Wniosek o leasing

¹ Wstępny wiosek o leasing wypełnisz w 60 sekund i bez dokumentów finansowych.
² Podane informacje pomogą rozpoznać oferty leasingowe i przygotować wyliczenia.
³ Doradca skontaktuje się by przeprowadzić proces finansowania szybko i skutecznie.

Prosty wniosek o leasing przez internet

Leasing? Wypełnisz w 60 sek.

  • Krok 1. Przedmiot leasingu
  • Krok 2. Oczekiwane warunki
  • Krok 3. Mój kontakt

Podaj krótki opis lub link do strony www z przedmiotem leasingu.
zł (bez VAT)
Stan przedmiotu:*

Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Notka informacyjna

Poniżej zamieściliśmy najbardziej istotne informacje w kwestii przebiegu procesu leasingowego począwszy od wypełnienia powyższego formularza wniosku o leasing przez internet do odbioru wnioskowanego przedmiotu leasingu przez Ciebie i Twoją firmę.

Jakie przedmioty mogę wpisać do wniosku o leasing online?

Jednym słowem każdy przedmiot, który jest niezbędny w Twojej firmie może stać się przedmiotem w leasingu online!

Niezależnie, co potrzebujesz:

…to bez względu w jakiej branży czy sektorze gospodarki prowadzisz swój biznes – na wszystko to jesteś w stanie uzyskać finansowanie. Przygotowaniem wniosków leasingowych do banków i firm leasingowych zajmiemy się bezpłatnie podobnie, jak i przygotowaniem najkorzystniejszej oferty leasingowej dla Ciebie i Twojej firmy!

Jeśli czegoś nie wymieniliśmy w powyższych grupach przedmiotów, które możesz wziąć w leasing online a jest to rzecz w Twoim zamyśle – bez obaw. W leasing przez internet możesz wziąć praktycznie dowolny przedmiot. Wypełniając powyższy wniosek leasingowy nazwij ten przedmiot lub podaj link do niego – wtedy będziemy wiedzieć, co to ma być. Nawet, jeśli będzie to coś nietypowego to staniemy na głowie by Twoje potrzeby stały się rzeczywistością.

Jedna ważna rzecz, leasing przez internet pozwala załatwić wszelkie formalności i wziąć leasing online. Nie obędzie się jednak bez wymiany minimalnej ilości niezbędnych dokumentów. Na pierwszy ogień zawsze musi pójść faktura pro-forma lub specyfikacja zamówienia od dostawcy przedmiotu, która uzupełni wniosek leasingowy przesłany do nas za pośrednictwem powyższego formularza o leasing online. Jeśli masz to przygotuj już plik PDF lub skan faktury albo specyfikacji. Prześlij go do nas w odpowiedzi na potwierdzenie złożenia wniosku o leasing online, które otrzymasz od nas drogą mailową tuż po wysłaniu powyższego wniosku o leasing przez internet. Jeśli jednak nie dysponujesz fakturą pro-forma nie zawracaj sobie tym głowy. Wystarczy, że w powyższym wniosku o leasing przez internet został podany link do przedmiotu – odnajdziemy dane sprzedawcy i poprosimy go o fakturę pro-forma w Twoim imieniu.

Co dalej, gdy już wypełnię wniosek o leasing przez internet?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować szybkie i uproszczone procedury leasingu. Prosty leasing gwarantuje, że nasi klienci nie muszą przedstawiać zbyt wielkiej ilości dokumentów lub wcale. Co więcej, ich wniosek o leasing online udaje się wtedy ocenić w szybki sposób i praktycznie od ręki przygotować ofertę leasingową. Należy przy tym pamiętać, iż procedurę uproszczoną można zastosować jedynie wobec firm z ugruntowaną pozycją na rynku lub dobrą wiarygodnością finansową. Nie będzie też problemu by wniosek leasingowy rozpatrzeć szybko i bez zbędnych formalności wobec przedstawicieli wolnych zawodów a szczególnie w przypadku leasingu dla adwokatów, prawników, aptekarzy, architektów, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, lekarzy i lekarzy dentystów, lekarzy weterynarii, notariuszy, radców prawnych czy psychologów.

Jeśli przedmiot leasingu jest bardzo drogi i mało powszechny na rynku z pewnością będzie potrzebna dodatkowa dokumentacja od sprzedawcy, o którą poprosimy na dalszym etapie procesowania. Jeżeli przedmiot jest używany i drogi to zapewne nie obędzie się bez przeprowadzenia wyceny przez autoryzowaną firmę audytorską lub rzeczoznawcę. Nie będziemy jednak zajmować Ci tym głowy. Wystarczy, że mailowo wyrazisz zgodę na przeprowadzenie wyceny a resztę zrobimy bez angażowania Twojej osoby i marnotrawienia Twojego cennego czasu!

Przed przygotowaniem wniosków leasingowych do banków i firm leasingowych (każda instytucja leasingowa wymaga by przygotowanie wniosków o leasing odbyło się i zostało złożone na unikalnym dla danej instytucji druku) przeprowadzimy analizę ich ofert i wspólnie z Tobą podejmiemy decyzję o wyborze tej najlepszej. To dopiero po selekcji ofert przygotujemy i prześlemy Ci do uzupełnienia, sprawdzenia i podpisania ten właściwy wniosek leasingowy do wybranej instytucji leasingowej. Dopiero tak przygotowany wniosek leasingowy przekażemy na ręce wybranego leasingodawcy w Twoim imieniu.

Gdy zapadnie decyzja pozytywna – która w przypadku korzystania z usług naszego centrum leasingowego podejmowana jest z reguły w przeciągu 24h – szybko przygotujemy niezbędną dokumentację leasingową i zatelefonujemy by umówić się z Tobą na podpisanie umowy. Jeśli Twoja zdolność finansowa albo stan lub pochodzenie przedmiotu leasingu będą rodziły obiekcje poprosimy Cię o dodatkowe dokumenty finansowe Twojej firmy albo skontaktujemy się z dostawcą przedmiotu by wyjaśnić już z nim ewentualne zastrzeżenia. Na samo podpisanie umowy przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie miejsca – zapewne Twojej firmy. W tym przypadku również chcemy oszczędzić Twój czas i pieniądze!

Podpisane dokumenty złożymy na ręce leasingodawcy, który przystąpi do wydania Tobie przedmiotu leasingu. Pamiętaj, że instytucja leasingowa musi jeszcze zakupić wskazany w umowie przedmiot by móc Ci go wydać. Choć procedura zakupu jest już uruchamiana w momencie wydania decyzji pozytywnej i jeszcze przed podpisaniem samej umowy leasingowej to może zająć jeszcze chwilkę zanim przedmiot znajdzie się w rękach Twoich i Twojej firmy.

Dokonując odbioru rzeczonego przedmiotu, niezależnie czy będzie to samochód osobowy, maszyna budowlana czy linia technologiczna pamiętaj by zawsze dopełnić obowiązku podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego przy leasingu. Zawsze stoimy na straży i w razie gdyby wypadło Ci to z głowy przypomnimy się w tej sprawie:)

Co, jeśli wniosek leasingowy online wysyła osoba lub firma z negatywnym wpisem w BIK lub KRD?

W trudnych przypadkach, szczególnie tych potocznie nazywanych „leasingiem bez BIK”, staramy się stosować rozwiązania nieszablonowe. Choć często nie obywa się wtedy bez większej liczby dokumentów, zaświadczeń albo potwierdzeń lub też zabezpieczeń majątkowych to jednak jesteśmy w stanie sprawić, że leasing, który był ciężki do uzyskania staje się możliwy i realny. Zaznaczyć tu jednak należy, iż leasingodawcy w czasach kryzysu podnoszą wymagania stawiane leasingobiorcom, co może powodować odmowę przyznania finansowania. Nie bez znaczenia pozostaje tu również fakt, że leasing dla „trudnych” klientów jest droższy i banki czy towarzystwa leasingowe będą oczekiwać wyższego oprocentowania w związku z ryzykiem, które mają ponieść finansując ów niepewnego leasingobiorcę. Warto o tym pamiętać wypełniając wniosek o leasing online. Mamy świadomość, że leasing swoją popularność zyskał dlatego, że jest atrakcyjną formą finansowania inwestycji i daje wiele korzyści leasingodawcy, choćby w zakresie optymalizacji podatkowej. Jednak jego cena, w przypadku mniej wiarygodnych klientów może być wysoka. Jeśli wiesz, że należysz do grupy przedsiębiorców szukających „leasingu bez baz” i zgadzasz się na większe niż przy standardowym leasingu koszty finansowe – wypełnij nasz wniosek o leasing online.

Apelujemy by – po wypełnieniu formularza o leasing online – przesłać nam w zwrotnym e-mailu wszelkie informacje, które pomogą naszym doradcom w odpowiednim skrojeniu oferty finansowania. Szczególnie apelujemy o to w przypadku klientów występujących o leasing przez internet, którzy posiadają negatywne wpisy w BIK czy KRD. Doprecyzowanie swoich oczekiwań oraz sytuacji finansowej pozwoli nam nie tylko na dobór odpowiedniej oferty ale przede wszystkim takiej, która rokuje na uzyskanie możliwie najlepszych warunków otrzymania leasingu lub w ogóle daje szanse na pozyskanie finansowania.

Przygotowanie wniosków o leasing do banku i firm leasingowych

Każdy, kto wypełni powyższy wniosek leasingowy przez internet nie musi się martwić o pomoc w przygotowywaniu wniosków leasingowych do baków i firm leasingowych. Każda instytucja finansowa ma bowiem swoje specyficzne wymagania odnośnie przygotowania wniosków leasingowych. Nasz wniosek o leasing online stanowi jedynie wstępny etap i sygnał do uruchomienia procedury leasingowej oraz dostarcza podstawowych informacji odnośnie tego, jaki podmiot i na jaki przedmiot chce wnioskować o leasing.

Przygotowanie wniosków o leasing pod wybranego leasingodawcę nastąpi dopiero wtedy, gdy już wspólnie go wybierzemy a oferta będzie atrakcyjna zarówno pod względem kosztu całkowitego, jak i warunków leasingu. Wtedy prześlemy na e-mail odpowiednie druki (z reguły w postaci plików PDF) reprezentatywne dla wybranego banku czy firmy leasingowej. Poprosimy Cię o ich uzupełnienie, podpisanie i zeskanowanie oraz odesłanie ich zwrotnie do nas. Wtedy dopiero nastąpi właściwe przygotowanie wniosków o leasing, które w Twoim imieniu przekażemy na ręce instytucji finansującej Twoją inwestycję.

Wypełniony wniosek o leasing online (powyższy formularz) stanowi dla nas podstawę do rozpoczęcia działań na rzecz każdego zainteresowanego otrzymaniem lizingu przedsiębiorcy. Nieodłącznym elementem, związanym z wystąpieniem o leasing na podstawie danych przesłanych w formularzu o leasing przez internet, będzie przygotowanie wniosków leasingowych do banku lub firmy leasingowej. Przygotowanie wniosków o leasing pod specyficzne wymagania danego banku czy firmy leasingowej jest nierozerwalnie związanie z całym procesem pozyskania leasingu dla Ciebie i Twojej firmy i stanowi nasz obowiązek, jako profesjonalnego doradcy i pośrednika finansowego.