Ogłoszenia poleasingowe na sprzęt fitness

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na sprzęt fitness?

Naturalną konsekwencją leasingu jest możliwość wykupienia lub nie sprzętu i urządzeń fitness po zakończeniu umowy leasingu. W sytuacji rezygnacji z wykupu, urządzenia lub sprzęt fitness z reguły wraca do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Szczególnie w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy z branży fitness – z zaległościami w płatnościach – są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanego sprzętu. W ten sposób urządzenia fitness trafiają na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnego jest sporo poleasingowego sprzętu fitness, którego firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajduje on nabywców wśród placówek siłowni czy klubów fitness, które cenią sobie stan i jakość sprzętu w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowy sprzęt fitness nie przekracza swoim wiekiem 3-4 lat – można dla niego spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe urządzenia fitness w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm z branży „zdrowie i uroda”, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony sprzęt fitness, używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących urządzenia fitness – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie urządzeń w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowy sprzęt fitness– to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowy sprzęt fitness?

Ogłoszenia na sprzęt poleasingowy fitness wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany sprzęt fitness wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na urządzenia fitness poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla sprzętu fitness

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji sprzętu fitness
Alior LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeasingOferty poleasingowe
EFL LeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
ING LeasingOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe