Razem przekażmy na Rotary 20200 zł do 2020!

Akcja skierowana do każdego Rotarianina, jego rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy prowadzą własny biznes lub zarządzają dowolnej wielkości firmą w Polsce.

 • Wspólnie z Wami pragniemy uzbierać i przekazać na rotariańskie cele co najmniej 20 200 zł.
 • Jeśli przekroczymy planowaną sumę, wtedy nasza firma przekaże dodatkowo 8% z uzbieranej kwoty na cel ogólny: Dystrykt 2231 Rotary International!
 • Na potrzeby akcji włączamy licznik. Mamy nadzieję, że z Twoją pomocą będzie on wskazywał zakładaną kwotę w dniu 10.01.2020 r.

20200
tyle złotych brakuje jeszcze do celu!
Licznik aktualizowany jest w każdy czwartek, począwszy od 10.10.2019 r.

Jak możesz pomóc przekazać 20 200 zł na Rotary?

Jeśli jesteś właścicielem biznesu, prowadzisz działalność gospodarczą, kierujesz małą lub średnią firmą, zarządzasz pokaźnej wielkości przedsiębiorstwem w dowolnej branży albo w Twojej rodzinie i wśród przyjaciół znasz takie osoby to skorzystaj z naszej oferty leasingu, jeżeli masz potrzeby inwestycyjne w swojej firmie. Nie zapomnij poinformować o tym zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy. Każda udana transakcja to kolejna cegiełka do osiągnięcia celu! Im więcej osób skorzysta, tym większa szansa na dużą sumę. Dlatego:

1. Przekaż swojemu przyjacielowi link do tej strony przez:

2. Wypełnij krótki wniosek o leasing dla swojej firmy:

 

1. Przedmiot do wyleasingowania

rozwiń

Przedmiot leasingu (np. podaj link do strony www z przedmiotem lub krótki opis):
Wartość/cena NETTO przedmiotu:
Rok produkcji (jeśli znasz):

2. Oczekiwane warunki leasingu

rozwiń

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
2436486072
…i wysokość wpłaty wstępnej w %:
51015203040

3. Informacje kontaktowe

rozwiń

NIP firmy:
Osoba do kontaktu:
Nr tel. komórkowego:
Adres e-mail:

4. Wybór odbiorcy darowizny

rozwiń

5. Informacje dodatkowe

rozwiń

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:

 

Czy wszystko gotowe?

 

* Potwierdzam, że ...
... rozwiń treść klauzuli informacyjnej
…jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego.

Dlaczego wspieramy Rotary?

Stosując zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu pragniemy dzielić się zyskami z tymi, którzy nie mogą go wypracować samodzielnie. Profil naszej firmy nie jest produkcyjny lecz usługowy dlatego też naszą usługą chcemy wspomagać cele innych. Mamy świadomość, że przekazane pieniądze przełożą się na szczytne a przede wszystkim potrzebne w lokalnych społecznościach działania. Zaufanie oraz szacunek dla działań rotariańskich stanowi dla nas kierunkowskaz dla akcji charytatywnych. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy zakładany cel.

Na co można wziąć leasing?

Leasing dla firm można pozyskać praktycznie na wszystko i w każdej branży. Wystarczy wiedzieć, co jest potrzebne w firmie i wypełnić powyższy formularz leasingowy. Resztę formalności i znalezienie właściwego dostawcy leasingu dopełni nasza firma. Tobie lub Twojej firmie pozostanie tylko podpisać umowę bez wychodzenia z własnego biura. Przyjedziemy do Ciebie na podpisanie dokumentów. Przedmiot leasingu będziesz mógł odebrać praktycznie od ręki.

Na co najczęściej biorą leasing nasi klienci?

Przedmiot leasingu stanowią najczęściej:

 • Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t (obejmuje zarówno nowe, jak i używane pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 tony, w tym floty aut osobowych).
 • Samochody ciężarowe, przyczepy i naczepy oraz autobusy (obejmuje różnego rodzaju pojazdy transportu ciężkiego, pojazdy komunalne, jak również tabor pasażerski, towarowy i specjalistyczny).
 • Maszyny i urządzenia (obejmuje urządzenia i maszyny potrzebne i typowe dla Twojej branży, nierzadko o specjalistycznym przeznaczeniu, w tym zintegrowane linie produkcyjne czy montażowe).
 • Sprzęt budowlany i wózki widłowe (obejmuje maszyny i urządzenia do robót ziemnych, drogowych, leśnych a także wózki widłowe).
 • Sprzęt medyczny (obejmuje szeroko rozumiane urządzenia medyczne, dentystyczne, diagnostyczne a także wyposażenie aptek).
 • Sprzęt IT, oprogramowanie i wyposażenie (obejmuje nowoczesny sprzęt komputerowy i biurowy, w tym umeblowanie sklepów i biur oraz oprogramowanie informatyczne, w tym tworzone na zamówienie).
 • Nieruchomości (obejmuje finansowanie budowy obiektów komercyjnych, w tym magazynów, centrów logistycznych, hal produkcyjno-magazynowych, obiektów handlowych czy budynków biurowych).

…jednak na tym nie kończy się arsenał możliwości. Zapytaj o interesujący Cię przedmiot w powyższym formularzu.

PROSTE ZASADY. JASNY CEL.

 1. Akcja trwa od 10.10.2019 r. do 10.01.2020 r.
 2. Celem jest uzbieranie co najmniej 20 200 zł do dnia 10.01.2020 r. i przekazanie tej kwoty na rzecz Rotary do dnia 31.01.2020 r.
 3. W przypadku przekroczenia sumarycznej kwoty 20 200 zł zostanie ona dodatkowo podwyższona o 8%. Np. jeśli licznik ostatecznie wskaże 50 000 zł, jako uzbieraną kwotę to poza 50 tysiącami zł przekażemy w formie darowizny dodatkowo 8% x 50 000 zł=4 000 zł. W sumie darowizna wyniesie wtedy 54 tys. zł.
 4. W imieniu każdego przedsiębiorcy, który zgłosi swoje potrzeby leasingowe za pośrednictwem ww. formularza oraz podpisze w tym terminie umowę leasingu za naszym pośrednictwem przelejemy 0,8% wartości netto przedmiotu leasingu na Rotary.
 5. Ową 8-kę traktujemy jako magiczną liczbę będącą symboliczną sumą numeru Dystryktu 2+2+3+1.
 6. Dla jasności posłużmy się przykładami. Jeżeli przedsiębiorca:
  • będzie chciał wyleasingować samochód osobowy na firmę w cenie netto 100 tys. zł wtedy przelejemy na wskazany przez niego cel 0,8% x 100 000 zł=800 zł,
  • będzie życzył sobie wziąć w leasing maszynę lub urządzenie produkcyjne o wartości netto 200 tys. zł wtedy przekażemy darowiznę w wysokości 0,8% x 200 000 zł=1 600 zł,
  • zapragnie sfinansować leasingiem panele fotowoltaiczne do swojej firmy o wartości 500 tys. zł netto wtedy darowizna 4 000 zł=0,8% x 500 000 zł powędruje na rotariański cel.
 7. Każda firma, która za pośrednictwem niniejszej strony zgłosi swoje potrzeby leasingowe a następnie podpisze umowę leasingu w terminie do 10 stycznia 2020 r. otrzyma od nas rozliczenie wraz z potwierdzeniem dokonania przelewu na wskazany przez siebie cel do 31.01.2020 r.
 8. Wskazanie celu odbywa się przy pierwszym wypełnieniu formularza. Można wskazać:
  • Cel ogólny: Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Polskich Klubów Rotary Dystrykt 2231 Rotary International
  • Cel szczegółowy: Darowizna na rzecz miejscowego Klubu Rotary wybranego przez leasingobiorcę.
3 miesiące to dużo czasu – z Twoją pomocą na 100% się uda!