Leasing maszyn czyszczących 

Tutaj zamówisz leasing urządzeń czyszczących w 30 sek. Zapytanie o leasing maszyn sprzątających wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing maszyn czyszczących – co musisz wiedzieć na początku!

Leasing to coraz bardziej popularny sposób na rozwijanie przedsiębiorstwa bez zamrażania gotówki w urządzeniach. Ta reguła inwestowania obejmuje również leasing urządzeń czyszczących niezbędnych do prowadzenia firmy świadczącej usługi sprzątania lub dla przedsiębiorców, którzy na stałe potrzebują maszyn czyszczących w swojej firmie czy zakładzie produkcyjnym.

Szukasz leasingu na np. odkurzacze przemysłowe, maszyny do dezynfekcji, urządzenia do czyszczenia schodów lub automaty szorująco-zbierającego? Bez względu na rodzaj maszyny lub jej przeznaczenie, dobrze trafiłeś.

Pomożemy Ci zdobyć nowoczesne maszyny sprzątające w leasing, które sprawdzą się w biurach, a także w budownictwie, zakładach produkcyjnych, piekarnictwie, magazynach oraz szpitalach, szkołach czy urzędach.  

W Twoim imieniu zapytamy o finansowanie. Współpracujemy tylko z tymi podmiotami, które oferują leasing maszyn czyszczących! Dzięki temu nie stracisz czasu i energii na wysyłanie pojedynczych zapytań, szczególnie do tych firm leasingowych, które nie oferują finansowania maszyn czyszczących.

Jeśli masz już upatrzone maszyny czyszczące to wypełnij prosty formularz leasingowy online. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności a z gotową umową leasingową przyjedziemy do Ciebie by nie fatygować Cię do oddziału.

Jeśli szukasz maszyny sprzątającej w leasing, to procedura pozyskiwania finansowania będzie z naszym wsparciem prosta. Od lat pomagamy znajdywać najlepsze oferty finansowania na leasing maszyn i urządzeń do firm albo podpowiadamy, które wybrać.

Najwłaściwszym rozwiązaniem jest skierowanie się z wstępnym zapytaniem do biegłych w leasingu urządzeń sprzątających doradców finansowych. Oni najszybciej i najpewniej pomogą bezpłatnie uzyskać leasing na maszynę np. do mycia podłóg. Wyślij swoje zapytanie poprzez formularz dostępny na stronie wniosek o leasing by nadać bieg realizacji Twoich potrzeb.

Maszyny sprzątające leasing – na jakich warunkach?

W ramach leasingu przedsiębiorca korzysta np. z maszyn lub urządzeń udostępnionych mu przez leasingodawcę. W zamian płaci mu miesięczną ratę leasingową. Obie strony umawiają się również na uiszczenie wpłaty inicjalnej oraz ustalenie kwoty wykupu maszyny po zakończeniu umowy leasingowej. Umowa zawierana jest na czas określony.

To ogólne zasady leasingu. Planując leasing maszyn sprzątających możesz spodziewać się poniższych warunków:

 • wpłata inicjalna (wkład własny) od 0 proc. do 45 proc.,
 • spłata rat leasingowych trwająca od 24 do 72 miesięcy,
 • wykup leasingu w wysokości 1 proc. – 35 proc.,
 • spłata w złotówkach i euro,
 • leasing operacyjny lub finansowy, w którym możemy zawrzeć umowę już na minimum 6 m-cy.
 • możliwy leasing maszyn używanych,
 • raty równe, degresywne, sezonowe,
 • decyzja o przyznaniu finansowania nawet w 24 godziny.

Umowa leasingowa może być zawarta w procedurze uproszczonej lub standardowej. 

W procedurze uproszczonej leasingu obowiązuje minimum formalności. Zazwyczaj przedstawisz jedynie dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP oraz oświadczenie o wysokości osiąganego dochodu i braku zaległości podatkowych. To procedura dostępna przede wszystkim dla firm, które działają na rynku dłużej niż 12 miesięcy.

W procedurze standardowej – dla przedsiębiorstw, które mają krótką historię funkcjonowania – trzeba dodatkowo przedstawić dokumenty finansowe przedstawiające wynik na działalności za rok ubiegły i bieżący.

Warto też pamiętać, że tylko w procedurze standardowej dostępny jest leasing maszyn sprzątających czy też leasing maszyn do mycia podłóg wartych powyżej 500 tys. zł. 

Nie ma lepszej drogi do celu jak skorzystać z doświadczenia innych i nie popełnić ich błędów. Jeśli i Tobie przyświeca podobna maksyma wyślij zapytanie o leasing urządzeń czyszczących. Formularz wypełnisz w 1 minutę! Nasze doświadczenie i znajomość rynku leasingowego od wewnątrz pozwoli przygotować dla Ciebie oferty leasingowe. Maszyny sprzątające w leasing weźmiesz w asyście specjalistów. Nie będziesz sam.

Maszyny czyszczące leasing – jakie korzyści?

Jakie są korzyści z maszyn czyszczących w leasing? Przede wszystkim bez zaangażowania dużych środków własnych możesz korzystać z najnowszych modeli urządzeń, których potrzebujesz w swojej firmie. To mogą być:

 • maszyny do dezynfekcji,
 • odkurzacze przemysłowe, 
 • odkurzacze piorące,
 • odkurzacze do pracy na sucho i sucho-mokro,
 • generatory pary,
 • myjki ciśnieniowa,
 • zamiatarki, 
 • szorowarki,
 • automaty szorująco-zbierające, 
 • urządzenia do nakładania powłok, 
 • myjnie parowe, 
 • urządzenia do mycia szyb,
 • urządzenia do czyszczenia i badania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
 • maszyny do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych (eskulator),
 • maszyny do polerki.

Maszyny czyszczące w leasing pracują, a Ty nie ryzykujesz chwilowej utraty płynności finansowej – masz przecież jeszcze wydatki związane z transportem maszyn, koszty pracowników i zakupu środków czyszczących. W leasingu płacisz miesięczną ratę, która dopasowana jest do Twoich możliwości i stanowi stały miesięczny koszt przedsiębiorstwa. 

Z tym wiążą się korzyści podatkowe. Jeżeli masz leasing maszyn czyszczących w formule leasingu operacyjnego, to rata będzie kosztem uzyskania przychodu. 

W przypadku leasingu maszyn do mycia podłóg lub innych wziętych w formule leasingu finansowego, kosztem uzyskania przychodu będzie część odsetkowa miesięcznej raty oraz odpisy amortyzacyjne.

W obu formułach leasingobiorca może odliczyć podatek VAT. Warto pamiętać, że w leasingu finansowym podatek od towarów i usług płacony jest jednorazowo i z góry, a w leasingu operacyjnym od każdej raty.

Szczegółowe porównanie leasingu operacyjnego oraz finansowego znajdziesz w artykule p.t. Leasing operacyjny – finansowy – pożyczka leasingowa.

Biorąc leasing maszyn czyszczących wiesz, że korzystasz z nowych urządzeń. Możesz skompletować nowoczesny park maszyn czyszczących złożony ze sprzętu takich firm jak np. Karcher, Ghibli&Wirbel, IPC, Hako, Tennant, Viper, Lavor Pro czy BFK. To wszystko sprawdzeni i szanowani producenci.

Maszyny sprzątające w leasing to urządzenia, które są łatwe w obsłudze, oszczędne, bezawaryjne, a jednocześnie gwarantują wysoką ergonomię pracy. Ryzyko awarii i kosztownych przestojów jest minimalne. Maszyna zarabia na siebie, a nie czeka na naprawę.

Przedsiębiorca może po spłacie ostatniej raty leasingu operacyjnego zwrócić maszynę, jeśli umowa to przewiduje, wykupić ją za niewielką kwotę, co ma miejsce z reguły lub wziąć nowy leasing urządzeń czyszczących. W przypadku leasingu finansowego, urządzenie przechodzi na własność firmy.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Leasing urządzeń czyszczących – o tym należy pamiętać!

Naturalnie możesz też wyleasingować maszynę czyszczącą używaną lub przejąć leasing urządzenia od innego przedsiębiorcy (cesja leasingu). Warto jednak pamiętać, że leasingodawcy zazwyczaj nie chcą żeby wiek takich urządzeń czyszczących przekraczał po zakończeniu umowy 10 lat.

Co w przypadku leasing maszyn do mycia podłóg, które okażą się wadliwe? Z zasady, zgodnie z Kodeksem cywilnym, “finansujący nie odpowiada wobec korzystającego za przydatność rzeczy do umówionego użytku”. Przedsiębiorca musi zatem rozwiązywać wszystkie kwestie związane z wadami urządzeń z producentem lub sprzedawcą maszyny (rękojmia i gwarancja).

Wydatki związane z eksploatacją maszyny czyszczącej w leasingu, właściciel firmy też może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Należy  pamiętać, że na wszystkie modyfikacje maszyn czyszczących w leasingu, należy mieć zgodę leasingodawcy.  Przeróbki robione na własną rękę mogą prowadzić do zerwania umowy i naliczenia kar. Nie dotyczy to wymiany elementów, które zużywają się podczas zwykłej eksploatacji, np. szczotek czy padów.

Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora leasingu maszyn i urządzeń, którym obliczysz spodziewaną wysokość raty miesięcznej oraz rzeczywisty koszt leasingu wyrażony wysokością oprocentowania leasingu. Sprawdź teraz!

Leasing maszyn sprzątających – kalkulator

Dobrym pomysłem na sprawdzenie warunków leasingu maszyn sprzątających jest kalkulator rat leasingu popularnych maszyn i urządzeń

Dzięki kalkulatorowi leasingowemu przewidzisz i dopasujesz warunki finansowania do swoich możliwości. W kalkulatorze leasingu maszyn i urządzeń wykonasz symulacje realnych rat leasingu oraz poznasz rzeczywisty koszt leasingu (w procentach).

Współpracujemy z największymi i najbardziej popularnymi firmami leasingowymi na rynku. Mamy dostęp do ich aktualnej oferty – dzięki temu kalkulacja jest oparta na faktycznie obowiązujących ofertach. 

Kalkulator leasingowy ma jeszcze jedną zaletę. Możesz dowolnie zmieniać parametry potencjalnego leasingu i sprawdzić, jak wpłynie to na ostateczny koszt finansowania. Np. rata leasingowa będzie niższa jeśli zdecydujesz się na wyższą wpłatę inicjalną lub wyższą kwotę wykupu maszyny czyszczącej. Z drugiej strony krótszy okres finansowania, to wyższy miesięczny czynsz.

Dzięki kalkulatorowi uzyskasz symulację kosztów leasingu bardzo zbliżoną do ostatecznych warunków umowy z leasingodawcą. Dowiesz się ile będzie kosztowała miesięczna rata oraz jaki będzie całkowity koszt leasingu maszyny sprzątającej. 

Wiedząc czego możesz się spodziewać będziesz mógł zamówić leasing maszyn czyszczących wg zadanych przez siebie parametrów. Sprawdź!

Leasing maszyn do mycia podłóg – dlaczego warto współpracować z doświadczonymi doradcami?

Leasing maszyn czyszczących jest korzystny ze względów finansowych i podatkowych, o tym już mówiliśmy. To również pomysł, jak dbając o budżet firmy skompletować nowoczesny park maszynowy złożony z niezawodnych urządzeń renomowanych producentów.

Jednak żeby wybrać optymalny leasing na maszynę czyszczącą, warto skontaktować się z nami. Zapytamy o oferty firmy leasingowe, które finansują maszyny i urządzenia czyszczące i przeprowadzimy przez wszelkie formalności.

W ten sposób otrzymasz gotową umowę na leasing maszyn sprzątających i nie stracisz czasu ani energii na przeszukiwanie setek ofert banków i firm leasingowych.

Czy chcesz wziąć teraz leasing maszyn czyszczących?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert