Tutaj zamówisz leasing motocykla w 30 sek. Zapytanie o leasing na motocykl, skuter albo quad wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing na motocykl lub skuter

Nasi klienci wybierają wśród wielu rodzajów motocykli, skuterów i innych pojazdów jednokołowych takich marek, jak BMW, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Lambretta, KTM czy Aprilla.

Na leasing.sos.pl oferujemy korzystne warunki leasingu motocykli, skuterów i quadów. To wszystko dzięki zapewnieniu szerokiego wyboru ofert tylko od wybranych firm leasingowych, z którymi współpracujemy, które znamy i możemy polecić ich ofertę z ręką na sercu. Upatrzony motocykl w leasingu zamówisz w wygodnej formule – wystarczy, że wypełnisz ten wniosek o leasing online! Gwarantujemy, że otrzymasz finansowanie, które zapewni Ci optymalnie zbilansowany poziom kosztów inwestycji w motocykl.

Leasing motocykla, leasing quada, leasing skutera to dla firm leasingowych mało atrakcyjny kąsek. Osoby chcące wziąć leasing na motocykl, leasing na skuter czy też leasing na quada nierzadko są obsługiwane bez priorytetu. W Leasing SOS traktujemy klientów z należną atencją. Jeśli szukasz dobrej oferty na leasing motocykla – trafiłeś w dobre miejsce!

Kiedy sięgać po leasing motocykla lub skutera?

Leasing motocykla to bodaj najkorzystniejsze rozwiązanie sfinansowania motoru, quada, skutera wodnego albo śnieżnego głównie dla tych firm, które zajmują się wypożyczaniem tego typu pojazdów albo wykorzystują je do celów stricte transportowych w swoim biznesie. Motocykl w leasing to jednak rozwiązanie nie tylko dla firm kurierskich czy cateringowych, które najczęściej leasingują tego typu pojazdy. Jeśli prowadzisz inną działalność, w której ważna jest mobliność to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Natomiast przedsiębiorczych miłośników jednośladów o wyższości tej formy finansowania nad innymi przekonywać – i słusznie – nie trzeba!

Dlaczego warto wybrać leasing motocykli i quadów?

 • Raty leasingowe za motor zakwalifikujesz w koszty firmowe 2x szybciej niż w sytuacji nabycia środka trwałego. Nie kupujesz bowiem pojazdu za gotówkę czy na kredyt a zatem nie musisz go amortyzować.
 • Proces przyznawania kredytu jest złożony i o wiele dłuższy niż to ma miejsce przy przyznawaniu leasingu na motocykl czy skuter.
 • Banki podczas weryfikacji kredytowej wymagają znacznej ilości dokumentów. Zupełnie inaczej wygląda to przy ocenie wniosku o leasing, zwłaszcza przy leasingu operacyjnym motocykli czy quadów.
 • Przy leasingu operacyjnym nie musisz dzielić się pieniędzmi ze skarbówką, gdyż optymalizujesz koszty podatkowe poprzez obniżenie podstawy opodatkowania. Leasing pojazdów motocyklowych to koszt dla Twojej firmy. Nie odpisujesz go jak przy kredycie czy gotówce postępując wg wymagań norm amortyzacji.
 • Nie musisz obawiać się windykacji przez komornika, gdyż każdy pojazd podczas trwania umowy jest własnością firmy leasingowej nie zaś Twoją czy Twojej firmy.
 • Leasingodawca daje Ci możliwość wykupienia motoru, quada czy skutera po wygaśnięciu umowy leasingowej, najczęściej za symboliczną kwotę.
 • Przy amortyzacji pojazdu zakupionego za gotówkę lub kredyt obowiązuje Cię próg amortyzacji. Natomiast w przypadku lisingu całą kwotę z faktury z ratą leasingową możesz wliczyć w koszty pod warunkiem, że cena motocykla lub quada nie przekracza 150 tys. zł netto. (Pamiętaj, że motocykl to pojazd, dla którego stosowane są identyczne zasady rozliczania podatkowego i zaliczania wydatków eksploatacyjnych w koszty firmowe, jak dla samochodu osobowego.)
 • Umowa leasingowa nie ma wypływu na Twoja zdolność kredytową, ponieważ leasing operacyjny zaliczany jest jako koszt w księgach rachunkowych.
 • Płynność finansowa Twojego przedsiębiorstwa nie zostanie nadszarpnięta, ponieważ nie będziesz musiał finansować zakupu motocykla z wolnych środków pieniężnych, które posiadasz.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Dla kogo leasing motocykli, quadów i skuterów?

Skorzystaj z leasingu motocykla, jeśli prowadzisz biznes jako:

 • Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.
 • Spółka cywilna.
 • Spółka jawna.
 • Spółka komandytowa.
 • Spółka z o.o.
 • Rolnik prowadzący działalność wytwórczą (działalność rolniczą) oraz rolnik ryczałtowy.
 • Pozostała forma organizacyjna: inne spółki prawa handlowego; podmioty państwowe, komunalne jednostki organizacyjne, komunalne podmioty budżetowe.

Znajomość branży leasingowej i wewnętrznych procedur banków oraz firm leasingowych to klucz do wyboru właściwego leasingodawcy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Dzięki temu zapewnisz Twojej firmie większą skuteczność uzyskania szybkiego i możliwie najtańszego leasingu online.

Jakie są warunki udzielania leasingu na motocykle, skutery i quady?

 • Procedura uproszczona (bez konieczności przygotowywania dokumentów finansowych czy zaświadczeń z US czy ZUS) stosowana jest z reguły do wartości 100 000 zł dla motorów nowych lub nie starszych niż 1 rok nawet dla nowych firm, działających od minimum 6 m-cy!
 • Podpisanie umowy leasingowej odbywa się w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej przez Ciebie lub zdalnie. Nie trać cennego czasu. Na podpisanie umowy leasingu doradca przyjedzie do Ciebie a nie na odwrót!
 • Nie ma ograniczeń odnośnie górnej wartości przedmiotu, który chcesz wyleasingować. Pamiętaj by cena leasingowanego motoru nie przekraczała jednak limitu amortyzacyjnego 150 tys. zł. Poniżej tej kwoty nie zaliczysz wszystkich wydatków leasingowych do kosztów firmy.
 • Czas leasingowania możesz wybrać z przedziału od 24 do 60 miesięcy, choć z reguły klienci lizingują pojazdy motocyklowe na okres od 2 do 3 lat.
 • Wysokość czynszu inicjalnego zaczyna się od 1% wartości motocykla. Dla motorów używanych oczekuj jednak wpłaty wstępnej na poziomie co najmniej 10% ceny pojazdu.
 • Możliwość korzystnego wykupu pojazdu z leasingu za 1% wartości.
 • Masz możliwość sfinansowania używanego motocykla lub quada, jeśli jego wiek nie przekracza 4 lat.
 • Z reguły stosuje się wzór: Wiek jednośladu + okres leasingu <= 10 lat!
 • Nie powinieneś przejmować się wyceną rzeczoznawcy, jeśli wartość netto używanego motoru nie przekracza 75 tys. zł.
 • Nie zapomnij o najtańszym ubezpieczeniu GAP na polskim rynku, które oferujemy dla pojazdów motocyklowych. Ubezpieczenie GAP to w przypadku motorów, quadów czy skuterów rozwiązanie z kategorii „must have”. Częste kradzieże lub wypadki z udziałem tego typu pojazdów wymagają by koniecznie rozważyć tę opcję.
 • Choć kryzys covidowy podniósł wymagania stawiane leasingobiorcom to nadal można liczyć na indywidualne podejście leasingodawców do tych przedsiębiorców, którzy mają zły BIK, KRD, BRKN. Centra leasingowe, takie jak leasing.sos.pl współpracują z wieloma dostawcami leasingu, którzy są skłonni wyleasingować pojazdy motocyklowe podmiotom z zadłużeniem, wpisami w BIK i KRD czy problemami z komornikiem.

Z obliczeń kalkulatora leasingu dowiesz się, w jakiej maksymalnej cenie brutto powinieneś szukać motocykla, quada albo samochodu by wszystkie wydatki leasingowe móc zaliczać do kosztów firmowych.

Co istotne! Kalkulator przygotowany został pod wyliczenia leasingu dla samochodów osobowych jednak obliczenia leasingowe w nim zawarte będą analogiczne dla wszelkich pojazdów motocyklowych.

Kalkulator leasingu motocykla w Excelu

Jeśli chcesz sprawdzić ile wyniosą realne koszty podatkowe dla motocykli z 50% odliczeniem VAT oraz ze 100% odliczeniem VAT – pobierz bezpłatny kalkulator leasingowy dla samochodów i motocykli na bieżący rok.

Czy interesuje Cię leasing na motor albo szukasz najlepszej oferty leasingowej na motocykle?

Spróbuj poszukać wśród ofert banków i firm leasingowych albo wyślij jedno zapytanie korzystając z formularza leasingu on-line, który wypełnisz w 60 sekund.

Jesteśmy przekonani, że mamy odpowiednią ofertę na leasing Twojego motocykla.

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert