Tutaj zamówisz leasing na autobus w 30 sek. Zapytanie o leasing autobusu wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Leasing na autobus

Czy masz już autobus na oku? Nasi klienci wybierają wśród wielu popularnych i mniej powszechnych producentów autokarów m.in, takich marek jak Avia, DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Plaxton, Renault, San, Saurer, Scania, Solaris, Van Hool, VDL czy Volvo. Choć leasing na autobusy oferuje wiele firm finansowych to w rzeczywistości tylko nieliczne posiadają dobre oferty na leasing autobusu. Czy wiesz, które to firmy?

Na leasing.sos.pl oferujemy korzystne warunki leasingu autobusów i autokarów. To wszystko dzięki zapewnieniu szerokiego wyboru ofert tylko od wybranych firm leasingowych, z którymi współpracujemy, które znamy i możemy polecić ich ofertę z ręką na sercu. Upatrzony autokar w leasingu zamówisz w wygodnej formule – wystarczy wypełnić ten wniosek o leasing online! Gwarantujemy, że otrzymasz finansowanie, które zapewni Ci optymalny bilans między kosztami a przychodami z inwestycji w autobus.

Jeśli chcesz sprawdzić ile kosztuje leasing autobusu skorzystaj z kalkulatora leasingu dostępnego pod adresem: https://leasing.sos.pl/kalkulator-leasing-operacyjny-samochodu-ciezarowego/. Choć jest to kalkulator przeznaczony dla obliczeń leasingu samochodów ciężarowych to sprawdzisz nim ile kosztuje leasing autobusu w orientacyjnym kształcie. Pomoże Ci to przewidzieć szacunkowe koszty, z którymi musisz się liczyć sięgając po autobusy w leasingu.

Kiedy sięgać po leasing autobusów?

Leasing autobusów to bardzo opłacalne rozwiązanie dla tych firm przewozowych, które planują zakupić nowy albo używany autobus by wykorzystać dźwignię finansową w rozwijaniu swojej działalności przewozowej.

To również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy myślą o pozyskaniu autokarów na potrzeby wewnętrzne swoich firm np. do przewozu pracowników. Z leasingu autobusów korzystają także spółki sportowe by wozić swoich zawodników na mecze wyjazdowe.

Dlaczego warto brać autobusy w leasing?

 • Gdyż nie dokonujesz zakupu pojazdu za gotówkę czy też na kredyt. Dzięki temu zaliczasz wydatki leasingowe bezpośrednio w koszty i to o wiele szybciej niż gdybyś amortyzował autobus jako środek trwały wprowadzony na stan.
 • Gdyż procedura udzielenia kredytu jest bardziej złożona i znacznie dłuższa niż w przypadku procedury zawarcia umowy leasingu.
 • Ponieważ wolumen dokumentów wymaganych przy kredycie vs leasing operacyjny jest znacznie większy.
 • Gdyż obniżasz swoje koszty podatkowe – ratę leasingową, wydatki na ubezpieczenie czy związane z eksploatacją wliczasz w koszty.
 • Albowiem – w przypadku problemów z komornikiem – dysponujesz środkiem transportu, który jest własnością firmy leasingowej – windykator nie może go zając!
 • Gdyż dostajesz gwarancję wykupienia użytkowanego pojazdu po zakończeniu okresu leasingowego za minimalną kwotę.
 • Bo nie dotyczą Cię limity amortyzacyjne, które działają z chwilą zakupu na kredyt czy gotówkę – zaliczasz po prostu kwoty, które widnieją na fakturze leasingowej w koszty działalności.
 • Gdyż zdolność kredytowa pozostaje niezmieniona – leasing operacyjny ujmujesz w księgach rachunkowych swojej firmowy jako koszt uzyskania dochodu.
 • Bowiem nie wykładasz wszystkich wolnych środków na zakup autobusu – zapewniasz tym samym płynność finansową dla działalności gospodarczej, którą prowadzisz.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Dla kogo przeznaczony jest leasing autobusu?

Leasing autobusów to rozwiązanie dla:

 • Osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Spółek jawnych, cywilnych i komandytowych.
 • Spółek z o.o.
 • Pozostałych form organizacyjnych: inne spółek prawa handlowego; podmiotów państwowych, komunalnych jednostek organizacyjnych, komunalnych podmiotów budżetowych.

Udając się do banku możesz liczyć tylko na ofertę tego jednego banku. Bez możliwości porównania jej w szerszym kontekście.

Musisz wiedzieć, iż rankingi leasingów bankowych nie istnieją. Z prostej przyczyny. Każdy leasing jest „krojony na miarę” tzn., że każdy analizowany jest osobno a czynniki, które wpłyną na ostateczną cenę autobus leasingu nie zależą tylko od warunków, które oferuje bank (do której zalicza się marża banku za udzielenie leasingu + oprocentowanie banku + WIBOR). Zależy on również od zdolności do zaciągania zobowiązań przez Ciebie lub Twoją firmę oraz od przedmiotu leasingu – wieku czy stanu autobusu.

By mieć możliwość wyboru najtańszego albo najkorzystniejszego leasingu na autobus (tani, nie zawsze oznacza korzystny!) warto kierować się do pośredników leasingowych, którzy mają rozeznanie w większej ofercie niż tylko jednego banku.

Na jakie warunki mogę liczyć rozważając leasing autobusów i autokarów?

 • Osobiste negocjacje warunków umowy. Profesjonalne centra leasingowe takiej jak leasing.sos.pl negocjują warunki leasingu w Twoim imieniu – im też zależy na tym byś otrzymał możliwie najlepszą ofertę na leasing autobusów!
 • Sygnowanie umowy leasingowej u Ciebie w firmie – nie trać czasu na kontakty bezpośrednie, doradca przyjedzie do Ciebie na podpisanie umowy.
 • Brak obostrzeń w kwestii wartości przedmiotu leasingu – jeśli myślisz o bardzo drogim autobusie, jego cena nie powinna stanowić przeszkody do udzielenia leasingu.
 • Maksymalny czas leasingowania – 84 miesiące, choć najczęściej stosuje się okresy 5-6 letnie przy leasingu autobusów.
 • Niski poziom wpłaty inicjalnej – na 1% wartości przedmiotu jest szansa przy dobrej koniunkturze gospodarczej lub potwierdzeniu zawarcia kontraktów przewozowych, dlatego bardziej nastawiaj się na poziom 5-10%.
 • Szansę wyleasingowania autobusu, którego wiek sięgnął nawet 8 lat!
 • Konieczność wyceny rzeczoznawcy dopiero przy wartości netto przedmiotu leasingu powyżej 120 tys. zł.
 • Elastyczne warunki dla przedsiębiorców z negatywną historią w bazach typu BIK, KRD, BRKN i innych.
 • Negocjacyjne podejście do procedur leasingowych przy braku zaświadczeń z ZUS czy US.
 • Czy chcesz zamówić leasing autokaru lub autobusu?
 • Wypełnij wniosek o leasing on-line.
 • Sprawdzimy oferty u wielu leasingodawców i podpowiemy najlepszą ofertę z dostępnych obecnie na rynku.
 • Wstępną decyzję uzyskasz już na drugi dzień!

Czy przyszedł czas na leasing online Twojego autobusu?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert