Ogłoszenia poleasingowe na samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe?

Naturalną konsekwencją leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie samochodu ciężarowego po zakończeniu umowy leasingu. Podobnie jak w przypadku wynajmu długoterminowego (choć rzadko stosowanego w przypadku pojazdów ciężarowych), który w istocie jest umową leasingu z wysoką kwotą wykupu, samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe z reguły wracają do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Również w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy transportowe z zaległościami są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanej ciężarówki czy – popularnego „soidła”. W ten sposób trafiają one na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych samochodów ciężarowych, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród różnego typu firm spedycyjnych i transportowych, które cenią sobie stan i jakość ciężarówek w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli samochód ciężarowy nie przekracza swoim wiekiem 4-5 lat – można dla niego spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe ciężarówki w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm logistycznych, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony samochód ciężarowy używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing samochodów ciężarowych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących pojazdy ciężarowe – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nowy ciągnik siodłowy – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe?

Ogłoszenia na ciężarówki poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany samochód ciężarowy wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na ciężarowe samochody poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranej ciężarówki czy ciągnika siodłowego.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych
Alior LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeasingOferty poleasingowe
BOŚ LeasingOferty poleasingowe
EFL LeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
Impuls LeasingOferty poleasingowe
ING LeasingOferty poleasingowe
ING BankOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
mLeasingOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
PKO LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe
SG Equipment LeasingOferty poleasingowe
SGB LeasingOferty poleasingowe