Wniosek o leasing on-line


Formularz bezpłatnej wyceny leasingu:

  1. Wstępny wiosek o leasing on-line wypełnisz maksymalnie w 3 minuty.
  2. Podane informacje pomogą rozpoznać oferty firm leasingowych i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej firmy.
  3. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie by przeprowadzić proces finansowania szybko i skutecznie.
Leasing – formularz online
  • Przedmiot leasingu
  • Oczekiwane warunki
  • Mój kontakt

Podaj przedmiot do wyleasingowania

zł (bez VAT)
Stan przedmiotu: *

Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Jakie przedmioty mogę wpisać do wniosku o leasing?

Jednym słowem każdy przedmiot, który jest niezbędny w Twojej firmie może stać się przedmiotem leasingu. Niezależnie czy potrzebujesz drobnych narzędzi, urządzeń diagnostycznych lub warsztatowych, aut osobowych, wózków widłowych, pojazdów ciężarowych albo dostawczych, motocykli, quadów, skuterów, jachtów, autobusów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, maszyn budowlanych lub drogowych, specjalistycznego sprzętu medycznego, urządzeń stolarskich, obrabiarek do drewna, metalu, czy tworzyw sztucznych, oprogramowania komputerowego, sprzętu IT, wyposażenia gastronomii i urządzeń spożywczych, vendingu, urządzeń do obróbki termicznej, spawarek, zgrzewarek, maszyn CNC, poligraficznych i drukarskich czy też planujesz budowę nieruchomości komercyjnych albo centrów logistycznych lub potrzebujesz pełnej linii technologicznej albo produkcyjnej i to niezależnie w jakiej branży czy sektorze gospodarki prowadzisz swój biznes – na wszystko to jesteśmy w stanie uzyskać i przygotować finansowanie.

Jeśli czegoś nie wymieniliśmy, co jest w Twoim zamyśle – bez obaw. Podaj co to miałoby być a my staniemy na głowie by Twoje potrzeby stały się rzeczywistością.

Co dalej, gdy już wypełnię wniosek o leasing przez internet?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować procedury uproszczone. Dzięki nim nasi leasingobiorcy nie muszą przedstawiać zbyt wielkiej ilości dokumentów. Co więcej, ich wniosek o leasing online udaje się wtedy ocenić w szybki sposób i praktycznie od ręki przygotować ofertę leasingową.

W trudnych przypadkach, szczególnie tych potocznie nazywanych „leasingiem bez BIK”, staramy się stosować rozwiązania nieszablonowe. Choć często nie obywa się wtedy bez większej liczby dokumentów, zaświadczeń albo potwierdzeń to jednak sprawiamy, że leasing, który był ciężki do uzyskania staje się możliwy i realny.

Stąd też zawsze przy pierwszym kontakcie apelujemy o przekazanie wszelkich informacji, które pomogą nam w odpowiednim skrojeniu oferty finansowania. Szczególnie apelujemy o doprecyzowanie w formularzu swoich oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Pozwala nam to nie tylko na dobór odpowiedniej oferty ale przede wszystkim takiej, która rokuje na uzyskanie możliwie najlepszych warunków otrzymania leasingu. Dlatego też by maksymalnie uprościć pierwszy etap kontaktu zawsze zachęcamy do skorzystania z powyższego formularza wniosku o leasing on-line w całości. Wypełniony, wstępny wniosek o leasing stanowi podstawę rozpoczęcia przez nas działań na rzecz każdego zainteresowanego otrzymaniem lizingu przedsiębiorcy.