Finansujemy bowiem:

 

Oferujemy w zamian:

Filary działalności firmy S.O.S. Leasing: dlaczego leasing z nami?

SOS Leasing to rozwiązanie dla każdego podmiotu gospodarczego – od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przez spółki cywilne, jawne i rolników, po spółki prawa handlowego i jednostki komunalne oraz podmioty budżetowe – planującego zakup nowego lub używanego sprzętu, pojazdu, maszyny lub urządzenia, nie posiadającego lub nie wyrażającego chęci do blokowania własnych środków finansowych ale pragnącego sfinansować jego posiadanie przy udziale środków zewnętrznych – leasingu.

Specjalności naszej kuchni leasingowej: dlaczego leasing z nami?

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i wysoki standard obsługi klienta, jego satysfakcję z uzyskanego finansowania oraz jak najwyższy profesjonalizm i rzetelność w świadczeniu usług. Nie zapominamy przy tym o szacunku i budowaniu relacji, które oparte o wzajemne zaufanie, rodzą doskonałe wyniki w przyszłości.

Nastawienie na zadowolenie: dlaczego leasing z nami?

Gdy tylko jest taka możliwość, skłaniamy się by w stosunku do naszych klientów stosować procedury uproszczone. Nie zawsze jest to jednak możliwe, szczególnie w kontekście tych leasingobiorców, którzy nie posiadają wystarczającej zdolności leasingowej. Jednak w ich imieniu – jeśli naprawdę chcą uzyskać lizing – walczymy do końca!

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz. NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny