Cennik, warunki i kalkulacja ceny polis ubezpieczenia GAP motocykli, motorów i quadów

JESTEŚ 3 KLIKNIĘCIA OD PROMOCYJNEJ CENY NA GAP!

GAP dla aut i motocykli
Wybierz przedział, w którym mieści się bieżąca wartość pojazdu.
Okres ubezpieczenia: *

Polisę na GAP w ramach powyższego cennika możesz zawrzeć maksymalnie:

  • do 120 dni od daty faktury pojazdu (ver. MAX), który jest lub będzie przedmiotem umowy leasingowej albo kredytowej albo zakupu za gotówkę.
  • do 30 dni od daty zawarcia polisy AC (ver. MAX AC), jeśli motor jest już w Twoich rękach i tylko odnawiasz polisę AC. Jest to niezależne od tego czy pojazd jest obecnie leasingowany czy kredytowany albo za jego zakup zapłacono gotówką.

DLACZEGO UBEZPIECZENIE GAP NA leasing.sos.pl TO TRAFNY WYBÓR?

  • Oferujemy wysoko oceniane ubezpieczenie GAP firmy ubezpieczeniowej Defend Insurance.
  • Dzięki współpracy z Defend Insurance kupisz GAP znacznie taniej niż u niejednego pośrednika ubezpieczeń, leasingodawcy, kredytodawcy czy dealera samochodowego.
  • Wypłatę odszkodowania otrzymasz Ty, nie zaś Twój leasingodawca czy kredytodawca.
  • Ubezpieczenie możesz wykupić zarówno na firmę (pojazd firmowy), jak również jako osoba fizyczna (na swój pojazd prywatny).
  • GAP możesz kupić nawet na okres 5 lat jednorazowo. Dzięki temu możesz chronić wartość swojego pojazd nawet po zakończeniu umowy leasingu czy kredytu.
Defend Insurance i Leasing SOS razem na rzecz ubezpieczenia GAP

* Cennik ubezpieczenia GAP MINI dla motorów, w tym motocykli, skuterów oraz quadów

GAP mini dla aut i motocykli
Wybierz przedział, w którym mieści się bieżąca wartość pojazdu.
Okres ubezpieczenia: *

Polisę na GAP MINI w ramach tego cennika możesz zawrzeć w dowolnej chwili, bez względu na to czy motocykl jest w leasingu, w kredycie czy zakupiony był gotówkowo. Polecamy wybór GAP MINI dla motocykli starszych niż 4-letnie. Nie jest tu wymagana polisa AC! Wystarczy OC+GAP a pewność, że nie uszczupli się własnego portfela na wypadek kradzieży czy szkody całkowitej motoru znacząco wzrasta! Dlaczego? Przeczytaj więcej w naszym kompleksowym przewodniku po ubezpieczeniu GAP.