fbpx

Leasing na życzenie

: 40

Czy liczysz na swoje potrzeby?

Wybierz leasing na życzenie.

Jesteśmy przekonani, że każdy przedsiębiorca jest racjonalny i zdaje sobie sprawę z podstawowych praw rządzących światem ekonomii i prowadzenia biznesu. Dlatego też wierzymy, że świadomie wybiera leasing wiedząc, że jest on łatwiej dostępny a przede wszystkim tańszy niż kredyt – szczególnie w obliczu ograniczonych środków własnych. Natomiast w sytuacji posiadania wolnych środków finansowych wie, że może zainwestować ich nadwyżkę w sposób alternatywny, przynoszący wyższe profity, jednocześnie opłacając raty leasingowe.

Mając to na uwadze nasza oferta leasingu daje szeroki wybór finansowania w zależności od przedmiotu podlegającego leasingowi. Zawiera ona:

Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t. Dysponować nimi to znaczy wziąć je w leasing. Nie kupuj na kredyt czy gotówkę. To nieopłacalne.Koparko-ładowarka. A może potrzebujesz walca, spychu, wiertnicy, dźwigu albo szalunków? Pomożemy Ci je wyleasingować skutecznie.Ciężarówki, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy i inne samochody dostawcze wyleasingujemy dla Twojej firmy.Traktor, spychacz, harwester czy kombajn. Leasing z nami jest szansą na skutecznego ich pozyskanie.Autobus. Czy zajmujesz się przewozem osób. Leasing autobusa nie zamrozi Twoich środków finansowych. Skontaktuj się z nami.Motocykl do firmy? Wypożyczasz quady? Nie blokuj wolnej gotówki. Wylizinguj ten sprzęt. Pomożemy.Nie zostawiamy klienta samego. Podobnie jak Ty wiemy, że leasing jest Ci potrzebny. Pomożemy Ci przepłynąć tą wodę.
…ale są też:

Indywidualne potrzeby leasingobiorców.

Z uwagi na to, że wymagania i oczekiwania leasingobiorców są różnorodne i często nieszablonowe, wprowadziliśmy ofertę specjalną – leasing na życzenie.

Jest to oferta, której istoty specjalnie wyjaśniać nie trzeba. W tych trzech słowach „leasing na życzenie” zawiera się wszystko, co potencjalny przedsiębiorca, chcący wziąć leasing mógłby oczekiwać od dostawcy tego finansowania.

Przyjmujemy w tym przypadku zasadę, iż tylko Twoje, jako leasingobiorcy, potrzeby oraz Twoja wyobraźnia wyznaczają granice naszego działania. Niezależnie od tego, jaki czy też o jakiej wartości środek trwały, pojazd czy linia technologiczna miałaby stać się przedmiotem leasingu, podejmiemy w Twoim imieniu działania mające na celu pozyskanie stosownego finansowania.

Pamiętaj przy tym, iż współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi. Dobre znajomości i relacje z decydentami tych firm pozwalają nam negocjować przyjazne warunki umów leasingowych nawet na najbardziej nietypowe przedmioty do wyleasingowania. Wybieramy wtedy oferty tych spośród naszych partnerów, którzy są skłonni podjąć ryzyko finansowania zarówno oryginalnych potrzeb, jak i perspektywicznych przedsięwzięć. Udaje się nam to robić wg wzoru S.O.S.: skutecznie, odpowiedzialnie i sprawnie. Dzięki temu klient nie traci czasu na formalności a z przedmiotu leasingu może się cieszyć w przeciągu kilka lub kilkunastu dni od pierwszego kontaktu z nami.

Spróbuj – postąpimy wedle Twojego życzenia. To leasing na życzenie.

LEASING NA ŻYCZENIE
FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Wypełnij poniższy formularz byśmy mogli zorientować się w przedmiocie leasingu oraz wstępnie ocenić Twoją zdolność leasingową. Będzie ona decydująca, jeśli wybór przedmiotu lizingu będzie nietypowy albo o znacznej wartości początkowej.

 

1. Przedmiot do wyleasingowania

rozwiń

1.1 – Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem:
1.2 – Wartość netto przedmiotu:
1.3 – Rok jego produkcji, jeśli znasz:
1.4 – Stan przedmiotu leasingu: UŻYWANYNOWY

2. Oczekiwane warunki leasingu

rozwiń

2.1 – Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
2436486072
2.2 – oraz wysokość wpłaty wstępnej w %:
51015203040

3. Informacje podstawowe

rozwiń

3.1 – NIP firmy:
3.2 – Osoba do kontaktu:
3.3 – Nr tel. komórkowego:
3.4 – Adres e-mail:

4. Informacje finansowe

rozwiń

Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:

Czym się różni przychód od dochodu?

 

4.1 – Za ostatni rok podatkowy:
4.2 – Za bieżący rok podatkowy:
4.3 – Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
ZŁYNIE WIEMDOBRY

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

rozwiń

5.1 – Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
5.2 – Do której z wymienionych firm, kierowałaś/eś już zapytanie o ofertę:
 
Leasing PolskiSantander/BZ WBK LeasingLeasing-ExpertsING LeasemLeasingPekao LeasingImpuls-LeasingLeasonMillennium LeasingAlior LeasingGo-LeasingAlpina LeasingDGInwestMasterleasePKO LeasingEFLIdeaGetin Leasing

 

Czy wszystko gotowe?

 

* Potwierdzam, że ...
... rozwiń treść klauzuli informacyjnej
…jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego wniosku/zapytania ofertowego.

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo Twoich danych zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności.

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny