I nie mógł pozyskać nowych albo używanych:

Pomóżmy mu wspólnie!

Jesteśmy wyłącznym dostawcą nowego, pozabankowego leasingu operacyjnego dla firm.

Produkt ten skierowany jest do przedsiębiorców, którzy mają trudności z pozyskaniem leasingu w znanych bankach lub firmach leasingowych, takich jak Leasing Polski.

Jeśli Twój klient został odprawiony z kwitkiem – bo miał złe wpisy w bazach BIK, KRD lub komornika na plecach – z nami znajdziesz rozwiązanie jego i swojego problemu.

Niech klient pozostanie z Tobą! Dajmy mu jednak wspólnie możliwość skutecznego sfinansowania potrzebnego mu przedmiotu leasingu!

U nas każdy potencjalny leasingobiorca jest traktowany indywidualnie! Nawet w przypadku nietypowego przedmiotu leasingu nie należy wahać się z pytaniem o możliwość jego sfinansowania. Jesteśmy elastyczni w tej kwestii.

W zamian gwarantujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne oraz nasze atuty, którymi są indywidualne podejście w ocenie wniosków leasingowych oraz elastyczność i zrozumienie problemów leasingobiorców. To duży walor, który powoduje, że produkt nasz zyskuje dużą popularność, szczególnie wśród dotychczasowych klientów Leasingu Polskiego.


Zapraszamy Cię do wypełnienia poniższego formularza byśmy mogli razem pomóc Twoim klientom!


rozwiń treść klauzuli
jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach, 24-100, ul. Słowackiego 2/112 (1 Piętro) będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego zapytania a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego zapytania.