Ogłoszenia poleasingowe na inny sprzęt, przyrządy i maszyny

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na sprzęt, przyrządy i maszyny?

Naturalną konsekwencją leasingu jest możliwość wykupienia lub nie sprzętu, przyrządów czy maszyn po zakończeniu umowy leasingu. W sytuacji rezygnacji z wykupu, urządzenia lub sprzęt z reguły wraca do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Szczególnie w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy – z zaległościami w płatnościach – są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanego sprzętu czy maszyn. W ten sposób trafiają one na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnego jest sporo poleasingowego sprzętu, maszyn i przyrządów, którego firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajduje on nabywców wśród różnych firm, które cenią sobie stan i jakość oferty poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowy sprzęt, przyrządy czy maszyny nie przekracza swoim wiekiem 3-4 lat – można dla nich spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe urządzenia, sprzęt i przyrządy w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają firmy z różnorakich branż, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony sprzęt, urządzenia czy maszyny, używane albo pochodzące z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących przeróżne urządzenia, przyrządy i maszyny – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie przedmiotów w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowy sprzęt, urządzenia czy maszyny – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na inny poleasingowy sprzęt, maszyny, urządzenia?

Ogłoszenia poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany sprzęt, przyrządy cz maszyny wystawiane są na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na inne urządzenia, sprzęt czy maszyny poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla różnego sprzętu, maszyn, przyrządów czy urządzeń

Firma leasingowa Link do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji innego sprzętu, maszyn, przyrządów i urządzeń
mLeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
EFLOferty poleasingowe
PKO LeasingOferty poleasingowe
ING LeaseOferty poleasingowe
Alior LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeaseOferty poleasingowe
Siemens FinanceOferty poleasingowe
Impuls LeasingOferty poleasingowe
SGB LeasingOferty poleasingowe
BOŚ LeasingOferty poleasingowe