Ogłoszenia poleasingowe na laptopy, komputery i sprzęt IT

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na laptopy, komputery, drukarki i sprzęt IT?

Naturalną konsekwencją leasingu jest możliwość wykupienia lub nie sprzętu komputerowego po zakończeniu umowy leasingu. Z reguły jednak firmy wykupują komputery i sprzęt IT, który później amortyzują i/lub sprzedają na rynku wtórnym. Jednak nie o takim sprzęcie („z demobilu”) chcemy tutaj mówić – można go spotkać szalenie dużo w ogłoszeniach internetowych. Interesuje nas sytuacja – rzadka poniekąd – w której następuje rezygnacja z wykupu komputerów czy laptopów przez firmę. Wtedy sprzęt IT z reguły wraca do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Jednak najwięcej poleasingowego sprzętu IT powstaje w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, gdzie firmy z zaległościami w płatnościach są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanych laptopów czy komputerów. W ten sposób sprzęt IT, pozostający w gestii firm leasingowych, trafia na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej.

Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele poleasingowych komputerów, laptopów, drukarek czy innego sprzętu elektronicznego, których firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajdują one nabywców wśród tych firm, które cenią sobie stan i jakość sprzętu komputerowego w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowy sprzęt IT nie przekracza swoim wiekiem 2 lat – można dla niego spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe komputery, drukarki, laptopy czy serwery w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele przeróżnych firm, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony sprzęt komputerowy używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing sprzętu komputerowego. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących laptopy, komputery, drukarki czy całe serwery danowe – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowy sprzęt komputerowy – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowe komputery, laptopy, drukarki i sprzęt IT?

Ogłoszenia na komputerowy sprzęt poleasingowy wystawiane są głównie w Internecie. Jeśli interesują Cię pozycje oferowane przez firmy leasingowe to nie musisz szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych finansujących sprzęt IT znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany sprzęt komputerowy wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na komputerowe urządzenia poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu IT.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla sprzętu IT, komputerów, laptopów i drukarek

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji laptopów, komputerów, serwerów, drukarek
Alior PoleasingoweOferty poleasingowe Alior Leasing 
BNP Paribas PoleasingoweOferty poleasingowe BNP Paribas Lease 
BOŚ PoleasingoweOferty poleasingowe BOŚ Leasing
EFL PoleasingoweOferty poleasingowe EFL
Idea Getin PoleasingoweOferty poleasingowe IdeaGetin Leasing
ING Lease PoleasingoweOferty poleasingowe ING Lease
ING PoleasingoweOferty poleasingowe ING Bank
Millennium PoleasingoweOferty poleasingowe Millennium Leasing
mLeasing PoleasingoweOferty poleasingowe mLeasing
PKO Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe PKO Leasing
Santander PoleasingoweOferty poleasingowe Santander Leasing
Siemens PoleasingoweOferty poleasingowe Siemens Finance