Ogłoszenia poleasingowe na naczepy i przyczepy

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe naczep i przyczep?

Naturalną konsekwencją leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie naczepy lub przyczepy po zakończeniu umowy leasingu, które mogą wrócić do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Szczególnie jednak w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy transportowe z zaległościami są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanej przyczepy lub naczepy. W ten sposób trafiają one na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych naczep lub przyczep, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród różnego typu firm spedycyjnych i transportowych, które cenią sobie stan i jakość oferty poleasingowej.

Co istotne, jeśli naczepa lub przyczepa nie przekracza swoim wiekiem 4-5 lat – można dla niej spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe przyczepy i naczepy w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm logistycznych, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzoną przyczepę używaną albo pochodzącą z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing naczep i przyczep. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących naczepy i przyczepy – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nową przyczepę lub naczepę – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe naczepy i przyczepy?

Ogłoszenia na naczepy i przyczepy poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używana przyczepa lub naczepa wystawiana jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na naczepy i przyczepy poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranej naczepy czy przyczepy.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla naczep i przyczep

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji naczep i przyczep
Alior LeasingOferty poleasingowe
BNP Paribas LeasingOferty poleasingowe
BOŚ LeasingOferty poleasingowe
EFL LeasingOferty poleasingowe
IdeaGetin LeasingOferty poleasingowe
Impuls LeasingOferty poleasingowe
ING LeasingOferty poleasingowe
ING BankOferty poleasingowe
Millennium LeasingOferty poleasingowe
mLeasingOferty poleasingowe
Pekao LeasingOferty poleasingowe
PKO LeasingOferty poleasingowe
Santander LeasingOferty poleasingowe
SG Equipment LeasingOferty poleasingowe
Siemens FinanceOferty poleasingowe