Podaj przedmiot do wyleasingowania

Wklej link do strony www z przedmiotem leasingu lub podaj krótki jego opis:
Wartość/cena przedmiotu:
Rok produkcji przedmiotu (jeśli znasz):
 

Wprowadź informacje kontaktowe

Nr tel. komórkowego:
Adres e-mail:
Imię osoby do kontaktu:
NIP firmy:
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
 

Czy chcesz podać oczekiwane warunki swojego leasingu?

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
2436486072
...i wysokość wpłaty wstępnej w %:
51015203040
Jaką wysokość wykupu końcowego oczekujesz na umowie leasingu (w %)?
15101520253040
Stan przedmiotu leasingu określasz jako:
 

Możesz podać informacje dodatkowe

Wszelkie, które uważasz za istotne dla potrzeb przyznania leasingu:
By nie dublować zapytań w Twoim imieniu wskaż, do której z wymienionych firm kierowałaś/eś już zapytanie o ofertę:
 

 

Czy wszystko gotowe? Czy wszystkie pola zostały uzupełnione?

 


... rozwiń treść klauzuli informacyjnej
…jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach, 24-100, ul. Słowackiego 2 będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego.

Wniosek o leasing online:

  1. Wypełnisz maksymalnie w 5 minut.
  2. Podane informacje pomogą rozpoznać i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej firmy.
  3. Twój doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie by przeprowadzić proces finansowania szybko i skutecznie.

Jakie przedmioty mogę wpisać do wniosku o leasing?

Jednym słowem każdy przedmiot, który jest niezbędny w Twojej firmie może stać się przedmiotem leasingu. Niezależnie czy potrzebujesz drobnych narzędzi, urządzeń diagnostycznych lub warsztatowych, aut osobowych, wózków widłowych, pojazdów ciężarowych albo dostawczych, motocykli, quadów, skuterów, jachtów, autobusów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, maszyn budowlanych lub drogowych, specjalistycznego sprzętu medycznego, urządzeń stolarskich, obrabiarek do drewna, metalu, czy tworzyw sztucznych, oprogramowania komputerowego, sprzętu IT, wyposażenia gastronomii i urządzeń spożywczych, vendingu, urządzeń do obróbki termicznej, spawarek, zgrzewarek, maszyn CNC, poligraficznych i drukarskich czy też planujesz budowę nieruchomości komercyjnych albo centrów logistycznych lub potrzebujesz pełnej linii technologicznej albo produkcyjnej i to niezależnie w jakiej branży czy sektorze gospodarki prowadzisz swój biznes – na wszystko to jesteśmy w stanie uzyskać i przygotować finansowanie.

Jeśli czegoś nie wymieniliśmy, co jest w Twoim zamyśle – bez obaw. Podaj co to miałoby być a my staniemy na głowie by Twoje potrzeby stały się rzeczywistością.

Co dalej, gdy już wypełnię wniosek o leasing przez internet?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować procedury uproszczone. Dzięki nim nasi leasingobiorcy nie muszą przedstawiać zbyt wielkiej ilości dokumentów. Co więcej, ich wniosek o leasing online udaje się wtedy ocenić w szybki sposób i praktycznie od ręki przygotować ofertę leasingową.

W trudnych przypadkach, szczególnie tych potocznie nazywanych „leasingiem bez BIK”, staramy się stosować rozwiązania nieszablonowe. Choć często nie obywa się wtedy bez większej liczby dokumentów, zaświadczeń albo potwierdzeń to jednak sprawiamy, że leasing, który był ciężki do uzyskania staje się możliwy i realny.

Stąd też zawsze przy pierwszym kontakcie apelujemy o przekazanie wszelkich informacji, które pomogą nam w odpowiednim skrojeniu oferty finansowania. Szczególnie apelujemy o doprecyzowanie w formularzu swoich oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Pozwala nam to nie tylko na dobór odpowiedniej oferty ale przede wszystkim takiej, która rokuje na uzyskanie możliwie najlepszych warunków otrzymania leasingu. Dlatego też by maksymalnie uprościć pierwszy etap kontaktu zawsze zachęcamy do skorzystania z powyższego formularza wniosku o leasing on-line w całości. Wypełniony, wstępny wniosek o leasing stanowi podstawę rozpoczęcia przez nas działań na rzecz każdego zainteresowanego otrzymaniem lizingu przedsiębiorcy.