Kalkulator leasingu liczy aktualną wysokość rat i uwzględnia bieżące oprocentowanie

Siła obliczeń

Kalkulator rat leasingu operacyjnego sprzętu i narzędzi

Wyliczenia z kalkulatora przedstawią Ci wysokość rat, których możesz spodziewać się zamawiając leasing na szybko zużywalny sprzęt i narzędzia. Wyliczona rata leasingu uwzględnia średnie marże oraz oprocentowanie stosowane przez te firmy leasingowe, które specjalizują się w finansowaniu przedmiotów o podwyższonym stopniu zużycia. Jeśli masz zamiar wziąć leasing na tego typu rzeczy licz się z kosztem, który tutaj wyliczysz.

K.5 Kalk rat sprzetu

Wprowadź parametry do obliczeń

z VAT
bez VAT
3. STAN SPRZĘTU?*
%

42mies.
24mies.60mies.

23%
0%45%

Wartość netto (bez VAT)

10%
1%30%

Wartość netto (bez VAT)


Dla wprowadzonych parametrów – okresu, wpłaty własnej, wykupu, stanu i ceny – powyższa kalkulacja stanowi uśrednienie miesięcznej raty leasingu, jaką można uzyskać w najpopularniejszych towarzystwach leasingowych finansujących sprzęt i urządzenia różnego przeznaczenia. Głównie na podstawie ofert takich firm leasingowych, jak GRENKE, PEAC czy LEASELINK.


%
Wartość ostateczna całkowitego kosztu leasingu może się różnić u różnych leasingodawców. Na jej ostateczny kształt ma wpływ m.in. sam przedmiot leasingu, wewnętrzne warunki i procedury leasingodawcy oraz wiarygodność finansowa leasingobiorcy, w tym długość prowadzenia biznesu, dochody oraz ewentualne zaległości odnotowane w BIK, KRD.

PRZEDMIOT I KONTAKT DO CIEBIE

Szef BOK

Nasz zespół wykona Twoje zlecenie drobiazgowo, z zachowaniem najwyższych standardów i najszybciej, jak to możliwe przy bieżących warunkach rynkowych. Zaczynamy?
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia,
Grzegorz Wilczyński
Szef BOK

Aktywny, którym dysponujesz na co dzień
Klauzula RODO*