Kalkulacja rat leasingu przeprowadzana jest w oparciu o średnie oprocentowanie stosowane przez towarzystwa leasingowe w przeciągu ostatnich 30 dni. Uwzględnia średnie marże narzucane przez leasingodawców w ostatnim miesiącu oraz aktualną stawkę WIBOR1M.
Kalkulator leasingu samochodu ciężarowego o DMC powyżej 3,5 t.
- Na podstawie podanych parametrów na leasing samochodu ciężarowego kalkulator obliczy wysokość rat za leasing ciężarówki oraz rzeczywisty koszt leasingowy samochodów ciężarowych w ujęciu procentowym.
- Przeprowadzone kalkulacje będą miały zastosowanie dla leasingu samochodów ciężarowych oraz transportu ciężkiego. Jeśli planujesz wyleasingować ciągniki siodłowe to skorzystaj z → kalkulatora leasingu ciągników siodłowych, naczep i przyczep.
- Możesz wielokrotnie zmieniać parametry leasingu ciężarówki w kalkulatorze i dopasowywać w ten sposób oprocentowanie oraz ostateczny koszt na leasing samochodów ciężarowych do własnych możliwości finansowych.
Czym jest kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych?
Kalkulator rat za leasing samochodu ciężarowego to narzędzie, które pozwala na symulację realnych warunków finansowych, jakie oferują polskie firmy leasingowe na leasing operacyjny samochodów ciężarowych nowych oraz używanych, w tym pojazdów specjalistycznych np. przy leasingu lawet. Mówiąc wprost jest to kalkulator opłat za leasing ciężarówki.
Warunki ofert polskich leasingodawców często się zmieniają dlatego samodzielne obliczanie raty leasingowej samochodu ciężarowego może być uciążliwe i odbiegające od realiów rynku finansowego. Dzięki bieżącej analizie ofert – dokonywanej przez Leasing SOS – powyższy leasing samochodu ciężarowego kalkulator pozwala na rzeczywistą symulację leasingu ciężarówki. Leasing samochodów ciężarowych kalkulator uwzględnia bowiem aktualną stawkę WIBOR oraz średnią wysokość oprocentowania oraz średnie marże stosowane przez współpracujące z nami firmy leasingowe, w tym m.in:
- Alior Leasing
- Impuls Leasing
- mLeasing
- BNP Paribas Leasing
- Millennium Leasing
- Ing Lease
- Pekao Leasing
- EFL
- PKO Leasing
- Idea Getin Leasing
- Santander Leasing
- Leasing Polski
Co ważne, wyliczeń jakie zaprezentuje kalkulator leasingu samochodu ciężarowego nie powinny być traktowane jako wiążąca oferta tych instytucji finansowych. Wynika to z faktu, że kalkulator leasingu ciężarówki dokonuje obliczeń na podstawie uśrednionych marż i wysokości oprocentowania stosowanego przez wymienionych powyżej leasingodawców.
Z uwagi na to, iż kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych zarówno używanych, jak i nowych ukazuje uśredniony koszt leasingu liczony w oparciu o rzeczywistą ofertę firm leasingowych bardzo ważne jest by przesłać do nas zapytanie ws leasingu interesującej Cię ciężarówki.
Dzięki temu, na podstawie wybranych parametrów leasingu, wpisanych przez Ciebie w kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych, będziemy w stanie przygotować oficjalne i wiążące oferty.
Leasing samochodu ciężarowego kalkulator – jak z niego skorzystać?
Leasing ciężarówki kalkulator to bardzo praktyczne narzędzie jeśli chcesz oszacować ile wyniesie miesięczna rata leasingu samochodu ciężarowego oraz jego całkowity koszt.
Musisz tylko wybrać podstawowe dane: wpłatę inicjalną, kwotę wykupu i czas trwania leasingu oraz stan samochodu ciężarowego – nowy czy używany. Otrzymasz kalkulację rat na leasing ciężarówki netto (bez VAT), a po kolejnym kliknięciu poznasz prognozowany koszt całkowity leasingu.
Jednak na tym nie kończą się walory jakie prezentuje kalkulator na leasing samochodu ciężarowego!
Leasing ciężarówki – kalkulator wielokrotnego użytku
Planując leasing samochodów ciężarowych z pewnością będziesz rozważać różne opcje, np. finansowanie z niską lub wysoką wpłatą inicjalną albo długi lub krótki okres trwania umowy na leasing ciężarówki. Leasing samochodu ciężarowego kalkulator przychodzi Ci tu z pomocą.
Możesz dowolnie i wielokrotnie zmieniać preferencje, które wpiszesz w formularz kalkulatora leasingu ciężarówki. Dzięki temu „złożysz” leasing dopasowany do Twoich preferencji i możliwości finansowych.
Jakie parametry na leasing samochodów ciężarowych kalkulator wymaga do podania?
Warunki leasingu na transport ciężki będą różniły się w zależności od zmiennych, które podasz w kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych:
- Wpłata inicjalna – możesz wybrać między 1 proc. a 45 proc. wartości samochodu ciężarowego.
- Okres leasingu – dla ciężarówek zawiera się przeważnie w przedziale od 2 do 7 lat. Pamiętaj, że im dłuższy okres finansowania wybierzesz tym koszt leasingu będzie wyższy!
- Kwota wykupu – tutaj masz wybór między 1 proc. a 40 proc. Przy czym musisz pamiętać, że im dłuższy okres leasingu wybierasz tym niższą kwotę wykupu możesz zastosować. W niektórych przypadkach istnieje możliwość podwyższenia kwoty wykupu nawet do 45% jednak wymaga to indywidualnych negocjacji z firmą leasingową, które przeprowadzimy za Ciebie.
Od czego zależy wysokość raty za leasing samochodu ciężarowego?
Podkreślenia wymaga fakt, że oficjalna kalkulacja rat leasingu samochodu ciężarowego będzie się niewiele różnić od obliczeń, które dostarczy Ci powyższy leasing ciężarówki kalkulator. Jeśli wystąpią różnice to będą one wynikać z tego, iż firmy leasingowe do obliczenia oprocentowania leasingu biorą pod uwagę m.in.:
- Zdolność kredytową Twoją i/lub Twojej firmy (im bardziej ryzykowna jest kondycja finansowa Twojej firmy tym wyższy będzie koszt leasingu).
- Cenę ciężarówki, którą chcesz wziąć w leasing operacyjny (im droższy samochód ciężarowy przy słabej zdolności kredytowej tym większa szansa nawet na odmowę finansowania).
- Wysokość wpłaty inicjalnej (im wyższą wpłatę wstępną za ciężarówkę zaproponujesz tym bardziej – w oczach leasingodawcy – będziesz wyglądać na wiarygodnego klienta).
- Stan i wiek samochodu ciężarowego (im starszy pojazd tym oprocentowanie będzie wyższe).
- Preferowany okres leasingu, który determinuje wysokość raty za leasing ciężarówki.
W kalkulatorze rat leasingu samochodu ciężarowego możesz zmieniać podstawowe parametry leasingu wielokrotnie w taki sposób aby koszt leasingu ciężarówki dopasować do możliwości finansowych własnej firmy. Dzięki temu, z dużym prawdopodobieństwem, uzyskana symulacja leasingu będzie zbliżona do tej, którą ostatecznie uda się uzyskać dla Ciebie od najlepszych firm leasingowych.
Leasing ciężarówki – kalkulator i co dalej?
Kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych pozwoli Ci wybrać najlepszą ofertę spośród propozycji ponad 20 banków i instytucji leasingowych, z którymi współpracujemy.
Korzystając z tego narzędzia masz pewność, że uwzględniasz tylko aktualne, najnowsze oferty leasingodawców.
Kalkulacja wysokości rat leasingu i kosztu całkowitego leasingu samochodu ciężarowego to nie wszystko.
Jeśli wybrałeś parametry, które Cię satysfakcjonują i znasz już uśredniony koszt leasingu to od ręki zamówisz leasing na samochód ciężarowy według tych parametrów! Wystarczy jedno kliknięcie, a my przekażemy Twoje zamówienie do leasingodawców. Zapytamy o leasing samochodu ciężarowego dla Ciebie, a odpowiedź – oficjalne oferty – dostaniesz w ciągu 12 godzin.
To bardzo wygodne rozwiązanie – nie musisz samodzielnie przeszukiwać dziesiątek ofert najróżniejszych firm. Uciążliwą pracę wykonamy za Ciebie. Wystarczy, że użyjesz leasing ciężarówki kalkulator i podasz w nim podstawowe dane dotyczące warunków finansowania.
Kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych – najważniejsze cechy
Kalkulator rat za leasing samochodu ciężarowego to intuicyjne narzędzie pomocnicze. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że jego wyliczenia stanowią wstępną propozycję na leasing ciężarówki. Pokaże on średni koszt i wyliczy ratę leasingu za nowy albo używany samochód ciężarowy bazując na rzeczywistych ofertach leasingodawców, których reprezentujemy. Kalkulacja leasingu samochodu ciężarowego uzyskania z powyższego narzędzia nie będzie zatem oficjalną ofertą tych firm i nie może być traktowana, jako ostateczna. Jest zatem wskazane – bo bardzo przyspieszy to proces pozyskania leasingu na ciężarówkę – by obliczenia leasingu, które najbardziej Ci odpowiadają przesłać do nas. Będziemy wtedy mogli skierować się do firm leasingowych po najlepszą ofertę dla Ciebie.
Nie tylko leasing samochodu ciężarowego – kalkulator innych środków trwałych
Oprócz leasingu samochodów ciężarowych małe i średnie przedsiębiorstwa chętnie biorą leasing na inna środki trwałe.
Dlatego warto pamiętać, że udostępniamy też inne kalkulatory leasingowe, które możesz z powodzeniem użyć do obliczenia raty leasingu operacyjnego za popularne maszyny i urządzenia, wyliczenia rat za leasing ciągników siodłowych, naczep i przyczep, przeprowadzenia symulacji leasingu samochodów osobowych, dostawczych i motocykli a także przeprowadzenia kalkulacji rat leasingu niezbędnego sprzętu i narzędzi.
Mechanizm korzystania i funkcjonowania każdego kalkulatora jest podobny – musisz podać parametry, na podstawie których otrzymasz informacje o wysokości rat i koszcie całkowitym leasingu na wybrany środek trwały.
Sprawdź też kalkulacje leasingu na samochody osobowe, dostawcze lub samochody ciężarowe:
- Alfa Romeo Leasing Kalkulator
- Aston Martin Leasing Kalkulator
- Audi Leasing Kalkulator
- Bentley Leasing Kalkulator
- BMW Leasing Kalkulator
- Chevrolet Leasing Kalkulator
- Chrysler Leasing Kalkulator
- Citroen Leasing Kalkulator
- Dacia Leasing Kalkulator
- DAF Leasing Kalkulator
- Ferrari Leasing Kalkulator
- Fiat Leasing Kalkulator
- Ford Leasing Kalkulator
- GMC Leasing Kalkulator
- Honda Leasing Kalkulator
- Hummer Leasing Kalkulator
- Hyundai Leasing Kalkulator
- Infiniti Leasing Kalkulator
- Iveco Leasing Kalkulator
- Jaguar Leasing Kalkulator
- Jeep Leasing Kalkulator
- Kia Leasing Kalkulator
- Lancia Leasing Kalkulator
- Land Rover Leasing Kalkulator
- Lexus Leasing Kalkulator
- MAN Leasing Kalkulator
- Maserati Leasing Kalkulator
- Mazda Leasing Kalkulator
- Mercedes Leasing Kalkulator
- Mini Leasing Kalkulator
- Mitsubishi Leasing Kalkulator
- Nissan Leasing Kalkulator
- Opel Leasing Kalkulator
- Peugeot Leasing Kalkulator
- Porsche Leasing Kalkulator
- Renault Leasing Kalkulator
- Scania Leasing Kalkulator
- Seat Leasing Kalkulator
- Skoda Leasing Kalkulator
- SsangYong Leasing Kalkulator
- Subaru Leasing Kalkulator
- Suzuki Leasing Kalkulator
- Tesla Leasing Kalkulator
- Toyota Leasing Kalkulator
- Volkswagen Leasing Kalkulator
- Volvo Leasing Kalkulator