Ogłoszenia poleasingowe na maszyny budowlane i drogowe

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na maszyny budowlane i drogowe?

Naturalną konsekwencją leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie maszyny budowlanej lub drogowej po zakończeniu umowy leasingu. Maszyny wykorzystywane przez branżę budowlaną z reguły wracają do właścicieli czyli firm leasingowych, jeśli leasingobiorca nie wykupi sprzętu. Również w przypadku problemów ze spłatą leasingu, firmy budowlane posiadające zaległości w płatnościach są nierzadko zmuszone zwrócić wyleasingowaną maszynę czy urządzenie. W ten sposób trafiają one na licytacje lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych maszyn budowlanych i drogowych, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć na rynku wtórnym. Znajdują one nabywców wśród firm z branży budowlanej, które cenią sobie stan i jakość maszyn w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli maszyna budowlana nie przekracza swoim wiekiem 5-6 lat – można dla niej przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Maszyny budowlane w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają przedsiębiorcy budowlani, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz wziąć w leasing upatrzoną maszynę budowlaną czy drogową używaną albo pochodzącą z aukcji lub sprzedaży poleasingowej to tutaj możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing maszyn budowlanych i drogowych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących branżę budowlaną – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie maszyny w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nową maszynę budowlaną lub drogową – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenia na poleasingowe maszyny budowlanie i drogowe?

Ogłoszenia na maszyny budowlane poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używana maszyna budowlana lub drogowa wystawiana jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na poleasingowe maszyny budowlane bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest również opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla maszyn budowlanych i drogowych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji maszyn budowlanych i drogowych
mLeasing PoleasingoweOferty poleasingowe mLeasing
Idea Getin PoleasingoweOferty poleasingowe IdeaGetin Leasing
EFL PoleasingoweOferty poleasingowe Europejski Fundusz Leasingowy
PKO Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe PKO Leasing
ING Lease PoleasingoweOferty poleasingowe ING Lease
BOŚ PoleasingoweOferty poleasingowe BOŚ Leasing
ING PoleasingoweOferty poleasingowe ING Bank
Pekao PoleasingoweOferty poleasingowe Pekao Leasing
Alior PoleasingoweOferty poleasingowe Alior Leasing
Santander PoleasingoweOferty poleasingowe Santander Leasing
Millennium PoleasingoweOferty poleasingowe Millennium Leasing
BNP Paribas PoleasingoweOferty poleasingowe BNP Paribas Lease
SG Equipment PoleasingoweOferty poleasingowe SG Equipment Leasing
Siemens PoleasingoweOferty poleasingowe Siemens Finance
Impuls Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe Impuls Leasing
SGB PoleasingoweOferty poleasingowe SGB Leasing