Cennik, warunki i kalkulacja ceny polis ubezpieczenia GAP samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony

JESTEŚ 3 KLIKNIĘCIA OD PROMOCYJNEJ CENY NA GAP!

GAP dla aut i motocykli
Wybierz przedział, w którym mieści się bieżąca wartość pojazdu.
Okres ubezpieczenia: *

Polisę na GAP w ramach powyższych wyliczeń cennika GAP możesz zawrzeć maksymalnie:

  • do 120 dni od daty faktury pojazdu (ver. MAX), który jest lub będzie przedmiotem umowy leasingowej albo kredytowej czy też zakupu gotówkowego.
  • do 30 dni od daty zawarcia polisy AC (ver. MAX AC), jeśli samochód jest już w Twoim posiadaniu a jedynie dokonujesz odnowienia polisy AC. Nie ma przy tym znaczenia czy auto jest obecnie leasingowane czy kredytowane albo jego zakup został sfinansowany własną czy firmową gotówką.

DLACZEGO UBEZPIECZENIE GAP NA leasing.sos.pl TO TRAFNY WYBÓR?

  • Oferujemy wysoko oceniane ubezpieczenie GAP firmy ubezpieczeniowej Defend Insurance.
  • Dzięki współpracy z Defend Insurance kupisz GAP znacznie taniej niż u niejednego pośrednika ubezpieczeniowego, leasingodawcy, kredytodawcy czy dealera samochodowego.
  • Wypłatę odszkodowania otrzymasz Ty, nie zaś Twój leasingodawca czy kredytodawca.
  • Ubezpieczenie możesz wykupić zarówno na firmę (pojazd firmowy), jak również jako osoba fizyczna (na swój pojazd prywatny).
  • GAP możesz kupić nawet na okres 5 lat jednorazowo. Dzięki temu możesz chronić wartość swojego pojazd nawet po zakończeniu umowy leasingu czy kredytu.
Defend Insurance i Leasing SOS razem na rzecz ubezpieczenia GAP

* Cennik ubezpieczenia GAP MINI dla aut osobowych

GAP mini dla aut i motocykli
Wybierz przedział, w którym mieści się bieżąca wartość pojazdu.
Okres ubezpieczenia: *

Polisę na GAP MINI w ramach powyższego cennika możesz zawrzeć w dowolnej chwili, przez internet, w formule nice&easy. Radzimy dokupić GAP MINI, jeśli jesteś posiadaczem auta 4-letniego lub starszego! Nie jest tu wymagana polisa AC! Wystarczy Ci OC+GAP by mieć pewność, że nie uszczuplisz własnego portfela na wypadek kradzieży czy szkody całkowitej! Dlaczego? Przeczytaj więcej w naszym kompleksowym przewodniku po ubezpieczeniu GAP.