Ogłoszenia poleasingowe na motocykle, quady, skutery

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na motory?

Normalną cechą leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie motocykla czy skutera po zakończeniu umowy leasingu. Jeśli nie następuje wykup to pojazd z reguły wraca do właściciela – firmy leasingowej czy flotowej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele motocykli poleasingowych, które owe firmy leasingowe chcą sprzedać. Ich nabywcami mogą być firmy a w niektórych przypadkach nawet osoby prywatne.

Co istotne, jeśli motocykle te nie przekraczają swoim wiekiem 3-4 lat – można dla nich przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Motory bowiem w takim wieku są akceptowane przez firmy finansujące do powtórnego leasingu, z czego często korzystają firmy, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony motocykl używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing motocyklowy. Mamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących motory. Wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie jednośladu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nowy motor– to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowy motocykl?

Ogłoszenia na motocykle poleasingowe wystawiane są w Internecie. Nie musisz jednak szukać ofert poleasingowych, czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Połowa z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany jednoślad wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły kilka lub kilkanaście dni. Ten, kto wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to zniechęcać jednak do przeszukiwania ogłoszeń na motocykle poleasingowe bo często dla aukcji dostępna jest też opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego pojazdu.

Co więcej, duża liczba leasingodawców zrezygnowała z aukcji na rzecz normalnej sprzedaży motocykli czy skuterów po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Przy czym z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często zgadzają się sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla motocykli, quadów i skuterów

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji motocykli
Alior LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeasingOferty poleasingowe
BOŚ LeasingOferty poleasingowe
Europejski Fundusz LeasingowyOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
ING LeaseOferty poleasingowe
ING Bank LeasingOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
mLeasingOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
PKO LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe