Ogłoszenia poleasingowe na sprzęt i urządzenia medyczne

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na sprzęt medyczny?

Naturalną konsekwencją leasingu jest możliwość wykupienia lub nie sprzętu i urządzeń medycznych po zakończeniu umowy leasingu. W sytuacji rezygnacji z wykupu, urządzenia lub sprzęt medyczny z reguły wraca do swoich właścicieli czyli firm leasingowych. Szczególnie w przypadku problemów ze spłaceniem leasingu, firmy z branży medycznej – z zaległościami w płatnościach – są nierzadko zmuszone do zwrotu wyleasingowanego sprzętu. W ten sposób urządzenia medyczne trafiają na licytację lub do sprzedaży bezpośredniej. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnego jest sporo poleasingowego sprzętu medycznego, którego firmy leasingowe chcą się zwyczajnie pozbyć. Znajduje on nabywców wśród placówek medycznych, laboratoryjnych, stomatologicznych czy też w aptekach, które cenią sobie stan i jakość sprzętu w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli poleasingowy sprzęt medyczny nie przekracza swoim wiekiem 3-4 lat – można dla niego spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Poleasingowe urządzenia medyczne w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają właściciele firm z branży medycznej, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony sprzęt medyczny używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing medyczny. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących urządzenia medyczne – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz jednak zamiar wyleasingować nowy sprzęt medyczny – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowy sprzęt i urządzenia medyczne?

Ogłoszenia na medyczny sprzęt poleasingowy wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany sprzęt medyczny wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły od kilku lub kilkunastu dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na medyczne urządzenia poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego sprzętu.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla sprzętu i urządzeń medycznych

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji sprzętu medycznego
Alior PoleasingoweOferty poleasingowe Alior Leasing
BOŚ PoleasingoweOferty poleasingowe BOŚ Leasing
EFL PoleasingoweOferty poleasingowe EFL Leasing
Idea Getin PoleasingoweOferty poleasingowe IdeaGetin Leasing
ING Lease PoleasingoweOferty poleasingowe ING Leasing
Millennium PoleasingoweOferty poleasingowe Millennium Leasing
mLeasing PoleasingoweOferty poleasingowe mLeasing
Pekao PoleasingoweOferty poleasingowe Pekao Leasing
PKO Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe PKO Leasing
Santander PoleasingoweOferty poleasingowe Santander Leasing
Siemens PoleasingoweOferty poleasingowe Siemens Finance