Dlaczego?

Sedno każdej dobrej inwestycji to odpowiednie dobór proporcji między wydatkowaniem własnej gotówki a pozyskaniem finansowania zewnętrznego. Najwygodniejszy i najtańszy jest leasing.

Rozważając wszelkiego rodzaju modernizacje w aptece należy sięgać po rozwiązania dostępne na rynku finansowym. Pozwolą one aptece zachować płynność finansową, jednocześnie pozwalając na realizację niezbędnych wydatków związanych np.:

  • z wymianą mebli aptecznych zarówno na ekspedycji, jak i na zapleczu, w tym na recepturze,
  • z zakupem sprzętu komputerowego i oprogramowania, czytników kodów a nawet telewizorów i telefonów,
  • czy też z instalacją coraz popularniejszych w polskich aptekach i przyciągających uwagę pacjentów automatów do wydawania leków w aptekach.
Prostota polega na tym, że Twoja apteka może otrzymać na dowolny cel:
  • do 50 tys. zł – wyłącznie na podstawie pisemnego oświadczenia, bez zbędnej dokumentacji firmowej.
  • powyżej 50 tys. zł – w oparciu jedynie o podstawowe dokumenty finansowe firmy.
Szybkość polega na tym, że rozpatrzenie zgłoszenia zajmie maksymalnie:
  • 24 godziny (w praktyce najczęściej odbywa się to już w przeciągu 1 godziny) – dla wnioskowania o dofinansowanie do 50 000 zł.
  • 48 godzin – w przypadku gdy wartość planowanych zakupów przekracza kwotę 50 000 zł.

Wyślij swoje zgłoszenie by błyskawicznie spełnić potrzeby apteki!


rozwiń treść klauzuli
jako administrator moich danych osobowych firma maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach, 24-100, ul. Słowackiego 2/112 (1 Piętro) będąca właścicielem marki S.O.S. Leasing podała mi informacje dotyczące m.in. celów, podstaw prawnych, zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi praw dotyczących przetwarzania moich danych osobowych, dodatkowo informując mnie, że ich treść jest zgodna z klauzulą informacyjną obowiązującą w maGroup Sp. z o.o. w dacie złożenia przeze mnie niniejszego zapytania a dostępną tutaj. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y, że podanie danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rozpoznanie niniejszego zapytania.

SPRAWDŹ TEŻ NOWE AUTA Z WIELKIMI RABATAMI