Ogłoszenia poleasingowe na maszyny i urządzenia gasatronomiczne

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na maszyny i urządzenia gastronomiczne?

Naturalną konsekwencją leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie sprzętu gastronomicznego po zakończeniu umowy leasingu. Wracają on do właścicieli czyli firm leasingowych, jeśli leasingobiorca nie wykupi sprzętu. Również w przypadku problemów ze spłatą leasingu, firmy posiadające zaległości w płatnościach są nierzadko zmuszone zwrócić wyleasingowaną maszynę czy urządzenie gastronomiczne. W ten sposób trafiają one na licytacje lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych maszyn gastronomicznych, których firmy leasingowe chcą się pozbyć na rynku wtórnym. Znajdują one nabywców wśród firm z branży gastronomicznej, które cenią sobie stan i jakość maszyn w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli maszyna gastronomiczna nie przekracza swoim wiekiem 4-5 lat – można dla niej przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Maszyny w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają przedsiębiorcy z branży żywieniowej, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz wziąć w leasing upatrzoną maszynę gastronomiczną, używaną albo pochodzącą z aukcji lub sprzedaży poleasingowej to tutaj możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing maszyn i urządzeń gastronomicznych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie sprzętu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nowy sprzęt gastronomiczny – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenia na poleasingowe maszyny i urządzenia gastronomiczne?

Ogłoszenia na poleasingowe maszyny gastronomiczne wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używana maszyna gastronomiczna wystawiana jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na gastronomiczny sprzęt poleasingowy bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest również opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla maszyn i urządzeń gastronomicznych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji maszyn i urządzeń gastronomicznych
mLeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
Europejski Fundusz LeasingowyOferty poleasingowe
ING LeaseOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
Alior LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeaseOferty poleasingowe