fbpx

SKUTECZNIE!

LEASING SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DOSTAWCZYCH DO 3,5 T

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ LEASINGU

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO DORADZTWA JUŻ TERAZ

Jak skutecznie pozyskać leasingowanie?

Skutecznie, czyli jak? Skuteczność we wszelkich działaniach, nie tylko w zakresie dostarczania produktów finansowych, zależy od świadomości barier oraz od umiejętności komunikowania się z klientem.

Jednym z najlepszych narzędzi podczas procesu realizacji zamówienia złożonego przez potencjalnego leasingobiorcę jest jego wysłuchanie. Odbywa się to poprzez poznanie jego sytuacji finansowej oraz celu, któremu ma służyć planowana inwestycja.

Nie ma nic dobrego w wabieniu potencjalnych klientów sloganami reklamowymi czy nierealnymi wyliczeniami. Jeśli zrozumieć to – wtedy każdy dostawca usług leasingowych jest w stanie zapewnić leasingobiorcy finansowanie na optymalnych warunkach. Wymaga to jednak współpracy i zrozumienia z obu stron. Skuteczność będzie w tym przypadku zależała od wzajemnego zaufania i poznania się. To trochę jak u lekarza – trudno dobrać mu metodę leczenia, jeśli nie wykona wcześniej badań krwi.

Naturalnie, w przypadku leasingobiorców z dobrą zdolnością leasingową, świetnymi wynikami lub perspektywami w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, nie będzie praktycznie żadnych problemów w uzyskaniu finansowania. Takie przedsiębiorstwa otrzymają, najczęściej w ramach procedury uproszczonej, leasing na dany środek trwały. Wystarczy złożyć wniosek lizingowy on-line. Dopełniając niezbędnych formalności firmy otrzymają skuteczne finansowanie. I nie będzie tu nic odkrywczego, jeśli stwierdzić, że taki klient to wymarzony odbiorca każdej firmy czy brokera leasingowego.

Kiedy SOS Leasing pomoże w skutecznym sfinansowaniu inwestycji?

Zawsze a nawet wtedy gdy:

Oznacza to, że Twój wniosek o udzielenie finansowania inwestycji w postaci leasingu, szczególnie operacyjnego, może zostać odrzucony. Wtedy Twoja inwestycja, często niezbędna i kluczowa dla Twojego przedsięwzięcia, odsunie się w czasie lub – co najgorsze – nie zostanie zrealizowana. Jako przedsiębiorca możesz wtedy polec w walce z konkurencją a działalność Twojej firmy będzie niepewna.

Jeśli taki scenariusz nie jest dla Ciebie do zaakceptowania to znaczy, że znalazłeś się w odpowiedni miejscu. S.O.S. Leasing efektywnie pozyskuje finansowanie nawet dla podmiotów, które mają niewystarczającą zdolność finansową.

Współpracując z wieloma dostawcami usług finansowych jesteśmy w stanie zapewnić finansowanie na dobrych warunkach. Przebrniemy przez oferty i warunki, jakie dyktują leasingodawcy by wybrać najpewniejsze rozwiązanie dla naszego klienta.

Wybierz naszą drogę do leasingu i pozyskaj skutecznie leasing w 4 krokach wypełniając aplikację o leasing on-line. Wróć do swoich codziennych obowiązków, prowadź firmę – my zajmiemy się resztą. Wstępna decyzję przygotujemy w przeciągu 24 godzin od jej wysłania.

Możesz też do nas:

napisać: [email protected]

wysłać: SMS o treści SOS na nr 732 737 776 – oddzwonimy w 5 minut!

zadzwonić: +48 732 737 776

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny