Cennik ubezpieczenia GAP (MAX & MAX AC) dla transportu ciężkiego, w tym ciągników siodłowych, naczep i przyczep a także autokarów, busów oraz ciągników rolniczych

Cennik wyliczy aktualną wysokość składek do umowy leasingu lub kredytu, jeśli właśnie taką zawierasz lub dopiero będziesz zawierał na wybrany pojazd firmowy lub prywatny. Zalecamy dokupić GAP nawet wtedy, gdy kupujesz pojazd za gotówkę. Dlaczego? Przeczytasz więcej w naszym kompleksowym przewodniku po ubezpieczeniu GAP.

Pamiętaj, że umowę na GAP w ramach poniższej wyceny możesz zawrzeć maksymalnie:

  • do 120 dni od daty faktury pojazdu (MAX), który jest lub będzie przedmiotem umowy leasingowej albo kredytowej, ewentualnie zakupu gotówkowego.
  • do 30 dni od daty zawarcia polisy AC (MAX AC), jeśli pojazd jest już przez Ciebie lub Twoją firmę użytkowany i odnawiasz polisę AC, niezależne czy pojazd jest przedmiotem umowy leasingu czy kredytu albo został kupiony za gotówkę.

Czy wiesz, że …

Wypłatę z ubezpieczenia GAP zamówionego na leasing.sos.pl otrzymasz Ty nie zaś Twój leasingodawca czy kredytodawca? Odszkodowanie zasili Twój budżet, z którego będziesz mógł np. zakupić nowy pojazd lub spłacić pozostałe należności leasingowe. Pamiętaj, że pułapką w GAP doliczanym do rat leasingu jest nie tylko wysoka cena GAP-u oferowana przez banki i firmy leasingowe ale fakt, że za Twoje pieniądze leasingodawca ubezpiecza własny pojazd, który przecież oddaje Tobie w leasing, ewentualnie w kredyt.

GAP dla ciężarowych

CENNIK

Podaj podstawowe parametry ubezpieczenia:

Wybierz przedział, w którym mieści się bieżąca wartość pojazdu.
Częstotliwość opłat. Składkę chcesz płacić 1 raz: *
Pamiętaj, że im płacisz rzadziej tym płacisz mniej!

Cena składki wynosi:

Rezerwuję ubezpieczenie GAP bez konieczności opłaty.

Która wartość polisy najbardziej Ci odpowiada? *

Podaj dane kontaktowe:

+48
Klauzula RODO *