pozostaw nam swój numer telefonu. Możliwości jest wiele.

Niezależnie jaką informację chcesz nam przekazać – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiadomość od Ciebie, bez względu na to, którą formę kontaktu wybierzesz, będzie odebrana natychmiast. Będzie to dla nas sygnał by przystąpić do działania w zakresie, który nam wskażesz.


Infolinia

@: bok@leasing.sos.pl
tel: 732 737 776

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

* Potwierdzam, że ...

rozwiń treść klauzuli
jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach, 24-100, ul. Słowackiego 2/112 (1 Piętro) będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego zapytania a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego zapytania.