SZYBKO?

POTRZEBY!

Czy szybki leasing istnieje?

Szybko czyli jak? Szybki leasing to, na rynku leasingowym, procedura z reguły zarezerwowana dla typowych i łatwo zbywalnych przedmiotów leasingu – typowego ciągnika siodłowego z naczepą marki Scania, używanego lub nowego samochodu osobowego marki Skoda czy koparko-ładowarki marki Catepillar. Najczęściej dotyczy to przedmiotów leasingu o względnie niskiej wartości oraz leasingobiorców z „czystym kontem”, którzy posiadają pełną zdolność leasingową.

To stwierdzenie może wprowadzać niepewność – czy tylko na takie przedmioty? Nie. Oznacza to tyle, że dla bardziej złożonych transakcji, przedmiotów leasingowych o znacznej wartości, nietypowych i niełatwo zbywalnych, dla których trudno zastosować procedury uproszczone udzielania leasingu, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Coś jak przy procedurze kredytowej, która jest jeszcze bardziej karkołomna od względnie prostej i szybkiej procedury przyznawania leasingu.

Dlatego, przy dobrej woli potencjalnego leasingobiorcy oraz przy naszym standardowym podejściu do każdego klienta, kwestia leasingu może zostać zamknięta nawet w kilka dni. To dobry argument, kiedy czas goni.

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Leasing SOS pozwala szybko wziąć leasing

Wiemy bowiem, że czas to pieniądz a we współczesnym świecie biznesu czasu często brakuje. Dlatego służymy wsparciem, by możliwie jak najszybciej przygotować dla twojej firmy najbardziej korzystną ofertę leasingową i poddać ją procedowaniu. Oczywiście, jeśli wyrazisz na nią zgodę.

Nie chcemy zabierać czasu, który możesz przeznaczać na rozwój swojej firmy i działalności gospodarczej. Stąd też, jeśli zgłaszasz się do nas pamiętaj, iż otrzymujesz gwarancję, że leasing, który zaproponujemy na twój upatrzony samochód osobowy lub dostawczy albo niezbędną maszynę produkcyjną, zostanie przyznany w maksymalnie najkrótszym możliwym czasie.

Jeśli chcesz otrzymać decyzję wstępną dotyczącą leasingu w sytuacji gdy:

skorzystaj z aplikacji o leasing online i podaj więcej szczegółów dotyczących Twoich oczekiwanych warunków leasingu. Tylko wtedy będziemy mogli szybko przygotować odpowiednią i adekwatną do potrzeb twojego przedsiębiorstwa ofertę leasingową.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy!

zadzwonić: +48 732 737 776