fbpx

Pomóżmy mu!

 

Jesteśmy wyłącznym dostawcą nowego, pozabankowego leasingu operacyjnego.

Produkt ten skierowany jest do przedsiębiorców, którzy mają trudności z pozyskaniem leasingu w znanych firmach leasingowych w Polsce.

Jeśli Twój klient został odprawiony z kwitkiem – bo miał złe wpisy w bazach lub komornika na plecach – z nami znajdziesz rozwiązanie tego problemu.

Nie zabieramy klientów! Dajemy im oraz Tobie możliwość skutecznego sfinansowania nowych albo używanych:

Każdy leasingobiorca jest traktowany indywidualnie, dlatego nawet w przypadku nietypowych przedmiotów leasingu istnieje możliwość ich sfinansowania. Wystarczy o nie zapytać.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich pośredników i doradców finansowych, którzy chcą pomóc swoim klientom!

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

rozwiń treść klauzuli
jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego zapytania a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego zapytania.

 

W zamian gwarantujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne oraz nasze atuty, którym są przede wszystkim indywidualne podejście w ocenie wniosków leasingowych oraz elastyczność i zrozumienie problemów leasingobiorców. To duży walor, który powoduje, że produkt ten zyskuje dużą popularność, szczególnie wśród dotychczasowych klientów Leasingu Polskiego.

Czy chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili w 505 sekund?


Jeśli wolisz to
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE ON-LINE
albo +48 732 737 776
ZADZWOŃ DO NAS TERAZ

Twój nr tel. nie zostanie przekazany firmom trzecim w celach marketingowych! Posłuży jedynie do telefonicznego lub elektronicznego kontaktu, o który prosisz.
NIE ODDZWONIMY JEDNAK MIĘDZY GODZINĄ 20:00 a 9:00.
Obowiązek informacyjny