• Poniższy, intencyjny wniosek o leasing online wypełnisz maksymalnie w 300 sekund.
  • Przekazanie zawartych w nim informacji nie jest zobowiązujące!
  • Pomogą one przygotować możliwie najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej firmy.
  • Zapewniamy też, że Twoje dane nie zostaną przekazane czy sprzedane firmom lub osobom trzecim w celach marketingowych. Posłużą jedynie do realizacji niezbędnych działań, polegających na podjęciu i wykonaniu czynności związanych z niniejszym zleceniem przez nas oraz przez firmy leasingowe, które reprezentujemy.
Wstępny wniosek o leasing:

Jak wypełniać e-wnioski o leasing?

 

1. Przedmiot do wyleasingowania

rozwiń

1.1 – Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem:
1.2 – Wartość NETTO przedmiotu:
1.3 – Rok jego produkcji, jeśli znasz:
1.4 – Stan przedmiotu leasingu:

2. Oczekiwane warunki leasingu

rozwiń

2.1 – Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
2436486072
2.2 – oraz wysokość wpłaty wstępnej w %:
51015203040

3. Informacje podstawowe

rozwiń

3.1 – NIP firmy:
3.2 – Osoba do kontaktu:
3.3 – Nr tel. komórkowego:
3.4 – Adres e-mail:

4. Informacje finansowe

rozwiń

Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:

Czym się różni przychód od dochodu?

 

4.1 – Za ostatni rok podatkowy:
4.2 – Za bieżący rok podatkowy:
4.3 – Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

rozwiń

5.1 – Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
5.2 – Do której z wymienionych firm, kierowałaś/eś już zapytanie o ofertę:
 

 

Czy wszystko gotowe?

 

* Potwierdzam, że ...
... rozwiń treść klauzuli informacyjnej
…jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego.

 


Co dalej z wnioskiem o leasing?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować procedury uproszczone. Dzięki nim nasi leasingobiorcy nie muszą przedstawiać zbyt wielkiej ilości dokumentów. Co więcej ich wniosek o leasing online udaje się wtedy ocenić w szybki sposób i praktycznie od ręki przygotować ofertę leasingową.

W trudnych przypadkach, szczególnie tych potocznie nazywanych „leasingiem bez BIK”, staramy się stosować rozwiązania nieszablonowe. Choć często nie obywa się wtedy bez większej liczby dokumentów czy zaświadczeń albo potwierdzeń to jednak sprawiamy, że leasing, który był ciężki do uzyskania staje się możliwy i realny.

Stąd też zawsze, już przy pierwszym kontakcie, apelujemy o doprecyzowanie w formularzu swoich oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Pozwala nam to nie tylko na dobór odpowiedniej oferty ale przede wszystkim takiej, która rokuje na uzyskanie możliwie najlepszych warunków otrzymania leasingu. Dlatego też by maksymalnie uprościć pierwszy etap kontaktu zawsze zachęcamy do korzystania z powyższego formularza on-line wniosku o leasing. Wypełniony, wstępny wniosek o leasing stanowi podstawę rozpoczęcia przez nas działań na rzecz każdego zainteresowanego otrzymaniem lizingu przedsiębiorstwa.

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz. NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny