Tutaj zamówisz leasing na życzenie w 30 sek. Zapytanie o leasing na nietypowy przedmiot wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing na nietypowe inwestycje

Leasing na życzenie to prosta i jedna z najtańszych form finansowania nietypowych inwestycji. Przy czym nietypową inwestycją dla jednych będzie leasing sprzętu komputerowego albo mebli do apteki. Dla innych będzie to pozyskanie finansowania na kompletną linie technologiczną do drukowania na folii, maszyny do produkcji tworzyw sztucznych lub leasing ciągu maszynowego do produkcji konserw albo obróbki metali. Dla jeszcze innych firm może to być leasing kompletnego zestawu urządzeń wyciągowych do parku wodnego czy też leasing jachtu albo leasing maszyn vendingowych czy pozyskanie zautomatyzowanych maszyn do przemysłu spożywczego.

W każdej branży inwestycja przyjmuje postać odmiennego przedmiotu do wyleasingowania, nawet jeśli niespotykanego lub bardzo oryginalnego. Zawsze jednak trzeba o niego zapytać by urzeczywistnić jego posiadanie.

Dlaczego leasing na życzenie?

Wierzymy, że każdy przedsiębiorca jest racjonalny i zdaje sobie sprawę z podstawowych praw rządzących światem ekonomii i prowadzenia biznesu. Wierzymy zatem, że świadomie wybiera leasing wiedząc, że jest to finansowanie opłacalne a przede wszystkim łatwiej dostępne i tańsze niż kredyt. Potwierdza to praktyka. Z badania SAFE wynika, że już 2/3 przedsiębiorców z sektora MŚP wskazuje leasing jako główne źródło finansowania ich inwestycji.

Finansowanie zewnętrzne jest szczególnie istotne w obliczu ograniczonych środków własnych. Jeśli potrzebuję czegoś do firmy – wezmę to w leasing, słusznie myśli większość przedsiębiorców. Przy czym nie ma znaczenia czy będzie to leasing operacyjny czy finansowy czy leasing zwrotny.

Natomiast w sytuacji posiadania nadmiaru wolnych środków finansowych przedsiębiorca będzie raczej wolał zainwestować ich nadwyżkę w sposób alternatywny niż wydawać gotówkę np. na zakup samochodu czy motoru. Wie bowiem, że auto lub motocykl może wziąć w leasing. Leasing zaś pozwoli mu dysponować samochodem czy też jednośladem. Natomiast zainwestowane środki (w alternatywny cel) będą mu przynosić wysokie profity, które z nawiązką pozwolą regulować bieżące zobowiązania, w tym koszty rat leasingowych.

Znajomość branży leasingowej i wewnętrznych procedur banków oraz firm leasingowych to klucz do wyboru właściwego leasingodawcy.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Dzięki temu zapewnisz Twojej firmie większą skuteczność uzyskania szybkiego i możliwie najtańszego leasingu.

Siedem życzeń – co można wziąć w leasing?

Banki, firmy i towarzystwa leasingowe zapewniają szeroki wybór finansowania. Różnią się jednak w zależności od przedmiotu podlegającego leasingowi. Niektóre chcą finansować nieruchomości, inne zaś nie. Jedne dadzą „leasing bez BIK” inne zaś odmówią. Jedne nie będą chciały udzielić leasingu wypożyczalni aut, inne zaś tak. Z kolei nieliczne zgodzą się na leasing sprzętu gastronomicznego w czasie pandemii COVID, większość zaś nie. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tej istotnej cechy leasingowania – czapka z głowy. Z pewnością podczas wędrówki po meandrach leasingu znajdziesz firmę, która ostatecznie udzieli Ci leasingu… nawet jeśli będzie to urządzenia do placu zabaw albo winda hotelowa bo już z takimi – dość nietypowymi – przedmiotami spotkaliśmy się w naszej działalności.

W ofercie leasingowej większości leasingodawców znajdują się najbardziej powszechne przedmioty, m.in.:

Jednak na nich nie kończą się możliwości! Dzięki znajomości branży finansowej, posiadanej wiedzy w zakresie procedur wewnętrznych obowiązujących w firmach leasingowych oraz warunków przyznawania leasingu w zależności od typu firmy i branży, w której działa, dobry doradca będzie w stanie skutecznie pomóc w pozyskaniu leasingu w procedurze uproszczonej a nawet na mniej powszechny przedmiot. Oczywiście w granicach rozsądku i z uwzględnieniem sytuacji mikro i makroekonomicznej.

Z ciekawszych przedmiotów, które udało się wyleasingować dla naszych klientów warto wspomnieć o zestawie urządzeń do wakeparku czy automatyczne maszyny wendingove do wydawania preparatów medycznych, które dla w branży medycznej stanowią nowy kierunek w leasingu sprzętu medycznego. Pomogliśmy w rozwinięciu produkcji autorskich maszyn vendingowych do balonów z helem, które można spotkać w polskich i europejskich kurortach. Natomiast firmie transportowej, która w wyniku udziału prawie całego swojego taboru w karambolu na autostradzie, tracąc nie tylko wszystkie autobusy ale i kierowców, pomogliśmy odbudować potencjał zapewniając przyjazny leasing na kilka używanych autokarów.

Żadna z powyższych umów leasingowych nie doszłaby do skutku gdyby nie zapytanie skierowane do nas za pośrednictwem e-maila, telefonu czy formularza kontaktowego. Zapytanie o potrzeby, skierowane pod właściwy adres okazało się w przypadku tych firm zbawienne. Przystąpiliśmy do działań, negocjacji warunków leasingu i zebrania dokumentacji finansowej. Pozwoliło nam to dostarczyć leasing na najlepszych warunkach tam, gdzie była potrzeba.

Aby uniknąć problemów z przepisaniem np. ubezpieczenia OC/AC z leasingodawcy na siebie warto wybierać nieparzyste okresy leasingu – np. 35 a nie 36 miesięcy albo 47, nie zaś 48 miesięcy. Ubezpieczenia są wydawane na okresy 12 miesięczne. Dzięki krótszemu o jeden miesiąc okresowi trwania umowy leasingowej będziesz mieć opłacony jeden miesiąc ubezpieczenia z góry. Po wykupie przedmiotu z leasingu ubezpieczyciel nie będzie stwarzał już problemów z zawarciem umowy ubezpieczenia na Ciebie czy Twoją firmę, co mogłoby mieć miejsce jeszcze miesiąc wcześniej.

… a Tobie, na co potrzebny jest leasing?

Z uwagi na to, że wymagania i oczekiwania leasingobiorców są różnorodne i często nieszablonowe dlatego każda zainteresowana leasingiem firma może zgłosić „leasing na życzenie”.

Jest to oferta, której istoty specjalnie wyjaśniać nie trzeba. W tych trzech słowach „leasing na życzenie” zawiera się wszystko, co potencjalny przedsiębiorca, chcący wziąć leasing mógłby oczekiwać od dostawcy finansowania.

Obowiązuje w tym przypadku zasada, iż tylko Twoje, jako leasingobiorcy, potrzeby oraz Twoja wyobraźnia wyznaczają granice naszego działania. Niezależnie od tego o jakiej wartości maszyna, urządzenie, pojazd czy linia technologiczna miałaby stać się przedmiotem leasingu, podejmiemy w Twoim imieniu działania mające na celu pozyskanie stosownego finansowania.

Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi. Dobre znajomości i relacje z decydentami tych firm pozwalają nam negocjować przyjazne warunki umów leasingowych nawet na najbardziej nietypowe przedmioty. Wybieramy wtedy oferty tych spośród naszych partnerów, którzy są skłonni podjąć ryzyko finansowania zarówno oryginalnych potrzeb Twojej firmy, jak i perspektywicznych przedsięwzięć, które chcesz podjąć. Udaje się nam to robić wg wzoru S.O.S.: Skutecznie, Odpowiedzialnie i Szybko. Dzięki niemu nie tracisz czasu na formalności a z przedmiotu leasingu może się cieszyć w przeciągu kilku lub kilkunastu dni od pierwszego kontaktu z nami.

Spróbuj – postąpimy wedle Twojego życzenia. To leasing na życzenie.

Leasing na życzenie – formularz zamówienia

Wypełnij formularz o leasing online byśmy mogli zorientować się w przedmiocie leasingu oraz wstępnie ocenić Twoją zdolność leasingową. Będzie ona decydująca, jeśli wybór przedmiotu lisingu będzie nietypowy albo o znacznej wartości początkowej.

LEASING?

WYPEŁNISZ W 30 SEKUND!

Leasing czy pożyczka leasingowa - wypełnij formularz i załatw sprawę od ręki.
Leasing? W 30 sek.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web potwierdzają to!