Odkryj leasing bez BIK

Tutaj zamówisz leasing bez BIK w 30 sek. Zapytanie o leasing bez KRD wyślemy do tych firm leasingowych, które będą chętne udzielić Ci finansowania. Nie obiecujemy 100% skuteczności. Oczekuj jednak na nasz kontakt w ciągu 24 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing bez BIKu, leasing bez KRD – think first!

Zanim wystąpisz o trudny leasing bez BIK-u lub bez KRD albo tzw. leasing z komornikiem, przekalkuluj swoją sytuację i rzetelnie podejdź do możliwości finansowych własnego przedsiębiorstwa. Jeśli reprezentujesz firmę ze słabą historią kredytową, będącą dłużnikiem wpisanym do KRD, figurującą w bazach BIK lub posiadającą zaległości w ZUS lub US, albo mającą na plecach komornika, to z jednej strony istnieje realna szansa na to, że otrzymasz leasing, ale z drugiej strony… rozważ czy w dłuższej perspektywie Twoja działalność przyniesie Ci spodziewane dochody, którymi będzie w stanie pokryć zobowiązania leasingowe.

Zanim wystąpisz o trudny leasing zawsze samodzielnie sprawdź czy jesteś widoczny w BIK czy KRD jako dłużnik i jaka jest to skala zadłużenia. Być może dług, który spowodował, że Twoja firma otrzymała odmowę udzielenia leasingu jest niewielki. Albo też możesz go po prostu spłacić i od razu poprawić swój standing w oczach analityków oceniających Twój wniosek leasingowy.

Własna sytuacja przed wzięciem leasingu bez BIK, KRD

Chodzi o to, że leasing z komornikiem czy leasing z posiadaniem wpisów w BIKu, BRKN czy KRD daje Ci spore korzyści optymalizacji podatkowej – jest trafnym wyborem w kwestii sposobu finansowania działalności. Jednak leasingodawca musi wiedzieć, że przekazując Ci dany przedmiot leasingu w użytkowanie (np. autokar w leasingu albo ciągnik siodłowy w leasingu) sam nie poniesie strat. A straty te może wygenerować mu Twoja firma, jeśli nie będzie w stanie spłacić swoich zobowiązań wynikających z rat leasingowych. Raty te będziesz przecież mógł spłacić, jeśli Twoja firma będzie się rozwijać, będzie miała zagwarantowane przyszłe kontrakty czy podpisane deklaracje współpracy. Jako świadomy dłużnik, powinieneś wiedzieć, że takie gwarancje (najczęściej w postaci skanu kontraktów podpisanych przez Twoją firmę i Twoich kontrahentów) są niezbędne przy udzielaniu pozabankowego leasingu bez BIK.

Gdzie szukać leasingu bez BIK, leasingu bez KRD?

Co istotne, leasing bez BIK i KRD nie jest najczęściej udzielany przez bankowych dostawców leasingu. Ci najchętniej udzielają finansowania tylko wiarygodnym i stabilnym finansowo przedsiębiorcom, szczególnie w ostatnim czasie. Głównym leasingodawcą, którego powinieneś brać pod uwagę, jako tego, który udzieli trudnego leasingu Twojej firmie, jest oferent pozabankowy. Istnieje kilku leasingodawców na pozabankowym rynku leasingu bez bik, krd, big, których oferty posiadamy w swoim portfelu produktów dla Ciebie.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Przy leasingu bez BIKu istotne jest jakim jesteś przedsiębiorcą!

Zastanów się również uczciwie jakim jesteś typem przedsiębiorcy w kontekście swoich długów. Czy powstały one wskutek długotrwałych niefrasobliwości w szastaniu pieniędzmi i nieprzemyślanym planowaniu wydatków? Czy też problemem była niewłaściwa ocena sytuacji Twojej firmy i błędne zarządzanie majątkiem? A może powodem, dla którego masz zaległości finansowe, była jedynie jednorazowa pomyłka, niewypłacalność kontrahenta (na której i Ty straciłeś) a może powstałe nie do końca z Twojej winy sytuacje?

Wszystkie te okoliczności mogą mieć pozytywny wpływ przy ocenie zdolności finansowych Twojej firmy, gdy będzie się ubiegała o leasing bez BIKu, KRD.

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych czy bycia dyrektorem lub prezesem spółki ważne czy jesteś osobą, która ma stały problem z terminowym regulowaniem należności czy też tylko chwilowo popadłeś w kłopoty, z których leasing bez sprawdzania w bazach BIK, KRD mógłby Cię wyciągnąć. Jeśli należysz do drugiej grupy, to przy dobrych wiatrach – np. nowym kontrakcie w ręku i otrzymaniem pozabankowego leasingu „bez biku”, by ów kontrakt skutecznie zrealizować – masz duże szanse by wrócić na właściwe tory. Jeśli jednak należysz do tej pierwszej grupy, to pamiętaj, że leasing bez BIKu jest droższy w związku z większym ryzykiem jakie biorą na siebie firmy go udzielające, a Ty będziesz musiał spłacać raty leasingowe na czas. Rozważ więc czy na pewno dasz radę, w przeciwnym wypadku czekają Cię konsekwencje.

Jeśli masz już na oku potrzebny przedmiot, które chcesz wziąć w leasing bez BIK to wystarczy, że wypełnisz formularz o leasing on-line. Zajmie Ci to 1 min. Dzięki podanym informacjom zostaną przygotowane dla Ciebie oferty leasingowe. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc w podjęciu trafnej decyzji przy wyborze najlepszej z nich.

Następstwa trudności w spłacaniu rat leasingowych

Jeśli nie będziesz opłacać rat leasingowych w terminie, to możliwy scenariusz jest następujący:

  • Otrzymasz od leasingodawcy wezwanie do zapłaty raty leasingowej;
  • Za samo tylko wezwanie będzie mogła zostać naliczona opłata dodatkowa;
  • Zostanie w nim wyznaczony dodatkowy termin do uregulowania należności oraz zostaną naliczone odsetki od niespłaconej raty leasingowej;
  • Jeśli w międzyczasie minie termin kolejnej raty to twoje zadłużenie i odsetki jeszcze się powiększą;
  • Jeśli nie uda ci się wywiązać z opłacenia zobowiązań w wyznaczonym terminie, to umowa leasingu może zostać wypowiedziana;
  • Wznowienie umowy może mieć miejsce jedynie pod warunkiem spłacenia wszystkich zaległości tj. zaległych i bieżącej raty leasingowej, odsetek od nich oraz opłaty za wznowienie umowy choć pozabankowe firmy finansujące często z niej rezygnują by wspomóc cię w ciężkiej chwili;
  • Ale jeśli uporczywie nie będziesz regulować ww. zaległości finansowych w terminie, to powiększą się one dodatkowo o koszty windykacji;
  • Leasingodawca najczęściej zażąda wówczas zwrotu przedmiotu leasingu (którego przecież jest właścicielem);
  • Jeśli jednak wartość przedmiotu leasingu nie pokryje twoich zobowiązań finansowych wynikających z umowy leasingu i pozostałych do jej końca niespłaconych rat leasingowych, to leasingodawca może dochodzić swoich należności nawet w sądzie i przez komornika.

Dlatego tak ważne jest abyś rzetelnie przemyślał swoją historię finansową oraz spodziewane dochody przed wystąpieniem o leasing bez sprawdzania w bazach bik czy krd oraz upewnił się, że gdy (jeśli) dostaniesz leasingowanie, to będziesz w stanie spłacać raty terminowo …choć jako przedsiębiorca z pewnością doskonale o tym wiesz bo dotyczy to także kredytów, pożyczek czy innych form pozyskiwania finansowania zewnętrznego.

Czy chcesz byśmy pomogli Ci w pozyskaniu finansowania?

Jeśli tak, to poświęć 60 sekund na wypełnienie wstępnego wniosku o leasing.

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert