Ogłoszenia poleasingowe na busy i autobusy

Skąd pochodzą ogłoszenia poleasingowe na autobusy?

Naturalną cechą leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia lub nie autokaru czy autobusu po zakończeniu umowy leasingu. Podobnie jak w przypadku wynajmu długoterminowego (choć rzadko stosowanego w przypadku autobusów), który w istocie jest umową leasingu z wysoką kwotą wykupu, autobusy z reguły wracają do właścicieli czyli firm leasingowych. Również w przypadku problemów ze spłacaniem leasingu, firmy z zaległościami są czasami zmuszone zwrócić wyleasingowane busy czy autobusy. W ten sposób trafiają na licytację lub sprzedaż. Taki stan rzeczy powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele autokarów poleasingowych, których ów firmy leasingowe chcą się pozbyć. Znajdują one nabywców wśród firm transportowych i przewozowych, które cenią sobie stan i jakość autobusów w ofercie poleasingowej.

Co istotne, jeśli autobusy nie przekraczają swoim wiekiem 5-6 lat – można dla nich spokojnie przygotować ofertę „ponownego” leasingu. Autobusy w takim wieku są bowiem akceptowane przez firmy finansujące do „powtórnego” leasingu, z czego często korzystają przedsiębiorstwa przewozu osób, w tym nasi klienci!

– Jeśli chcesz skorzystać z leasingu na upatrzony autobus używany albo pochodzący z aukcji lub sprzedaży poleasingowej możesz skorzystać z naszej pomocy w wyborze odpowiedniej oferty na leasing autobusów. Posiadamy dostęp do ofert wielu firm leasingujących autokary a nawet busy – wybierzemy ofertę tego leasingodawcy, który zaproponuje najlepsze warunki finansowe i jednocześnie zgodzi się na sfinansowanie pojazdu w danym wieku.
– Jeśli masz zamiar wyleasingować nowy autokar – to w tym przypadku ofert na leasing możesz spodziewać się jeszcze więcej.
– Sprawdź i zamów wygodnie leasing online!

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert

Gdzie znajdę ogłoszenie na poleasingowy bus czy autokar?

Ogłoszenia na autobusy poleasingowe wystawiane są głównie w Internecie. Nie musisz jednak szukać ogłoszeń poleasingowych czy z windykacji na własną rękę. Aktualne oferty od wszystkich polskich firm leasingowych znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Co ważne! Część z tych firm stosuje system aukcyjny. Używany autokar wystawiany jest na licytację, która trwa z reguły kilka lub kilkanaście dni. Firma, która wylicytuje najwyższą kwotę – wygrywa. Nie powinno to jednak zniechęcać do przeszukiwania ogłoszeń na autobusy poleasingowe bo często, przy każdej aukcji, dostępna jest opcja „kup teraz”, pozwalająca na natychmiastowy zakup wybranego autokaru czy busa.

Natomiast w części ofert znajdą się takie, które są wystawiane w ramach normalnej sprzedaży po z góry ustalonej cenie, która widnieje na ogłoszeniu poleasingowym. Co istotne! Z reguły istnieje możliwość negocjowania podanej w takiej ofercie ceny – na co często przystają sami sprzedawcy.

Aktualne ogłoszenia z ofertami poleasingowymi dla busów i autobusów

Firma leasingowaLink do poleasingowych ogłoszeń sprzedaży i aukcji busów i autobusów
Alior PoleasingoweOferty poleasingowe Alior Leasing
BNP Paribas PoleasingoweOferty poleasingowe BNP Paribas Lease
BOŚ PoleasingoweOferty poleasingowe BOŚ Leasing
EFL PoleasingoweOferty poleasingowe EFL Leasing
Idea Getin PoleasingoweOferty poleasingowe IdeaGetin Leasing
Impuls Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe Impuls Leasing
ING Lease PoleasingoweOferty poleasingowe ING Leasing
ING PoleasingoweOferty poleasingowe ING Bank
Millennium PoleasingoweOferty poleasingowe Millennium Leasing
mLeasing PoleasingoweOferty poleasingowe mLeasing
Pekao PoleasingoweOferty poleasingowe Pekao Leasing
PKO Leasing PoleasingoweOferty poleasingowe PKO Leasing
Santander PoleasingoweOferty poleasingowe Santander Leasing
SG Equipment PoleasingoweOferty poleasingowe SG Equipment Leasing