1. Możesz sfinansować nim praktycznie każde firmowe potrzeby i zachcianki:

2. Obsługa w centrach leasingu zapewnia Ci pewność, komfort oraz:

Filary działalności firmy Leasing SOS: dlaczego leasing z nami?

Leasing SOS to rozwiązanie dla każdego podmiotu gospodarczego – od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przez spółki cywilne, jawne i rolników, po spółki prawa handlowego i jednostki komunalne oraz podmioty budżetowe – pragnących sfinansować posiadanie określonych środków trwałych lub wartości niematerialnych lub prawnych przy udziale środków zewnętrznych czyli leasingu.

Warunkiem skorzystania ze wsparcia specjalistów Leasing SOS jest zamiar zakupu nowego lub używanego sprzętu, pojazdu, maszyny lub urządzenia czy też sprzętu specjalistycznego, oprogramowania, nieruchomości albo innych przedmiotów, których zakres i przeznaczenie może być bardzo zróżnicowane. Ta różnorodność jest uzależniona od branży w jakiej działa zainteresowana leasingiem firma.

Warunkiem sine qua non jest bieżący brak środków pieniężnych lub świadoma niechęć do blokowania własnej gotówki, którą można przeznaczyć na cele inne niż te, które łatwo finansuje się leasingiem. Lepiej mieć pewien zapas gotówki, którą można przeznaczać na bieżącą działalność niż pozbycie się jej (poprzez gotówkowy zakup np. samochodu osobowego) i – wobec jej braku – niemożność finansowania bieżących zobowiązań.

Specjalności naszej kuchni leasingowej: dlaczego leasing z SOS?

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i wysoki standard obsługi klienta, jego satysfakcję z uzyskanego finansowania oraz jak najwyższy profesjonalizm i rzetelność w świadczeniu usług. Nie zapominamy przy tym o szacunku i budowaniu relacji, które oparte o wzajemne zaufanie, rodzą doskonałe wyniki w przyszłości.

Wśród wielu ofert leasingowych dostępnych na rynku trudno się odnaleźć. osoby cierpliwe i wnikliwe z pewnością same znajdą odpowiednią ofertę dla siebie i swojej firmy. Nasza działalność to odpowiedź na zapotrzebowanie na leasing zgłaszane przez osoby, które chcą załatwić cały proces leasingowy „w jednym okienku”. Nasi klienci otrzymują leasing „szyty na miarę”. Oczywiście to Ty, jako nasz klient masz słowo decydujące w ostatecznym wyborze oferty. Same oferty przygotowujemy w oparciu wieloletnie doświadczenie oraz znajomość warunków i procedur wewnętrznych leasingodawców.

Nastawienie na zadowolenie: dlaczego leasing z Leasing SOS?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować procedury uproszczone (z niewielką ilością dokumentów czy zaświadczeń). Nie zawsze jest to jednak możliwe, szczególnie w kontekście tych leasingobiorców, którzy nie posiadają wystarczającej zdolności leasingowej. Jednak w ich imieniu – jeśli naprawdę chcą uzyskać lising walczymy do końca!

Możesz nas sprawdzić i przekonać się dlaczego leasing z nami jest trafionym wyborem wypełniając formularz online.

Ile zapytań o leasing wysłałeś już do tej pory?

Jak zaciekawił artykuł/tekst?