I nie mógł pozyskać nowych albo używanych:

Pomóżmy mu wspólnie!

Jesteśmy wyłącznym dostawcą nowego, pozabankowego leasingu operacyjnego dla firm.

Produkt ten skierowany jest do przedsiębiorców, którzy mają trudności z pozyskaniem leasingu w znanych bankach lub firmach leasingowych, takich jak Leasing Polski.

Jeśli Twój klient został odprawiony z kwitkiem – bo miał złe wpisy w bazach BIK, KRD lub komornika na plecach – z nami znajdziesz rozwiązanie jego i swojego problemu.

Niech klient pozostanie z Tobą! Dajmy mu jednak wspólnie możliwość skutecznego sfinansowania potrzebnego mu przedmiotu leasingu!

U nas każdy potencjalny leasingobiorca jest traktowany indywidualnie! Nawet w przypadku nietypowego przedmiotu leasingu nie należy wahać się z pytaniem o możliwość jego sfinansowania. Jesteśmy elastyczni w tej kwestii.

W zamian gwarantujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne oraz nasze atuty, którymi są indywidualne podejście w ocenie wniosków leasingowych oraz elastyczność i zrozumienie problemów leasingobiorców. To duży walor, który powoduje, że produkt nasz zyskuje dużą popularność, szczególnie wśród dotychczasowych klientów Leasingu Polskiego.


Zapraszamy Cię do kontaktu byśmy mogli razem pomóc Twoim klientom!