Po co leasing maszyn do produkcji mebli i obróbki drewna?

Tutaj zamówisz leasing na maszyny do obróbki drewna w 30 sek. Zapytanie o leasing maszyn do mebli wyślemy do 20 najlepszych firm leasingowych w Polsce z prośbą o oferty dla Ciebie. Oczekuj na kontakt w ciągu 10 godz.

PONIŻEJ ZAPOZNASZ SIĘ Z INTERESUJĄCĄ CIĘ TREŚCIĄ. PAMIĘTAJ PRZY TYM, ŻE U NAS:

ZAMAWIASZ RAZ – ZAŁATWIASZ RAZ

Pożyczka leasingowa lub leasing - wypełnij formularz i zamów z Leasing SOS
Leasing? Na start postu.

Podaj opis lub link do strony www z przedmiotem.
Na czym zależy Ci najbardziej?
Oblicz swój leasing!
Leasingujesz bezpiecznie - Certyfikat SSL oraz Norton Safe Web to potwierdzają

Czy warto finansować maszyny i narzędzia branży drzewnej i meblarskiej?

Producenci maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także firmy z szeroko rozumianego przemysłu tartacznego, obróbki drewna i produkcji meblarskiej muszą angażować środki finansowe by rozwijać swoją działalność. Z tym faktem trudno się nie zgodzić. Jednak czy słusznie firmy te sięgają po kredyt czy – co gorsza – gotówkę by sfinansować potrzebne inwestycje i zakupy? Z odpowiedzią na to pytanie często bywa problem. Jednak – naszym zdaniem – niesłusznie. Dlaczego?

W tym miejscu oferujemy Ci korzystne warunki na leasing maszyn do obróbki drewna lub produkcji mebli. Współpracujemy tylko z wybranymi i zaufanymi firmami leasingowymi dzięki czemu mamy stały dostęp do szeregu odpowiednich ofert na leasing dla branży drzewnej i meblarskiej. Zamów maszynę w leasingu korzystając z formularza leasingu online. Masz gwarancję, że dostarczymy finansowanie, które zapewni Ci odpowiedni bilans przychodów i kosztów z tej inwestycji.

Jak najlepiej sfinansować inwestycje w maszyny do produkcji mebli i obróbki drewna?

Zadaj sobie teraz te trzy proste pytania:

 • Czy uważasz, że finansowanie potrzebnych Ci maszyn i urządzeń powinno się odbywać bez znacznego angażowania wolnej gotówki firmowej?
  TAK czy NIE
 • Czy uważasz, że lepiej pozostawiać do dyspozycji własnej firmy nadmiary gotówki na wypadek nieprzewidzianych inwestycji i wydatków w przyszłości?
  TAK czy NIE
 • Czy uważasz, że lepiej przeznaczać zapasy gotówki na inwestycje, na które trudniej uzyskuje się finansowanie zewnętrze?
  TAK czy NIE

Jeśli przynajmniej na dwa pytania odpowiedziałeś TAK to znaczy, że jesteś przedsiębiorcą, który myśli przyszłościowo i chce racjonalnie, z zachowaniem podstawowych praw rachunku ekonomicznego rozwijać swoją firmę. Wie, że bez inwestycji w maszyny i urządzenia do produkcji mebli i obórki drewna się nie obejdzie. Dlatego trafnie szuka optymalnego rozwiązania, które w przemyśle meblarskim czy drzewnym zapewnić mu może leasing operacyjny niezbędnych maszyn, urządzeń, narzędzi czy nawet całych linii technologicznych.

LEASING BEZPOŚREDNI

Banki i towarzystwa leasingowe, na oferty których możesz liczyć zamawiając leasing online na tym portalu!

Użyj poniższego kwestionariusza a nasi partnerzy (banki i firmy leasingowe) przygotują niezbędne informacje w sprawie leasingu oraz jego wyceny!

Leasing bezpośredni

Co planujesz wyleasingować?

Fachowcy od leasingu znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę - sprawdź i zaufaj naszym doradcom

Dlaczego leasing maszyn i urządzeń w branży drzewnej i meblarskiej?

Nie bez przyczyny już co trzeci polski przedsiębiorca sięga po leasing, który jest najtańszą i najszybszą formą finansowania inwestycji w maszyny i urządzenia do robienia mebli czy obróbki drewna. W skali Europy odsetek korzystających z leasingu przedsiębiorców jest jeszcze większy! Wpływ na to ma fakt, iż w Polsce jest to stosunkowo nowa forma finansowania zewnętrznego a przyzwyczajenia do drogiego kredytu czy wydatków gotówkowych – nie mających uzasadnienia ekonomicznego – są nader trwałe. Atrakcyjność leasingu operacyjnego dostrzega jednak wielu przedsiębiorców i należycie wykorzystuje jego walory. A przyczyn ku temu jest co najmniej kilka.

Niech przemówią fakty:

 • prostota zaciągania: przy leasingu urządzeń o wartości do 50 tys. zł – wyłącznie na podstawie pisemnego oświadczenia, bez zbędnych zaświadczeń i dokumentów!
 • niższe oprocentowanie leasingu w porównaniu z oprocentowaniem kredytu;
 • mniejsza biurokracja i wymagania dotyczące zabezpieczeń przy zaciąganiu leasingu;
 • dwu- a nawet trzy- krotnie szybsze generowanie kosztów firmowych, które prowadzą do znacznych oszczędności podatkowych w trakcie trwania umowy leasingu;
 • możliwość ominięcia amortyzacji przy leasingu operacyjnym i elastyczne podejście leasingodawców do potrzeb przedsiębiorców;
 • negatywny wpływ kredytu na ocenę sytuacji majątkowej zaciągającego, utrudniającą skorzystanie z finansowania zewnętrznego w przyszłości.

Udając się do banku możesz liczyć tylko na ofertę tego jednego banku. Bez możliwości porównania jej w szerszym kontekście i z ofertami konkurencyjnymi.

Pamiętaj też, że rankingi leasingów bankowych nie istnieją. Z prostej przyczyny – każdy leasing jest analizowany oddzielnie a czynniki, które wpłyną na ostateczną jego cenę nie zależą tylko od warunków, które oferuje bank (marża banku za udzielenie + oprocentowanie + WIBOR) ale też od zdolności do zaciągania zobowiązań przez leasingobiorcę oraz od przedmiotu leasingu.

By mieć możliwość wyboru najtańszego albo najkorzystniejszego leasingu (tani, nie zawsze oznacza korzystny!) warto kierować się do pośredników leasingowych, którzy mają rozeznanie w większej ofercie niż tylko jednego banku.

Gdzie po leasing maszyn i narzędzi do obróbki drewna i produkcji mebli?

Niezależnie co chcesz sfinansować: pilarkę, frezarkę, okleiniarkę, profilarkę czy też linię montażową mebli, pojazdy do transportu i przeładunku czy też chcesz wyleasingować sprzęt komputerowy, roboty lub automatykę – leasing operacyjny to pretendent do zajęcia pierwszego miejsca w wyścigu o Twój wybór w zakresie finansowania zewnętrznego Twojego przedsiębiorstwa.

Warto zauważyć a przede wszystkim zrozumieć, że leasing dokładnie tego samego przedmiotu u różnych leasingodawców może się wiązać z innymi warunkami i wysokością kosztów po stronie leasingobiorcy. Dlatego absolutnie koniecznym jest rozpatrzenie co najmniej kilku różnych ofert leasingowych. Szukanie jednak ofert leasingu na własną rękę wśród tylu dostępnych instytucji finansowych jest bezsprzecznie czasochłonne. Z pomocą przychodzą centra leasingowe! Nasze centrum stale sprawdza warunki leasingu na maszyny do produkcji mebli, na urządzenia do obróbki drewna czy na narzędzia dla branży meblarskiej. Składając tylko jedno zapytanie masz możliwość otrzymania ofert od tych firm, które są skłonne sfinansować Twoje zakupy!

 • W Leasing S.O.S. poszukujemy ofert tam, gdzie wstępna analiza kondycji finansowej Twojej firmy rokuje na najlepsze warunki leasingowe.
 • Zapewniamy przeprowadzenie negocjacji leasingowych w Twoim imieniu tam, gdzie szansa na najlepszy leasing jest największa.
 • Jeśli Twoją potrzebą jest szybkie pozyskanie środków finansowych na bieżącą działalność to rozwiązaniem może być również leasing zwrotny. Zapytamy o niego współpracujące z nami firmy leasingowe.

Czy nadszedł właśnie czas na zakup lub wymianę maszyn w Twojej firmie?

Wygodny leasing z SOS

KOMPLEKSOWA
DOSTAWA LEASINGU

21+ Towarzystw Leasingowych

Znajomość Branży i Warunków

Realna Pomoc przy Wyborze Ofert