Wniosek o leasing

* Wstępny wiosek o leasing wypełnisz w 60 sekund i bez dokumentów finansowych.
* Podane informacje pomogą rozpoznać oferty leasingowe i przygotować wyliczenia.
* Doradca skontaktuje się by przeprowadzić proces finansowania szybko i skutecznie.

Prosty wniosek o leasing

Leasing? Wypełnisz w 60 sek.

  • Krok 1. Przedmiot leasingu
  • Krok 2. Oczekiwane warunki
  • Krok 3. Mój kontakt

Podaj krótki opis lub link do strony www z przedmiotem leasingu.
zł (bez VAT)
Stan przedmiotu:*

Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Jakie przedmioty mogę wpisać do wniosku o leasing przez internet?

Jednym słowem każdy przedmiot, który jest niezbędny w Twojej firmie może stać się przedmiotem leasingu. Niezależnie czy potrzebujesz drobnych narzędzi, urządzeń diagnostycznych lub warsztatowych, aut osobowych, wózków widłowych, pojazdów ciężarowych albo dostawczych, motocykli, quadów, skuterów, jachtów, autobusów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, maszyn budowlanych lub drogowych, specjalistycznego sprzętu medycznego, urządzeń stolarskich, obrabiarek do drewna, metalu, czy tworzyw sztucznych, oprogramowania komputerowego, sprzętu IT, wyposażenia gastronomii i urządzeń spożywczych, vendingu, urządzeń do obróbki termicznej, spawarek, zgrzewarek, maszyn CNC, poligraficznych i drukarskich czy też planujesz budowę nieruchomości komercyjnych albo centrów logistycznych lub potrzebujesz pełnej linii technologicznej albo produkcyjnej i to niezależnie w jakiej branży czy sektorze gospodarki prowadzisz swój biznes – na wszystko to jesteśmy w stanie uzyskać i przygotować finansowanie.

Jeśli czegoś nie wymieniliśmy, co jest w Twoim zamyśle – bez obaw. Podaj co to miałoby być a my staniemy na głowie by Twoje potrzeby stały się rzeczywistością.

Co dalej, gdy już wypełnię wniosek o leasing przez internet?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować szybkie i uproszczone procedury. Prosty leasing gwarantuje, że nasi klienci nie muszą przedstawiać zbyt wielkiej ilości dokumentów. Co więcej, ich wniosek o leasing online udaje się wtedy ocenić w szybki sposób i praktycznie od ręki przygotować ofertę leasingową.

Jeśli przedmiot leasingu jest bardzo drogi i mało powszechny z pewnością będzie potrzebna dodatkowa dokumentacja, o którą poprosimy na dalszym etapie procesowania. Przed przygotowaniem właściwych wniosków o leasing – tych do banków i firm leasingowych – przeprowadzimy analizę ich ofert i wspólnie z Tobą podejmiemy decyzję o wyborze tej najlepszej. To po wyborze oferty przygotujemy ten właściwy wniosek o leasing, który przekażemy na ręce leasingodawcy w Twoim imieniu.

Gdy zapadnie decyzja pozytywna – która w przypadku korzystania z usług naszego centrum leasingowego podejmowana jest w niespełna 24h – szybko przygotujemy niezbędną dokumentację leasingową. Na podpisanie umowy przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie miejsca – zapewne Twojej firmy.

Podpisane dokumenty złożymy na ręce leasingodawcy, który przystąpi do wydania Tobie przedmiotu leasingu.

W trudnych przypadkach, szczególnie tych potocznie nazywanych „leasingiem bez BIK”, staramy się stosować rozwiązania nieszablonowe. Choć często nie obywa się wtedy bez większej liczby dokumentów, zaświadczeń albo potwierdzeń lub też zabezpieczeń majątkowych to jednak jesteśmy w stanie sprawić, że leasing, który był ciężki do uzyskania staje się możliwy i realny. Zaznaczy tu jednak należy, że leasingodawcy w czasach kryzysu podnoszą wymagania stawiane leasingobiorcom, co może powodować odmowę przyznania finansowania. Nie bez znaczenia pozostaje tu również fakt, że leasing dla „trudnych” klientów jest droższy i banki czy towarzystwa leasingowe będą oczekiwać wyższego oprocentowania w związku z ryzykiem, które mają ponieść finansując ów niepewnego leasingobiorcę.

Apelujemy by – po wypełnieniu formularza – przesłać nam w zwrotnym e-mailu wszelkie informacje, które pomogą nam w odpowiednim skrojeniu oferty finansowania. Szczególnie apelujemy o doprecyzowanie w swoich oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Pozwala nam to nie tylko na dobór odpowiedniej oferty ale przede wszystkim takiej, która rokuje na uzyskanie możliwie najlepszych warunków otrzymania leasingu.

Wypełniony, wstępny wniosek o szybki leasing stanowi podstawę rozpoczęcia przez nas działań na rzecz każdego zainteresowanego otrzymaniem lizingu przedsiębiorcy.