Ogłoszenia poleasingowe na wózki widłowe

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na wózki widłowe?

Kiedy umowa leasingu dobiega końca istnieje możliwość wykupienia lub nie wózka widłowego. Z reguły firmy wykupują je na własność. Czasami jednak rezygnują z wykupu. Wtedy pojazdy wracają do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Jednak najwięcej poleasingowych wózków widłowych „powstaje” w związku z problemami ze spłaceniem leasingu, kiedy firmy z zaległościami w płatnościach są zobligowane do zwrotu wyleasingowanych wcześniej pojazdu. W ten sposób wózki widłowe, które pozostają w gestii firm leasingowych, trafiają na publiczne licytacje lub do sprzedaży bezpośredniej.

Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych wózków widłowych, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród tych firm, którzy cenią sobie stan i jakość sprzętu i maszyn w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowe wózki widłowe nie przekraczają swoim wiekiem 3-4 lat – można dla nich spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe wózki widłowe w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm z branży transportowej, magazynowej czy logistycznej, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzone wózki widłowe używane albo pochodzące z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing wózków widłowych. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących wózki widłowe – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdów w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowe wózki widłowe – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe wózki widłowe?

Ogłoszenia na wózki widłowe poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Jeśli interesują Cię pozycje oferowane przez firmy leasingowe to nie musisz szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych finansujących wózki widłowe znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używane wózki widłowe wystawiane są na licytacje, które trwają z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na poleasingowe wózki widłowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego pojazdu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla wózków widłowych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji wózków widłowych
Alior LeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
Impuls LeasingOferty poleasingowe
ING LeaseOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
mLeasingOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe