Spróbuj, to rozwiązanie zaskoczy Cię pozytywnie!

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS

15 minut wystarczy by przedmiot był Twój!

Możesz zamówić leasing na jeden lub kilka przedmiotów. Wszystkie je podasz po kliknięciu w poniższy przycisk. Pamiętaj, że wartość sumaryczna przedmiotów nie może przekroczyć kwoty 100 000 zł netto a także o tym, że szybki leasing w 15 minut nie obejmuje rejestrowanych pojazdów samochodowych.

Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają
 • Wybierz potrzebny Ci przedmiot(y) w sklepie online (zachowaj link do przedmiotu w e-sklepie) albo podaj dane z faktury pro-forma lub zamówienia, jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym.
 • Kliknij w przycisk „Szybki leasing w 15 minut!”.
 • Wklej link(i) lub podaj opis(y) przedmiotu(ów) a następnie skonfiguruj parametry leasingu.
 • Wprowadź dane z dowodu osobistego (system musi potwierdzić, że jesteś reprezentantem firmy, na którą chcesz wziąć leasing).
 • Dokonaj przelewu na kwotę 1 zł celem weryfikacji danych oraz potwierdzenia zgody na sprawdzenie Twojej osoby w bazach informacji kredytowej.
 • Odczekaj do 10 minut. W tym czasie dostaniesz decyzję o przyznaniu leasingu na swój tel. kom.
 • Zaakceptuj otrzymaną umowę leasingową i dokonaj wpłaty czynszu inicjalnego.
 • Na tym już koniec – leasingodawca dokona zapłaty za wybrane przedmioty we wskazanym sklepie a Ty je tylko odbierzesz.

Prosty i szybki leasing przez internet, który możesz zamówić o każdej porze przez 365 dni w roku!

Dzięki szybkiemu leasingowi przez internet upraszczasz formalności związane z leasingiem do niezbędnego minimum, oszczędzając czas. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 15 minut!

Szybki leasing przez internet i od reki

Maksymalnie uproszczona procedura

Dostępna 24 godziny na dobę bardzo prosta procedura, która nie wymaga żadnych danych finansowych Twojej firmy poza danymi z dowodu osobistego jej reprezentanta. No i czas, który potrzebny jest na wydanie decyzji o przyznaniu leasingu – 15 minut! Dowiesz się zatem bardzo szybko czy leasing na wybrany przez Ciebie przedmiot lub przedmioty został Twojej firmie udzielony.

Szybki leasing przez internet i od reki

Szeroki zakres przedmiotów

W ramach szybkiego leasingu przez internet możesz dokonać zakupu sprzętu komputerowego IT, oprogramowania, smartfonów, elektronarzędzi, mebli i urządzeń specjalistycznych, wyposażenia biurowego, urządzeń medycznych, sprzętu gastronomicznego, silników, maszyn produkcyjnych, fotowoltaiki, aparatów fotograficznych, urządzeń audio-video, rowerów, nart, dronów, ekspresów do kawy a nawet stron www czy udziału w targach!

Szybki leasing przez internet i od ręki

Korzyści z leasingu operacyjnego

Każdą ratę leasingu wrzucisz w koszty uzyskania przychodu. Co więcej, wydatki leasingowe na pozyskane przedmioty zaliczysz w koszty 2 razy szybciej niż miałoby to miejsce w przypadku zakupów gotówkowych, które trzeba byłoby zaliczać wg odpowiedniej stawki amortyzacyjnej. Dodatkowo obniżasz podstawę opodatkowania w Twojej firmie dzięki zaliczaniu do kosztów comiesięcznych rat leasingowych.

A jeśli nie chcę wziąć szybkiego leasingu przez internet?

Zobacz, co powiedzieli nasi klienci!

To świetne rozwiązanie, które pozwoliło mi kupić nietani rower na firmę za prawie 40 tys. zł. Wszystko zostało załatwione przez internet. Moje cacko odebrałem na drugi dzień bo wszystko zostało przeprocesowane praktycznie od ręki. Chyba prościej i szybciej być nie może. Gorąco polecam!

Adrian Z - Przewodnik - poleca szybki leasing przez internet

Adrian Z.

Przewodnik

Wystąpiłem o leasing na fotowoltaikę. Bez problemu otrzymałem decyzje pozytywną w 15 minut. Zapłaciłem tylko opłatę wstepną w wysokości 10% wartości instalacji a na drugi dzień miałem już ekipę instalacyjną u siebie. Formalności tutaj to mały problem tak samo, jak cała procedura. Polecam!

Filip M - Hodowca- rekomenduje szybki leasing przez internet i od ręki

Filip M.

Hodowca

Szybkim leasingiem zamówiłam dwa zestawy urządzeń medycznych do swoich gabinetów. Było tak – dzisiaj zamówiłam a jutro podpisywałam umowę. Nie sprawdzano żadnych dokumentów finansowych poza danymi z dowodu osobistego. Świetne rozwiązanie …i jakie szybkie!

Joanna L - Lekarz - pozytywnie o szybkim leasingu przez internet i od ręki

Joanna L.

Lekarz

Prosty i szybki leasing przez internet na praktycznie każdy przedmiot oferowany przez polskich sprzedawców

Leasing w ramach szybkiej procedury możesz uzyskać przez internet na wszelkie (poza pojazdami rejestrowanymi) przedmioty nowe i używane o wartości od 500 zł do 100 000 zł netto!

Szybki leasing od reki i przez internet

Wykluczenia przedmiotowe

W ramach szybkiego leasingu w 15 minut możesz wyleasingować praktycznie każdą rzecz oferowaną w polskich sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie mogą to być jednak ani pojazdy rejestrowane (np. nie otrzymasz tu leasingu na samochód czy leasingu na motocykl) ani usługi obce czy też materiały eksploatacyjne albo koparki do kryptowalut. Istnieje jednak możliwość leasingu szkoleń oraz udziału w targach dla firm!

Szybki leasing od ręki i przez internet

Kto może skorzystać?

Po szybki leasing przez internet może wystąpić każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą nawet od pierwszego dnia swojego funkcjonowania (Start Up-y). Zakres jest szeroki – mieszczą się w nim jednoosobowe działalności gospodarcze, rolnicy, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia czy organizacje użyteczności publicznej a także jednostki samorządowe.

Szybki leasing od ręki i przez internet

Warunki leasingu

Wybierając szybki leasing przez internet podpisujesz umowę leasingu operacyjnego, na okres od 18 do 48 a nawet do 72 miesięcy (w zależności o rodzaju przedmiotu), w ramach której będziesz opłacać comiesięczne raty w ustalonej – znanej Ci z góry – wysokości. Na koniec umowy wykupisz przedmiot za 1% jego wartości. Zamów teraz szybki leasing by sprawdzić i skonfigurować swoją wysokość raty oraz wartość czynszu inicjalnego. To nic nie kosztuje!

Ile czasu zajmuje od złożenia wniosku do otrzymania towaru?

Uzyskanie decyzji o przyznaniu leasingu oraz wysłanie umowy na e-mail zajmuje 15 minut. Z uwagi na przepisy prawne, konieczne jest wysłanie umowy do ręcznego podpisu. Kurier pojawia się jednak na drugi dzień i w tym samym dniu następuje zapłata na rzecz dostawcy towaru.

Czy muszę ubezpieczać leasing?

Nie trzeba ubezpieczać przedmiotu leasingu. Leasingodawca też tego nie robi. Umowa jednak nie zwalnia ze spłat w przypadku szkody lub utraty przedmiotu. Można ubezpieczyć go dodatkowo, w trakcie procedury zamawiania szybkiego leasingu albo objąć pozyskany towar posiadaną już polisą ubezpieczeniową np. na biuro, firmę lub dom.

Jakie informacje muszę podać przy aplikacji o szybki leasing?

 • PESEL
 • Numer dowodu osobistego lub paszportu wraz z datą jego wydania oraz organem wydającym.
 • Adres zameldowania.

Nie są wymagane żadne dokumenty ani dane finansowe!