SKUTECZNIE?

FINANSOWANIE!

Jak skutecznie dostać leasing?

Skutecznie, czyli jak? Skuteczność we wszelkich działaniach, nie tylko w zakresie dostarczania produktów finansowych, szczególnie leasingowych zależy od świadomości barier oraz od umiejętności komunikowania się doradcy finansowego z klientem chcącym wziąć leasing.

Najważniejszym jest by podczas procesu realizacji zamówienia wysłuchać leasingobiorcę! Tyle i aż tyle. Nie zawsze ma miejsce przy udzielaniu leasingu! My traktujemy to jako standard.

Odbywa się to poprzez poznanie sytuacji finansowej oraz celu, któremu ma służyć planowana inwestycja. Celem może być np. leasing maszyn budowlanych albo konieczność pozyskania pozabankowego leasingu dla twojej firmy transportowej na samochód ciężarowy.

Nie ma nic dobrego w wabieniu potencjalnych leasingobiorców sloganami reklamowymi czy nierealnymi wyliczeniami leasingowymi. Jeśli zrozumieć to – wtedy każdy dostawca usług leasingowych jest w stanie zapewnić leasingobiorcy finansowanie na optymalnych warunkach. Wymaga to jednak współpracy i zrozumienia z obu stron. Skuteczność będzie w tym przypadku zależała od wzajemnego zaufania i poznania się. To trochę jak u lekarza – trudno mu dobrać metodę leczenia, jeśli nie wykona wcześniej badań krwi.

Naturalnie, w przypadku leasingobiorców z dobrą zdolnością leasingową, dobrymi wynikami finansowymi lub perspektywicznymi kontraktami nie będzie większych problemów w znalezieniu finansowania i jego pozyskaniu. Takie przedsiębiorstwa otrzymają prosty leasing, najczęściej w ramach procedury uproszczonej. Wystarczy złożyć wniosek lizingowy on-line i czekać na kontakt ze strony doradcy leasingowego, który następuje praktycznie od razu.

Ale co w przypadku leasingobiorców z zadłużeniem czy mniejszą wiarygodnością finansową?

Bezpłatna porównywarka leasingów od 21 firm i towarzystw leasingowych. Sprawdź, jakie to wygodne i proste.

CZY ZAMÓWIĆ LEASING NA TWOICH WARUNKACH?

Odpowiedz na kilka pytań, które pozwolą nam określić, jaki leasing jest Ci potrzebny. Zapytamy banki i firmy leasingowe o oferty dla Ciebie i porównamy je bezpłatnie by pomóc Ci wybrać najlepiej! Co najważniejsze, odpytania o oferty nie wpłyną na obniżenie zdolności kredytowej Twojej lub Twojej firmy. Sprawdź!

Kiedy Leasing SOS pomoże w skutecznym sfinansowaniu inwestycji?

Zawsze gdy:

Oznacza to, że twój wniosek o udzielenie finansowania inwestycji w postaci leasingu, szczególnie leasingu operacyjnego, może zostać odrzucony. Wtedy inwestycja, często niezbędna i kluczowa dla twojego przedsięwzięcia odsunie się w czasie lub – co najgorsze – nie zostanie zrealizowana. Jako przedsiębiorca możesz wtedy polec w walce z konkurencją a działalność firmy stanie się niepewna.

Jeśli taki scenariusz nie jest dla ciebie do zaakceptowania to znaczy, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu. SOS Leasing efektywnie pozyskuje finansowanie nawet dla firm, które mają niewystarczającą zdolność finansową.

Współpracując z wieloma dostawcami usług finansowych jesteśmy w stanie zapewnić finansowanie na dobrych i prostych warunkach leasingowych. Przebrniemy przez leasingowe oferty banków, jak i firm oferujących leasing pozabankowy. Sprawdzimy aktualne warunki i procedury leasingowe, które dyktują obecnie leasingodawcy by pomóc spełnić nawet najdziwniejsze oczekiwania leasingowe naszego klienta.

Wybierając naszą drogę do leasingu pozyskasz skutecznie leasing w 4 prostych krokach. Wypełnij od ręki prostą aplikację o leasing on-line. Wróć do swoich codziennych obowiązków, prowadź firmę – my zajmiemy się resztą. Wstępna decyzję przygotujemy w przeciągu kilku godzin od jej wysłania.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy!

zadzwonić: +48 732 737 776