DAF leasing kalkulator

KALKULATOR LEASINGOWY DAF

Leasing ciągników siodłowych DAF

Kalk rat siodeł
 • 1. Podaj parametry
 • 2. Oblicz ratę
 • 3. Sprawdź koszt
 • 4. Zamów online
10%
1%45%
60(m-ce)
36(m-ce)84(m-ce)
15%
1%35%
JAKI BĘDZIE STAN POJAZDU?*
Oblicz swój leasing!

Leasing samochodów ciężarowych i pojazdów specjalistycznych DAF

Kalk rat ciężar
 • 1. Podaj parametry
 • 2. Oblicz ratę
 • 3. Sprawdź koszt
 • 4. Zamów online
15%
1%45%
60(m-ce)
24(m-ce)84(m-ce)
15%
1%40%
JAKI BĘDZIE STAN POJAZDU?*
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Kalkulacja rat leasingu przeprowadzana jest w oparciu o średnie oprocentowanie stosowane przez towarzystwa leasingowe w przeciągu ostatnich 30 dni. Uwzględnia średnie marże narzucane przez leasingodawców w ostatnim miesiącu oraz aktualną stawkę WIBOR1M.

Dlaczego DAF Kalkulator Leasingowy?

DAF Leasing Kalkulator pozwoli Ci na precyzyjne zapoznanie się z kosztami za finansowanie marki DAF.

Kalkulator Leasing DAF przeprowadza symulacje realnych warunków leasingu w oparciu o oferty ponad 20 najpopularniejszych banków oraz instytucji leasingowych i podaje wysokość raty za leasing, której możesz się spodziewać występując o finansowanie tej marki.

DAF Kalkulator Leasingowy umożliwia Ci zatem samodzielnie sprawdzenie, jak będzie wyglądało finansowanie DAF. Ważne by pod kalkulator podstawiać różne wartości parametrów leasingu – dzięki temu dopasujesz ostateczny koszt finansowania do własnych potrzeb, oczekiwań a przede wszystkich możliwości finansowych.

Co zapewni mi Kalkulator Leasingowy DAF?

Kalkulator Leasingowy DAF poza ratą leasingową oblicza również całkowity koszt leasingu i podaje go w ujęciu procentowym. Wiesz zatem ile realnie będzie kosztował Cię DAF leasing!

Na tym nie koniec! Narzędzie daje Ci możliwość złożenia zamówienia na leasing wg tych parametrów, które samodzielnie wprowadzisz w DAF Kalkulator Leasingowy. Nie musisz robić nic więcej.

Jeśli zatem ustawisz sobie optymalne, wg Twojego uznania, 3 podstawowe parametry leasingu t.j. wpłatę własną, długość trwania umowy na DAF leasing oraz kwotę wykupu to Kalkulator Leasingowy DAF wyśle zapytanie o leasing za Ciebie bezpośrednio do firm leasingowych. Odpowiedź otrzymasz na swój telefon oraz email.

Gdzie DAF Kalkulator Leasingowy wyśle zapytania o oferty?

DAF Leasing Kalkulator wyśle automatyczne zapytania o leasing m.in. do następujących firm leasingowych: Alior Leasing, Impuls Leasing, mLeasing, BNP Paribas Leasing, Millennium Leasing, Ing Lease, Pekao Leasing, EFL, PKO Leasing, Idea Getin Leasing, Santander Leasing, Leasing Polski, SGB Leasing czy BOŚ Leasing.

Analiza otrzymanych ofert i ich porównanie pozwoli na najkorzystniejsze i najbardziej trafne finansowanie dla Ciebie. Bez tracenia czasu na samodzielne wysyłanie ofert i ich porównywanie otrzymasz najlepszą możliwą ofertę z dostępnych aktualnie na rynku finansowym.

DAF Leasing Kalkulator – jak z niego korzystać?

Kalkulator Leasing DAF to bardzo proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci otrzymać najkorzystniejszą ofertę na finansowanie DAF.

Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię zakres:

 • kwoty wpłaty wstępnej,
 • okresu leasingu,
 • kwoty wykupu,

a następnie podasz cenę brutto (z VAT) oraz określisz stan – nowy lub używany. To pozwoli, że DAF Leasing Kalkulator przeprowadzi wyliczenia raty i kosztów leasingu.

Pamiętaj, że parametry te możesz zmieniać i przeprowadzać obliczenia do momentu aż wysokość raty i koszt za leasing będą wydawały się dla Ciebie najkorzystniejsze. Wtedy najlepiej jest podać dane kontaktowe do siebie. Po kliknięciu w przycisk „zamawiam” Kalkulator Leasingowy DAF wyśle prośby o oferty wg zadanych parametrów do firm leasingowych. Wtedy już wystarczy, że będziesz czekać na kontakt ze strony doradcy leasingowego.

Jakie korzyści daje Kalkulator Leasing DAF?

DAF Kalkulator Leasingowy zapewni Ci:

 • Szybkie zapoznanie się ze spodziewaną wysokością raty za finansowanie DAF.
 • W kilku kliknięciach poznanie spodziewanego kosztu za DAF leasing.
 • Możliwość zamówienia leasingu wg własnej konstrukcji jego głównych parametrów.
 • Wielokrotny dobór parametrów i przeliczanie kosztów leasingu online.
 • Dostęp do ofert ponad 20 najważniejszych firm leasingowych w naszym kraju.
 • Oszczędność czasu  – unikniesz żmudnych poszukiwań najlepszej i/lub najtańszej oferty na DAF leasing.
 • Wsparcie doświadczonych doradców leasingowych, którzy specjalizują się w finansowaniu marki DAF.

Jeśli nie DAF Leasing Kalkulator to co innego?

Jeśli interesuje Cię leasing innych przedmiotów to skorzystaj z przygotowanych dla naszych klientów kalkulatorów leasingu. Do najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych kalkulatorów należą:

Zapewnią Ci one te same korzyści, co DAF Leasing Kalkulator!

Sprawdź też kalkulacje leasingu na inne marki samochodów osobowych, dostawczych lub samochodów ciężarowych: