ODPOWIEDZIALNIE?

LEASING!

Wybieraj odpowiedzialnych doradców leasingowych

Odpowiedzialnie, czyli jak? Odpowiedzialność to świadomość, że każdy potencjalny klient poza chęcią sfinansowania nawet najbardziej nietypowej inwestycji niesie ze sobą określoną historię i bagaż, które mogą mu pomóc albo przeszkodzić w uzyskaniu lizingu. Staramy się tę odpowiedzialność, jako solidny pośrednik i doradca finansowy, wspólnie z nim nieść. Przejawia się to w doborze formy leasingowania. W zależności od sytuacji doradzimy leasing operacyjny, leasing zwrotny albo najem długoterminowy nowych aut osobowych. Wymaga to też od nas odpowiedniego doboru warunków i procedury leasingu w taki sposób by pasowały do naszego klienta. By nie wpływały na zachwianie jego stabilności finansowej ale służyły mu skutecznie i z zyskiem, który realnie zapewnia leasing.

Potencjalny leasingobiorca zachęcony sloganem reklamowym albo opierając się na wyliczeniach kalkulatora leasingu, jakich wiele na stronach www różnych firm leasingowych, nierzadko z entuzjazmem wskazuje na obliczoną on-line ale niestety pozorną ofertę leasingu. (Dlatego czytajmy drobnym druczkiem!) Spodziewa się wtedy uzyskać warunki leasingu, na które tak naprawdę liczyć nie może. Przynęta w postaci wyliczonych „super niskich rat leasingowych” wydaje się kusząca. Często się w nią wpada. Jednak rzeczywistość i związane z procedurą leasingową szybkie badanie zdolności leasingowej klienta powoduje, że najczęściej pojawia się u niego rozczarowanie. Wtedy potencjalny leasingobiorca odchodzi z kwitkiem ewentualnie zgadza się na warunki leasingu, których nie uwzględniał wcześniej w swoich oczekiwaniach. A można tego wszystkiego uniknąć.

Bezpłatna porównywarka leasingów od 21 firm i towarzystw leasingowych. Sprawdź, jakie to wygodne i proste.

CZY ZAMÓWIĆ LEASING NA TWOICH WARUNKACH?

Odpowiedz na kilka pytań, które pozwolą nam określić, jaki leasing jest Ci potrzebny. Zapytamy banki i firmy leasingowe o oferty dla Ciebie i porównamy je bezpłatnie by pomóc Ci wybrać najlepiej! Co najważniejsze, odpytania o oferty nie wpłyną na obniżenie zdolności kredytowej Twojej lub Twojej firmy. Sprawdź!

Jak skutecznie wziąć leasing z odpowiedzialnością?

Można przecież dobrać ofertę i warunki leasingu samochodu ciężarowego czy warunki leasingu maszyny budowlanej w sposób odpowiedni i odpowiedzialny. Niezbędne jest przy tym poznanie klienta. Potencjalny leasingobiorca powinien być świadomy, że w jego interesie jest udostępnienie rzetelnych i możliwie szerokich informacji na temat swojej firmy. Chodzi o to by otrzymał skuteczny leasing a nie w niego wpadł, jak w pułapkę. Odpowiedzialność naszych doradców leasingowych to właśnie umiejętność przewidzenia konsekwencji, jakie dla finansów firmowych klienta będzie stanowił udzielony leasing na maszyny rolnicze czy leasing na autokar do jego firmy przewozowej. Przekazanie zatem istotnych informacji oraz niezbędnych dokumentów do leasingu leży w głęboko pojętym interesie leasingobiorcy. Na ich podstawie, nasz doradca będzie mógł dobrać odpowiednie warunki umowy leasingowej i skroić ofertę lizingu na miarę klienta.

Należy w tym miejscu dodać, iż bezpieczeństwo danych przekazywanych w warunkach obowiązywania RODO powinno być dla firm i pośredników leasingowych najwyższym priorytetem. Pamiętajmy zatem, że proces przygotowania umowy leasingowej nie może się odbyć bez zgody potencjalnego klienta na udostępnienie i przetwarzanie wrażliwych informacji. Warto pamiętać, że firmy leasingowe nie dbające o ten aspekt nie powinny budzić wiarygodności w oczach przyszłych leasingobiorców.

Dlaczego w SOS Leasing działamy odpowiedzialnie?

Mając na uwadze aspekty RODO i gwarantując poufność naszą polityką prywatności, staramy się zawsze nawiązać kontakt z klientem by poznać jego potrzeby i możliwości. Apelujemy tym samym do potencjalnych leasingobiorców o podawanie jak najszerszych informacji, które pozwolą nam dobrać ofertę leasingu do jego potrzeb a przede wszystkim aktualnej i spodziewanej kondycji finansowej. Dzięki temu, na etapie podejmowania decyzji leasingowych, przedsiębiorca nie dozna rozczarowania a my pokierujemy procesem lisingowania tak odpowiedzialnie aby w imieniu klienta przygotować ofertę leasingową jak najbardziej przystępną.

Weźmy taki przykład. Jeśli celem leasingu operacyjnego będzie obniżenie kosztów podatkowych w danej firmie – należy to jasno podkreślić w przekazanych nam informacjach. Wiadomym jest bowiem, że leasing zapewnia maksymalną tarczę podatkową firmom poszukującym finansowania zewnętrznego. Dobierzemy wtedy nie tylko odpowiednią ofertę leasingu spośród współpracujących z nami bankowych i pozabankowych firm leasingowych ale również zaproponujemy odpowiednią konstrukcję warunków umowy leasingowej by doprowadzić do maksymalizacji korzyści podatkowych. Ma to bardzo duże znaczenie bo np. wystarczy odpowiednio ustalić wysokość wpłaty własnej by osiągnąć o wiele lepsze korzyści fiskalne z leasingu dla swojej firmy. Wiedząc to zaproponujemy rozwiązanie optymalne.

Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że:

skorzystaj z naszej szerokiej oferty pozyskiwania finansowania w drodze leasingu i wypełnij krótki wniosek o leasing on-line.

Pamiętaj przy tym, że odpowiedzialność to nasza świadomość, że Twoja firma nie może się rozwijać bez leasingu.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy!

zadzwonić: +48 732 737 776