fbpx

SZYBKO!

LEASING MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH ORAZ DROGOWYCH

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ LEASINGU

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO DORADZTWA JUŻ TERAZ

Czy zawsze można liczyć na szybkie pozyskanie leasingu?

Szybko, czyli jak? Szybki leasing to, na rynku leasingowym, procedura z reguły zarezerwowana dla typowych i łatwo zbywalnych środków trwałych. Najczęściej dotyczy to przedmiotów leasingu o względnie niskiej wartości oraz leasingobiorców z „czystym kontem”, którzy posiadają pełną zdolność leasingową.

To stwierdzenie może wprowadzać niepewność, to prawda. Nie oznacza to jednak, że dla bardziej złożonych transakcji i przedmiotów o znacznej wartości, nietypowych i niezbyt łatwo zbywalnych, dla których trudno zastosować procedury uproszczone udzielania leasingu, nie może być mowy o szybkim załatwieniu sprawy. Warto też zauważyć, że procedura kredytowa jest jeszcze bardziej karkołomna niż procedury przyznawania leasingu.

Dlatego, przy dobrej woli potencjalnego leasingobiorcy oraz przy naszym standardowym podejściu do każdego klienta, kwestia leasingu może zostać zamknięta nawet w kilka dni. To dobry argument, kiedy czas ucieka, prawda?

Dlaczego SOS Leasing pozyskuje leasing relatywnie szybko?

Wiemy bowiem, że czas to pieniądz a we współczesnym świecie czasu często brakuje. Dlatego służymy wsparciem, by możliwie jak najszybciej przygotować dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę leasingową i poddać ją procedowaniu. Oczywiście, jeśli wyrazisz na nią zgodę.

Nie chcemy zabierać Ci czasu, który chcesz przeznaczać na rozwój swojej firmy lub działalności gospodarczej. Stąd też, jeśli zgłaszasz się do nas, masz gwarancję, że leasing, który zaproponujemy na Twój upatrzony środek trwały, zostanie Ci przyznany w maksymalnie najkrótszym możliwym czasie.

Jeśli chcesz otrzymać decyzję wstępną dotyczącą leasingu w sytuacji gdy:

skorzystaj z aplikacji o leasing on-line i podając więcej szczegółów dotyczących Twoich oczekiwań dotyczących leasingu. Tylko wtedy będziemy mogli szybko przygotować odpowiednią i adekwatną do Twoich potrzeb ofertę leasingową.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy w 5 minut!

zadzwonić: +48 732 737 776

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny