Ogłoszenia poleasingowe na samochody dostawcze

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na samochody dostawcze?

Normalną konsekwencją leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie samochodu dostawczego po zakończeniu umowy leasingu. Podobnie jak w przypadku wynajmu długoterminowego (choć rzadko stosowanego w przypadku aut dostawczych), który w istocie jest umową leasingu z wysoką kwotą wykupu, samochody dostawcze z reguły wracają do właścicieli czyli firm leasingowych. Również w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy z zaległościami są nierzadko zmuszone zwrócić wyleasingowany samochód dostawczy. W ten sposób trafiają one na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych aut dostawczych, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród różnego typu firm, które cenią sobie stan i jakość dostawczaków w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli auto dostawcze nie przekracza swoim wiekiem 3-4 lat – można dla niego spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Dostawczaki w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają przedsiębiorcy, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony samochód dostawczy używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing samochodów dostawczych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących auta dostawcze – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nowy samochód dostawczy – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe samochody dostawcze?

Ogłoszenia na dostawczaki poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany samochód dostawczy wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na dostawcze samochody poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego dostawczaka.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla samochodów dostawczych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji samochodów dostawczych
Alior LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeasingOferty poleasingowe
BOŚ LeasingOferty poleasingowe
CarefleetOferty poleasingowe
EFL LeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
Impuls LeasingOferty poleasingowe
ING LeaseOferty poleasingowe
ING BankOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
mLeasingOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
PKO LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe