Planujesz leasing?
Weź go a darowizna zasili Twój klub Rotary!

Kampania skierowana do każdego Rotarianina, jego rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy prowadzą własny biznes lub zarządzają dowolnej wielkości firmą w Polsce.

Jeśli nie prowadzisz biznesu – powiadom o akcji zaprzyjaźnionych przedsiębiorców.

Jak możesz przekazać darowiznę na Rotary?

Jeśli jesteś właścicielem biznesu, prowadzisz działalność gospodarczą, kierujesz małą lub średnią firmą, zarządzasz pokaźnej wielkości przedsiębiorstwem w dowolnej branży to skorzystaj z naszej oferty leasingu, jeżeli masz potrzeby inwestycyjne w swojej firmie.

Jeśli nie prowadzisz firmy nie zapomnij poinformować o tej kampanii zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy. Każda udana transakcja to kolejna cegiełka do osiągnięcia wspólnego celu! Im więcej osób skorzysta, tym większa szansa na dużą sumę darowizny na klub Rotary.

Przekaż innym link do strony z darowizną za pośrednictwem:
Wypełnij teraz formularz ws. leasing dla swojej firmy i podaj w wiadomości cel swojej darowizny:

Dlaczego wspieramy Rotary?

Stosując zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu pragniemy dzielić się zyskami z tymi, którzy nie mogą go wypracować samodzielnie. Profil naszej firmy nie jest produkcyjny lecz usługowy dlatego też naszą usługą chcemy wspomagać cele innych. Mamy świadomość, że przekazane pieniądze przełożą się na szczytne a przede wszystkim potrzebne w lokalnych społecznościach działania. Zaufanie oraz szacunek dla działań rotariańskich stanowi dla nas kierunkowskaz dla akcji charytatywnych. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy zakładany cel.

Na co możesz wziąć leasing?

Leasing dla firm można pozyskać praktycznie na wszystko i w każdej branży. Wystarczy wiedzieć, co jest potrzebne w firmie i wypełnić powyższy formularz leasingowy. Resztę formalności i znalezienie właściwego dostawcy leasingu dopełni nasza firma. Tobie lub Twojej firmie pozostanie tylko podpisać umowę bez wychodzenia z własnego biura. Przyjedziemy do Ciebie na podpisanie dokumentów. Przedmiot leasingu będziesz mógł odebrać praktycznie od ręki.

Co najczęściej leasingują Rotarianie?

Przedmiot leasingu stanowią najczęściej:

 • Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t (obejmuje zarówno nowe, jak i używane pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 tony, w tym floty aut osobowych).
 • Samochody ciężarowe, przyczepy i naczepy oraz autobusy (obejmuje różnego rodzaju pojazdy transportu ciężkiego, pojazdy komunalne, jak również tabor pasażerski, towarowy i specjalistyczny).
 • Maszyny i urządzenia (obejmuje urządzenia i maszyny potrzebne i typowe dla Twojej branży, nierzadko o specjalistycznym przeznaczeniu, w tym zintegrowane linie produkcyjne czy montażowe).
 • Sprzęt budowlany i wózki widłowe (obejmuje maszyny i urządzenia do robót ziemnych, drogowych, leśnych a także wózki widłowe).
 • Sprzęt medyczny (obejmuje szeroko rozumiane urządzenia medyczne, dentystyczne, diagnostyczne a także wyposażenie aptek).
 • Sprzęt IT, oprogramowanie i wyposażenie (obejmuje nowoczesny sprzęt komputerowy i biurowy, w tym umeblowanie sklepów i biur oraz oprogramowanie informatyczne, w tym tworzone na zamówienie).
 • Nieruchomości (obejmuje finansowanie budowy obiektów komercyjnych, w tym magazynów, centrów logistycznych, hal produkcyjno-magazynowych, obiektów handlowych czy budynków biurowych).

…jednak na tym nie kończy się arsenał możliwości. Zapytaj o interesujący Cię przedmiot w powyższym formularzu.

Proste zasady – jasny cel!

 1. Kampania Rotariańska trwa nieustannie i bezterminowo.
 2. Celem jest osiąganie możliwie największej kwoty darowizn i regularne przekazywanie ich na rzecz Rotary.
 3. W imieniu każdego przedsiębiorcy, który zgłosi swoje potrzeby leasingowe za pośrednictwem ww. formularza oraz podpisze umowę leasingu za naszym pośrednictwem przelejemy 0,8% wartości netto przedmiotu leasingu na Rotary.
 4. Ową 8-kę traktujemy jako magiczną liczbę będącą symboliczną sumą numeru Dystryktu 2+2+3+1.
 5. Dla jasności posłużmy się przykładami. Jeżeli przedsiębiorca:
  • będzie chciał wyleasingować samochód osobowy na firmę w cenie netto 100 tys. zł wtedy przelejemy na wskazany przez niego cel 0,8% x 100 000 zł=800 zł,
  • będzie życzył sobie wziąć w leasing maszynę lub urządzenie produkcyjne o wartości netto 200 tys. zł wtedy przekażemy darowiznę w wysokości 0,8% x 200 000 zł=1 600 zł,
  • zapragnie sfinansować leasingiem panele fotowoltaiczne do swojej firmy o wartości 500 tys. zł netto wtedy darowizna 4 000 zł=0,8% x 500 000 zł powędruje na rotariański cel.
 6. Każda firma, która za pośrednictwem niniejszej strony zgłosi swoje potrzeby leasingowe a następnie podpisze umowę leasingu otrzyma od nas rozliczenie wraz z potwierdzeniem dokonania przelewu na wskazany przez siebie cel Rotary.
 7. Wskazanie celu odbywa się przy pierwszym wypełnieniu formularza. Można wskazać:
  • Cel ogólny: Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Polskich Klubów Rotary Dystrykt 2231 Rotary International
  • Cel szczegółowy: Darowizna na rzecz miejscowego Klubu Rotary wybranego przez leasingobiorcę.