fbpx

ODPOWIEDZIALNIE!

LEASING OPERACYJNY CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH, NACZEP I AUTOBUSÓW

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ LEASINGU

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO DORADZTWA JUŻ TERAZ

Wybieraj odpowiedzialnych dostawców usług leasingowych.

Odpowiedzialnie, czyli jak? Odpowiedzialność to świadomość, że każdy potencjalny klient poza chęcią sfinansowania swojej inwestycji niesie ze sobą określoną historię i bagaż, które mogą mu pomóc albo przeszkodzić w uzyskaniu lizingu. Staramy się tą odpowiedzialność, jako pośrednik finansowy, wspólnie z nim ponosić. Przejawia się to w doborze formy i kształtu warunków leasingu w taki sposób by pasował do naszego klienta. By nie wpływał na zachwianie jego stabilności finansowej ale służył mu skutecznie i z zyskiem. …a nie jest to bynajmniej sprawa prosta.

Klient często zachęcony sloganem reklamowym albo opierając się na wyliczeniach kalkulatora, dostępnego nierzadko na różnych stronach firm leasingowych, z entuzjazmem wskazuje na daną ofertę leasingu. Spodziewa się wtedy uzyskać warunki, na które tak naprawdę liczyć nie może. Przynęta, która go przyciąga wydaje się kusząca. Rzeczywistość i związane z procedurą leasingową badanie zdolności leasingowej powoduje, że pojawia się rozczarowanie. Wtedy klient odchodzi z kwitkiem ewentualnie zgadza się na warunki leasingu, których nie uwzględniał wcześniej w swoich oczekiwaniach.

Jak skutecznie występować o leasing z odpowiedzialnością?

A przecież można dobrać ofertę i warunki leasingu w sposób odpowiedni i odpowiedzialny. Niezbędne jest przy tym poznanie klienta. Potencjalny leasingobiorca musi być świadomy, że w jego interesie jest udostępnienie rzetelnych i możliwie szerokich informacji. Chodzi o to by otrzymał leasing a nie w niego wpadł, jak w pułapkę. Odpowiedzialność brokera to właśnie umiejętność przewidzenia konsekwencji, jakie dla finansów firmowych klienta będzie stanowił udzielony leasing. Przekazanie zatem istotnych informacji oraz niezbędnych dokumentów leży w głęboko pojętym interesie leasingobiorcy. Na ich podstawie, leasingodawca będzie mógł dobrać odpowiednie warunki umowy leasingowej i skroić ofertę lizingu na miarę swojego klienta.

Należy w tym miejscu dodać, iż bezpieczeństwo danych i informacji przekazywanych w warunkach obowiązywania RODO jest dla firm i pośredników leasingowych najwyższym priorytetem. Pamiętajmy jednak, że proces przygotowania umowy nie może się odbyć bez zgody potencjalnego klienta na ich udostępnienie i przetwarzanie. Warto pamiętać, że firmy nie dbające o ten aspekt nie powinny budzić wiarygodności w oczach przyszłych leasingobiorców.

Dlaczego w SOS Leasing działamy odpowiedzialnie?

Mając na uwadze aspekt RODO i gwarantując poufność naszą polityką, staramy się zawsze porozmawiać z klientem by poznać jego potrzeby i możliwości. Apelujemy tym samym o podawanie jak najszerszych informacji, które pozwolą nam dobrać ofertę do jego potrzeb a przede wszystkim aktualnej i spodziewanej kondycji finansowej. Dzięki temu, na etapie podejmowania decyzji leasingowych, przedsiębiorca nie dozna rozczarowania a my pokierujemy procesem tak odpowiedzialnie, by w imieniu klienta przygotować ofertę jak najbardziej przystępną.

Weźmy taki przykład. Jeśli celem leasingu będzie obniżenie kosztów podatkowych w danej firmie – należy to jasno podkreślić w przekazanych nam informacjach. Dobierzemy wtedy nie tylko odpowiednią ofertę spośród współpracujących z nami firm leasingowych ale również zaproponujemy odpowiednią konstrukcję warunków umowy by doprowadzić do maksymalizacji korzyści podatkowych. Ma to bardzo duże znaczenie bo np. wystarczy odpowiednio ustalić wysokość wpłaty własnej by osiągnąć o wiele lepsze walory fiskalne dla danej firmy. Wiedząc to zaproponujemy rozwiązanie optymalne.

Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że:

  • stracisz zlecenie albo zerwą z Tobą kontrakt bo nie będziesz mógł sfinansować wybranej maszyny lub urządzenia,
  • wertujesz oferty a istota problemu tkwi w ryzyku, które stanowisz dla leasingodawców i jesteś odprawiany z kwitkiem,
  • twoja liczba punktów w BIK-u okazała się za niska by pozyskać niezbędne finansowania,
  • w reklamach podają, że otrzymasz leasing na 101% a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna,

skorzystaj z naszej szerokiej oferty pozyskiwania finansowania w drodze leasingu i wypełnij wniosek o leasing on-line.

Pamiętaj przy tym, że odpowiedzialność to nasza świadomość, że Twoja firma nie może się rozwijać bez leasingu.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy w 5 minut!

zadzwonić: +48 732 737 776

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny