Kalkulator leasingu liczy aktualną wysokość rat i uwzględnia bieżące oprocentowanie

Siła obliczeń

Kalkulator rat leasingu operacyjnego samochodu ciężarowego

Wyliczenia z kalkulatora przedstawią Ci wysokość rat, których możesz spodziewać się zamawiając leasing u dowolnego towarzystwa leasingowego w tym każdego, które reprezentujemy. Wyliczona rata leasingu uwzględnia średnie marże oraz oprocentowanie stosowane przez banki i firmy leasingowe w przeciągu ostatnich 4 tygodni. Jeśli masz zamiar wziąć leasing licz się z kosztem, który tutaj wyliczysz.

K.3 Kalk rat ciężar

Wprowadź parametry do obliczeń

84mies.
24mies.84mies.

2. STAN POJAZDU?*
bez VAT
z VAT
%

45%
0%45%

Wartość netto (bez VAT)

40%
1%40%

Wartość netto (bez VAT)


Dla wprowadzonych parametrów (okres, wpłata, wykup, stan i cena), powyższa kalkulacja stanowi średnią, miesięczną ratę leasingu operacyjnego liczoną na podstawie warunków uzyskanych w ramach:

samochodów ciężarowych oraz specjalistycznych, które zostały zawarte przez naszych klientów w najpopularniejszych towarzystwach leasingowych od początku bieżącego roku.


%
Wartość ostateczna całkowitego kosztu leasingu może się różnić u różnych leasingodawców. Na jej ostateczny kształt ma wpływ m.in. sam przedmiot leasingu, wewnętrzne warunki i procedury leasingodawcy oraz wiarygodność finansowa leasingobiorcy, w tym długość prowadzenia biznesu, dochody oraz ewentualne zaległości odnotowane w BIK, KRD.

PRZEDMIOT I KONTAKT DO CIEBIE

Szef BOK

Nasz zespół wykona Twoje zlecenie drobiazgowo, z zachowaniem najwyższych standardów i najszybciej, jak to możliwe przy bieżących warunkach rynkowych. Zaczynamy?
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia,
Grzegorz Wilczyński
Szef BOK

Aktywny, którym dysponujesz na co dzień
Klauzula RODO*